651 Aktualizace Charlie Ward

[ Realita ] 2020-11-29

Před 15 lety jsem odešel do důchodu. Převážel jsem peníze, miliardy pro spoustu soukromých klientů, téměř všichni byli arabové. Když jsem pro ně začal přemisťovat hotovost, začal jsem navazovat kontakty s vládami. Jako příklad, pokud přesunete hotovost z Afriky a pokud to není africká měna, americké dolary, museli jsme to oznámit federální rezervě. Americké dolary, dokonce i ty, které jdou z Afriky na Střední východ, v současné době patří Spojeným státům. Ještě před 4 lety to bylo snadné, nikdy jsem nedostal žádné otázky. Trump chtěl další zdroj finančních prostředků na obranu. Neměl dost peněz. Role se změnili. Dokud jsem stěhoval velké množstvím hotovosti soukromým letadlem, plným kokainu a šampaňského a šlapek, byl to dobrý život, spousta legrace. Ty dny skončily. Teď tíhnu k diplomatům, byrokratům, politikům, tělesné stráži

Nemám finanční kvalifikaci, abych radil, ale můj osobní názor z let zkušeností s pohybem hotovosti je mít kontrolu nad svým vlastním osudem. Nenechávám to na někom jiném

Sydney Powell je právnička, která pilně pracuje na odhalení obrovského a masivního voličského podvodu s právníkem Lin Woodem. Tweetla, že se rozhodla vyčistit bažinu. Pojďme to v této chvíli uvést na pravou míru, nejde o válku mezi Bidenem a Trumpem. To je mezi Bohem a Satanem. Právě se děje to dobré, dobývá zlo mnoho mnoha frontách. Proto se odtrhla od Trumpova týmu, protože bude mít co do činění s vojenskou stránkou. A je třeba ji oddělit od státu, protože zastupuje lidi, na které má Trump svůj vlastní názor. Je mi líto, že tolik Američanů to slyší dnes poprvé, protože mají všechny své informace z médií hlavního proudu, které jsou vlastněny jen 6 základními skupinami - Sumner Redstone, Disney (Bob Iger), Time Warner (Jeff Bewkes), Comcast (Brian Roberts), Murdochova rodinná organizace, Sony, 90 procent všech médií je řízeno pouze 6 organizacemi.

Musíte sledovat peníze. Pokud sledujete peníze, Fauci není nic jiného než prostitutka. Fauci financoval kontroverzní laboratoř ve Wuhanu. Zisk z výzkumu není možný bez tkání potracených plodů ve vyšším stádiu. Pokud důvěřujete Billovi Gatesovi, navštivte mozkového chirurga. Vynalezl virus pro počítač. Podívejte se na fakta, že na vás nemohu přenést virus. Mohu přenášet choroboplodné zárodky, ale jich se nebojíme, bojíme se virů a každý má počítač, takže víme, že virus máme. Slovo virus pochází od Billa Gatese, aby nás vyděsil, a samozřejmě má řešení. Klikněte si na pravdu o Billovi Gatesovi.

Soros je další zlý muž. Nevím, jak by někdo mohl uvažovat o tom, že mu důvěřuje. Je volbou Rockefellera, tito lidé jsou základem Rockefellerů a Rothschildů. Měli byste si udělat svůj vlastní výzkum. Pokud věříte v boha, ať vám Bůh pomůže, pokud věříte v Alláha, nechte kompas na Alláhovi. Pokud věříte v mechovou babičku, resetujte váš morální kompas, nyní důvěřujte své intuici. Remdesvir je droga, která je vlastněna Čínou, patent je vlastněn Čínou ve spojení s Georgem Sorosem, nikdy se nedostal do zkoušek, je vlastně klasifikován jako jed, takže pokaždé, když jdete do nemocnice, dostanete dávku jedu. Mimochodem dávka jedu stojí 3100 $.

PCR testy byly kalibrovány na 17 cyklů - 17 aplikací, aby byly přesné. Pokud se podíváte na testy PCR, jsou záměrně různě kalibrovány na 35 až 40 cyklů, přesnost je jako když jedete 20 km/h a naměří vám 400. Americké volby - Kanaďané vlastnili vládní počítací automaty. Používají se ve 28 státech. Kroky, které dávají smysl - nechat si vyrobit počítací automaty kanadskými společnostmi s čínskými součástkami, software s disruptory zvanými Smartmatic. Dominion vyrábí stroje s čínskými součástkami, software Smartmatic byl vytvořen komunistickou venezuelskou pobočkou s úzkými vazbami na obchod venezuelských diktátorů. Jejich volby byly vždy označeny za spravedlivé. Hlasy se poté ukládají ve Frankfurtu. Myslím, že na serveru Amazonu chrání hlasy David Hasselhoff z týmu Knight Rider.

Všechny hlasovací systémy nějakým způsobem využívají softwarovou kreativu volebního strážce Billa Gatese. Systémy mikrokódu nebo hlasování fungují pomocí softwaru Microsoft. Před 4 lety byl problémem zdroj Hillary Clintonové, kterou každý miluje. Stačí jim přepínat různé scény za dveřmi. Problém byl v tom, že to byla mlčící většina byla připravena hlasovat pro Trumpa, protože mu věří, protože říká pravdu.

