6489 Poslední lidské volby Rosanne Lindsay

[ Realita ] 2024-05-04

Umělá inteligence je zde a utváří svět, ve kterém žijeme.

Pokud využíváte spamové filtry, online nakupování (e-commerce), sociální média, tele-health, hry, robotiku, chytré telefony a spotřebiče, kryptoměny a blockchain, pak umělá inteligence utváří váš svět. Umělá inteligence (AI) je strojově zobrazená inteligence, která simuluje lidské chování, nebo myšlení a lze ji trénovat k řešení konkrétních problémů. Umělá inteligence je kombinací technik strojového učení a hlubokého učení.

Technologie umělé inteligence není nic nového. Před dvaceti lety začal Google používat strojové učení a před 10 lety pomohlo urychlit pokrok v používání umělé inteligence Hluboké učení. Od roku 1865 je Mezinárodní telekomunikační unie (ITU) v centru pokroku v komunikačních technologiích, od telegrafie po satelity, mobilní telefony a internet.

Nejen, že umělá inteligence vytváří falešné virtuální tváře v médiích, ale může také volit prezidenty digitální manipulací s hlasováním. Od amerických národních voleb v roce 2000 a kaskadérského kousku s "oběšeným čadem" technologie umělé inteligence manipuluje s hlasy, ať už s vědomím lidí, nebo bez něj. Na mezinárodní úrovni umělá inteligence zmanipulovala prezidentské volby v Íránu v roce 2009, prezidentské volby v Mexiku v roce 2012 a keňské volby v roce 2017. Umělá inteligence již nyní dělá noční můru politických kampaní v roce 2024. Indie, Indonésie, Pákistán a USA míří k volebním urnám.

"Experti" navrhují, aby volby v roce 2024 byly Poslední lidské volby. Samozvaný odborník Elon Musk si myslí, že kandidát volený umělou inteligencí by mohl vyhrát v roce 2032.

V roce 2012 (nebo to bylo v roce 2015) oznámila anglická královna ve vánočním poselství lidem: "Užijte si své poslední Vánoce." V článku naznačila, že "Evropou se šíří velké nadpřirozené zlo, větší než její vlastní". Brzy po vydání video i článek zmizely z internetu. Co tím královna myslela? Mělo toto poselství znamenat konec jedné éry?

Posthumanismus
Virtuální obličej si může vygenerovat kdokoli. Jednoduše přejděte na https://this-person-does-not-exist.com/en#google_vignette. Průměrný volič nemá tušení, zda jsou kandidáti skuteční, nebo virtuální. Kampaně již zveřejňují nepravdivé příspěvky. Umělá inteligence generovala fotografie a videa soupeřů.

Zatímco generace Z (1997-2012) vyrostla s iPady jako chůvami a snadno přijala myšlenku umělé inteligence pro vytvoření Metaverse, falešná realita nechává mnoho lidí nevědomých si biodigitální konvergence, která přituhuje den za dnem. Co je to Biodigitální konvergence?
... konvergence inženýrství, nanotechnologií, biotechnologií, informačních technologií a kognitivní vědy.

"Experti" říkají: "V podstatě vezmete něco, co je biologické, a něco, co je digitální, a rozmačkáte to dohromady." Experti jsou experti na zamlčování podrobností, zatímco se všem ostatním vysmívají zjednodušujícími definicemi. Vědí, že rychlost změn pro umělou inteligenci je exponenciální díky publikovaným článkům. To, co tvrdí dnes, se zítra změní.

Výpočty a výpočetní technika jsou jediným prostředkem, jak udržet krok s radikálními změnami. To je místo, kde přichází lidský kapitál. Lidský kapitál vede k Posthumanismu.

Název hry je A.I.
Je příznačné, že model sledování umělé inteligence je testován na olympijských hrách v Paříži. V biodigitální, virtuální realitě je vše standardizované pro integraci napříč všemi odvětvími - od biomedicíny po životní prostředí: bioinženýrství, biomedicínská zařízení, molekulární zemědělství, umělé orgány, výzkum kmenových buněk a monitorování životního prostředí. Od"molekulární zemědělství" na "buněčné zemědělství",systém je inverzí přírody a přírodních systémů.

Lidé se propojí s Metaverzem prostřednictvím tokenizace a budoucností je tokenizovaná ekonomika, kde hotovost již není králem a kreditní karty (šifrování) jsou zastaralé. Tokenizace je proces vytváření digitální reprezentace skutečné věci. Tokenizovaná ekonomika využívá digitální peněženky. Peněženky dělají vše od nákupu zboží až po hlasování ve virtuálních volbách prezidentů, kteří mohou, ale nemusí být skuteční. To vše je součástí bio-hybridní výpočetní hry. Tokenizace představuje vnořenou architekturu, což znamená hru ve hře ve hře. Všechny hry vedou k výpočetnímu modelu nazvanému Kognitivní město v roce 2030. Kognitivní technologie podporují výpočetní techniku, která funguje na vyšší úrovni propojením zařízení (včetně lidí). Jde o to být proaktivní a prediktivní.

