6490 Jak Rockefeller zničil zdravotnictví Neenah Payne

[ Realita ] 2024-05-04

Ačkoli Hippokrates, údajně zakladatel západní medicíny, řekl: "Nechť je jídlo vaším lékem a lék vaším jídlem", lékařské fakulty nyní neposkytují téměř žádné informace o výživě.

Ve stínu Flexnera je průkopnický dokumentární film Justina Smithe, který odhaluje sto let starou korupci, která navždy změnila trajektorii zdravotní péče. Jádrem tohoto strhujícího příběhu je Flexnerova zpráva, dokument publikovaný v roce 1910, jehož zákeřným účelem bylo vymýtit všechny stopy přírodní medicíny ze vzdělávacího prostředí.

V době, kdy konvenční lékaři čelili skepsi veřejnosti, se Flexnerova zpráva stala nástrojem volby průmyslových kapitalistů usilujících o monopolizaci medicíny. Ortodoxní lékaři a ziskuchtiví magnáti se se spletitou sítí vlivu pustili do mise zdiskreditovat jakýkoli terapeutický přístup, který nezahrnoval léky, nebo chirurgický zákrok. Důsledkem tohoto machiavelistického manévru bylo odsunutí šetrných léčebných postupů na vedlejší kolej ve prospěch systému, který upřednostňuje zisk před pacienty.

Zatímco ortodoxní medicína nepopiratelně obdarovala svět pokrokem, který zachraňuje životy, dokument vrhá světlo na temné podhoubí systému, kde utrpěly miliony lidí vedlejší škody v honbě za finančním ziskem. Film zkoumá paradox lékařského průmyslu, který se topí v bezprecedentních finančních prostředcích, ale nedokáže zastavit příliv rostoucích chronických onemocnění po celém světě.

Prostřednictvím působivého vyprávění a dechberoucích odhalení bere film "Ve stínu Flexnera" diváky na strhující cestu anály lékařské historie. Vyzývá diváky, aby zpochybnili etické základy systému zdravotní péče, který navzdory svým triumfům ponechal bezpočet jednotlivců ve stínu rozhodování zaměřeného na zisk. V době, kdy se svět potýká s rostoucími náklady na zdravotní péči a alarmujícím nárůstem chronických onemocnění, slouží tento dokument jako palčivá výzva k přehodnocení priorit, které utvářejí budoucnost globálního zdraví.

Flexnerova zpráva: Vzestup velkých farmaceutických firem
Video Fascinující historie doplňků! ukazuje, že Flexnerova zpráva radikálně změnila lékařské vzdělávání a praxi v Severní Americe. Dr. Daniel Nuzum se zabývá dopadem této zprávy - studie o lékařském vzdělávání ve Spojených státech a Kanadě, kterou napsal Abraham Flexner a kterou v roce 1910 vydala Carnegieho nadace.

Mnoho aspektů dnešní americké lékařské profese pramení z Flexnerovy zprávy. Po Flexnerově zprávě se pozornost přesunula od věcí, které pomáhají lidem přirozeně se uzdravit, jako je cvičení, dobrý spánek a dobrá výživa. Místo toho se zaměřil na léky a operace. Až do vydání této zprávy většina lékařských fakult vyučovala homeopatii. Zpráva však ukončila homeopatické hnutí, protože financování lékařských institucí, které nevyučovaly užívání léků a chirurgii, bylo zastaveno. Takže 40-50 zdravotnických zařízení bylo uzavřeno. Během pěti let zůstaly pouze dvě ze 17 naturopatických lékařských škol. Něco podobného se stalo osteopatickým školám a chiropraktickým školám.

Financování bylo omezeno na všechno, co nebylo drogami. Na bylinné přípravky už nebyly žádné finanční prostředky. Konopí a další léky se staly démonizovanými. Farmaceutické společnosti vyhodily doplňky stravy ze dveří. Farmaceutické společnosti financovaly lékařské fakulty a získávaly místa ve správních radách. Farmaceutické společnosti tak byly schopny pomalu vytlačit to, co bylo standardní medicínou - co se nyní nazývá "alternativní medicína". Prezentovali své léky jako jediné řešení.

Clevelandská klinika v Ohiu byla původně homeopatickou univerzitou a nemocnicí. Po vydání Flexnerovy zprávy však slovo "homeopatie" nemohlo být na klinice ani použito!
To se nyní naštěstí mění! Clevelandská klinika funkční medicíny je součástí rostoucího obratu trendu, který započala The Flexner Report! Na stránkách se píše: "Cleveland Clinic´s Center for Functional Medicine je výsledkem spolupráce Cleveland Clinic a Institute for Functional Medicine (IFM), který vede doktor Mark Hyman, předseda IFM, zakladatel The UltraWellness Center a autor bestsellerů New York Times."Ve videu z roku 2017 https://www.youtube.com/watch?v=-1DIRW8QCqY Dr. Hyman vysvětluje, jak spolupráce začala a jak se nyní v celé zemi zrychluje.

Včera večer (20. března 2024) jsme vedli skvělou diskusi o stěžejní "Flexnerově zprávě" a jejím hlubokém dopadu na to, jak "Big Pharma" získala kontrolu nad západní medicínou. Dr. Paul Marik a Dr. Joe Varon se připojili k nezávislému filmaři a spisovateli Justinu Smithovi, aby diskutovali o Flexnerově zprávě a jeho novém dokumentu "In The Shadow Flexner".

Podívejte se a zjistěte, jak se k tomuto choulostivému tématu postavit hned teď!

Otec Johna D. Rockefellera byl šarlatán s rakovinou!
Stručná historie moderní medicíny ukazuje, že otec Johna D. Rockefellera byl šarlatán s rakovinou. Rockefeller byl ještě chlapec a jeho otec "Big Bill" Rockefeller byl šarlatán, který prodával lahvičky kreosotu pacientům s rakovinou za 25 dolarů za kus.
Po Flexnerově zprávě, Big Pharma označila naturopatické lékaře za "šarlatány" za to, že neprosazují drahé léky a operace! Přesto jsou nyní lékařské chyby třetí nejčastější příčinou úmrtí!

Rostoucí válka Kanady proti doplňkům stravy
Video ukazuje, že Big Pharma chce lidem odepřít přístup k vitamínům a doplňkům stravyx, a to v době, kdy narůstá válka o potraviny! V knize The Canadian Government´s War on Supplements (Válka kanadské vlády proti potravinovým doplňkům) Del Bigtree, držitel ceny Emmy, moderátor televizního pořadu The Doctors, zakladatel Informed Consent Action Network (ICAN), ředitel Vaxxed: a moderátor pořadu The Highwire, vedl rozhovor se Shawnem Buckleym, LLB, ústavním právníkem a prezidentem kanadské Asociace na ochranu přírodních zdravotních produktů. Buckley hovořil o válce kanadské vlády proti vitamínům a potravinovým doplňkům prostřednictvím zavádění extrémních regulací, jejichž cílem je omezit přístup k přírodním produktům a zvýšit jejich cenu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/04/documentary-how-rockefeller-destroyed-us-healthcare/

Zpět