Generál Flynn, jaká je jeho role v nadcházejících měsících? Trump omilostnil generála Flynna 25.11 - narozeniny JFK jr. a skoro na den atentátu na JFK. To má hodně společného s numerologií. Trumpovi v den inaugurace bylo 70 let, 7 měsíců a 7 dní. Izrael byl prohlášen za národ přesně 700 dní po narozeninách Trumpa... proroctví v Isaiašovi ke 45 prezidentovi říká, že bude národy navigovat v chaosu k osvobození. Kim Clementa prorokovala prezidenta Trumpa jako muže pro tuto práci. Děje se tolik prorockých věcí, že někomu může explodovat mozek.

Tohle není jen v Americe. Je to v Jižní Americe a Evropě, v Africe, uvidíme nějaké hromadné zatýkání těchto zkorumpovaných idiotů? Na Guantamo je nějaké dobré rekreační středisko - 300 soukromých letů. Lety z Fort Lauderdale, musí tam být festival nebo karneval, něco tam musí být. Jednosměrná letenka.

Jako prezident Obama poslal do Íránu na paletách 7 000 000 000 USD v amerických dolarových bankovkách. Když byly peníze poslány do Íránu, nezůstalo to jen v Íránu, začalo to obíhat. Můj výzkum mi ukázal, že mohli skončit ve Vatikánu. Možná to teď šlo na Ukrajinu. Myslím, že peníze šly z Íránu do Vatikánu, proč dal peníze Íránu? Místa, jako Írán, která jsou pod ochranou, pokud to řekneme namísto blokády proti nim, když jste zemi svrhli, ji dělá ideálním místem pro tajné akce. Většina lidí si toho není vědoma, Amerika má základny po celém světě, pokud letíte letadlem z Ameriky, můžete přistát na vojenských základnách. Takže žádné celní odbavení. Je naprosto snadné najít v okolí vojenské zařízení a pak ho použít. Jedna paleta byla pro Londýn, britská královská rodina. Další byly pro tajný fond a Vatikán a další pro washingtonský okres Columbia a federální rezervu.

Absolutně základní úrovně pohledu na Vatikán a symboliku neukazují nic dobrého. Vyprázdnění Vatikánu potřebovalo 650 letadel. Museli se vrátit zpět kvůli určité dokumentaci, o které věděli, že měla být, a že chybí. Jeffrey Epstein pracoval na vytvoření vlastní rasy lidí. Bill Gates u něj několikrát strávil noc a chtěl dát svým dětem vakcínu, která není v pohodě.

Google Chrome je platforma a adreno je operační systém, který stojí za touto stopou. To není školní kriminalita, tohle je satanské a to je také důvod, proč jsou tak arogantní vůči světu. Neměli bychom věřit Gatesovi, neměli bychom věřit Sorosovi, nemůžeme věřit 90 procentům médií, protože jsou ovládány 6 lidmi, nemůžeme důvěřovat twitteru - Jack Dorsey nemůžeme věřit Facebooku - Zuckerberg, nemůžeme věřit papeži. Měli bychom tedy věřit generálovi Flynnovi - v příštích měsících bude kapitán Amerika.

Rockefellerův plán - věděli jste, že dokumenty existují od roku 2010? 2. listopadu podepsal Trump výkonný příkaz s NESARA, takže můžete počítat s volbami, 3. března se uskuteční kvantové hlasování. Trump teď umožňuje lidem povstat proti státním vládám, které se snaží prosazovat vakcíny. Vše se odhalí, protože jinak by mu nikdo nevěřil, takže celý tento proces je odhalení. Bude znamenat rekvalifikaci právníků a soudců, protože všechny soudy existují ve svém vlastním systému. Bude úplně nový způsob, jak dělat právo

Donald Trump změnil zákon, když se dostal k moci. Pokud jste zapojeni do obchodu s dětmi, pedofilie, je povinný trest smrti. To bylo vloženo před několika lety. Takže existuje řada lidí, kteří byli odstraněni, kteří už s námi nebudou, protože se zapojili do akcí hrubých činů proti lidskosti.

Uvidíme se příští týden. Začátek informací, které vychází jako devítky. Myslím, že začneme vidět příští týden, protože teď říkáme. Vidíme, jak rychle začal v Evropě. Vím, že jsme ztratili mnoho vlád v Evropě, lidé ve vládě byli zatčeni. Celá britská vláda již byla zatčena a jsou v domácím vězení, ale to není na očích veřejnosti. Nepřekvapilo by mě, kdyby to bylo v mnoha jiných zemích.

V pondělí je krvavý měsíc, bomby pravdy se začnou objevovat všude. To samé 6. prosince a kolem 21. prosince. Jsou to planetární zarovnání, poprvé za 26 000 let. Spousta věcí se děje každý den, každou minutu.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=q8YqXJDsgWc

Zpět