6518 Komunikace v alternativním transu Kenneth Schmitt

[ Ezoterika ] 2024-05-11

Záměrným soustředěním se na průsečík dimenzí realizace můžeme rozpoznat volby realit. Když si zvolíme uvědomění, které vyvstává z hloubi našeho vlastního vědomí, nakonec dospějeme ke své vlastní esenci Bytí. Uvědomujeme si, že jsme navždy přítomností nekonečného vědomí, vyjadřujeme se částečně jako naše lidská osoba, žijeme podle scénáře, který můžeme modifikovat podle svého osobního vibračního spektra. Protože jsme fraktály vědomí, které vždy vše vytváří, vždy vytváříme energetické projevy prostřednictvím fungování naší pozornosti a emočního sladění v polaritě a frekvenci. Když jsme milující a soucitní, přitahujeme tyto energie a můžeme žít v realitě lásky a soucitu.

Bez ohledu na to, jak jsme se dostali do situace, ve které se nacházíme, máme vždy na výběr, zda chceme zůstat v tomto energetickém spektru, nebo zažít jiné. Energie, která je zdrojem naší životní síly, námi neustále proudí tak moc, jak jen dovolíme. Naše životní síla, která proudí srdcem našeho Bytí, nás neustále naplňuje vitalitou a pohodou. To je naše přirozené energetické vyjádření. S naší schopností volit si své myšlenky a pocity v každém okamžiku můžeme být buď v souladu s vibračními vzorci naší podstaty, nebo si můžeme vybrat jiný stav bytí, takový, který obsahuje nějaký aspekt strachu a posuzování.

Svět duality dobra a zla je pro nás skutečný, když si ho uvědomíme jako takový. Změníme-li svou realizaci, otevře se nám jiný svět. Můžeme si ji představit a vždy můžeme cítit její vibrační rozsah. V každé situaci, když věnujeme pozornost polaritě a frekvenci, kterou vnímáme hlubokým a smysluplným způsobem, můžeme být uchváceni vibračním spektrem a sladit se s jeho realitou. Je to jako být svědkem holografického filmu, kterého se účastníme.

Tím, že jsme si vědomi energetických vzorců, které nás obklopují, můžeme rozeznat energie přicházející ze zdroje a vitality našeho života. Jsou to vždy energie, které obohacují veškerý život, a my si můžeme vybrat kteroukoli, kterou chceme zažít, tím, že budeme věnovat pozornost jejím vibračním vzorcům a cítit její kvality. Tím, že přijímáme a jsme vděční v každé situaci, přitahujeme zkušenosti, které tyto pocity posilují. Když se naučíme vášnivě se soustředit s láskou a soucitem, nežijeme ve světě dobra a zla. Měníme svou realitu na svět vědomí našeho srdce.<

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/11/communicating-in-an-alternative-trance/

Zpět