Po volbách
Po volbách v roce 2024 zbývá 6 let do roku 2030, kdy vstoupí v platnost biodigitální konvergence. Digitální ekonomika sloučí lidi s umělou inteligencí. Vytvoří nadčlověka pomocí platformy zvané Web3, nebo blockchain. Tato přezdívka je vhodnou zkratkou pro projekt přepojení toho, jak web funguje pomocí blockchainu ke změně způsobu, jakým jsou informace ukládány, sdíleny a vlastněny.

Jaký vztah mají lidé k sobě navzájem v biohybridním výpočetním metaverzu?
Lidé nachází svá digitální dvojčata v simulaci Cloud mind. To vypouští lidstvo do simulace digitálního dvojčete. Náhlavní soupravy nejsou součástí balení. Každý bude mít DigiID a Digi odznak. Každý na Zemi bude mít přístup k technologii, která umožní bezdrátovou komunikaci, kdykoli a kdekoli. Simulace digitálního dvojčete zahrnuje globální mozek. Vzpomeňte si na Borgy!

Jsem Locutus z Borgu. Odpor je marný. Váš život skončil tak, jak byl. -Kapitán Picard, finále třetí řady seriálu Star Trek: Televizní seriál nové generace
Borg je také nástroj pro správu klastrů, který používá společnost Google.
Globální mozek je definován jako "neurovědou inspirovaná a futurologická vize planetární sítě informačních a komunikačních technologií, která propojuje všechny lidi a jejich technologické artefakty". V borgské společnosti není potřeba žádná identita. Globální mozek je "Decentralizovaná suverenita", aby "vyřešil problém identity." Tato kolektivní participace je koncipována jako "demokratické inovace".

Tokenové inženýrství v rámci globálního mozku znamená, že síťové systémy mozku budou fungovat na různých kódovaných tokenech... jde to nad rámec typické konverzace o digitální měně. Aby to fungovalo, musí se lidské tělo stát bezdrátovým. Po volbách v roce 2024 se demokratická republika stane "Rozšířenou demokracií", nebo "přímou demokracií,", kde jsou hlasy outsourcovány algoritmu a zástupci států se stávají digitálními agenty umělé inteligence. Nakonec se lidé stanou posthumánními na antihumánní platformě.

Mohlo by to vypadat nějak takto: Voliči jsou napojeni na individualizovaného "digitálního agenta", který by shromažďoval informace o našich potřebách, názorech a politice prostřednictvím dat, která vkládáme do sociálních platforem a vyhledávání. To by v podstatě fungovalo jako politické Spotify. - Cesar Hidalgo, ředitel skupiny kolektivního učení v MIT Media Lab.
Co se stane s lidským mozkem, když informace zmizí z internetu?, nebo pokud je internet napaden hackery?

Dva světy
Lidé mají před sebou dva světy: 1) konsensuální biodigitální realitu a 2) odlehlou, přirozenou realitu. Lidé se stále více oddělují tím, že žijí v jedné, nebo druhé realitě na základě toho, jak vidí svět. V současné době dostáváme ochutnávku toho, jak je vědomí řízeno sociálními médii, kde se naše digitální dvojče propojuje s internetem.
Svět her a digitálních tokenů posouvá hru na další úroveň, kde je kultura artefaktem v účetní knize zvané Metaverse. Game Masteři mění život ve hru, která je řízena a sledována výpočetním modelem. Tento model pohání Čtvrtá průmyslová revoluce.

1. Svoboda se stává oblbující
Všichni kandidáti na prezidenta USA v roce 2024 prosazují Cestu k "digitální suverenitě". Přicházející kyberneticko-fyzikální systém je oboustranný. Na politických příznacích nezáleží. Digitální dvojčatění; lidské spojení s umělou inteligencí bude zákonem. Už neexistuje demokratická republika, kterou je třeba chránit a bránit. Neexistuje žádné "menší zlo", které by se dalo ve volbách srovnávat. Existuje jedno sjednocené zlo; UniParty. Demokracie jako "superorganismus" znamená, že lidem byl prodán seznam zboží!
"Nezávislý" kandidát a jeho spolukandidát propagují "udržitelný" blockchain, který využívá tokenové inženýrství pro vše od zdraví přes svobodu až po přírodu. Podívejte se na projev tohoto kandidáta na konferenci k březnu 2024, kde propagoval DigiID, kybernetiku a blockchain. Současný prezident oznámil plány na opatření v oblasti umělé inteligence v průběhu 180 dnů v návaznosti na exekutivní příkaz.

2. Druhý svět - Přírodní svět -
nevyžaduje DigiID, tokeny ani náhlavní soupravu pro prohlížení, nebo účast. Příroda funguje podle přírodních zákonů a uznává, že svoboda je vrozená a ztělesněná. Hotovost je akceptovanou měnou. Používejte tedy hotovost, kdykoli je to možné. Zjistěte, jak si váš kandidát stojí v oblasti umělé inteligence a oblasti Environmentální, sociální a správy věcí veřejných (ESG).
Pokud můžete všichni používat hotovost, budovat hotovost a udržovat šeky v chodu, pokud máte hotovost a šeky, nemohou přejít do plně digitálního finančního systému. Zjistěte, kdo je ve vašem státě lídrem, a zjistěte, co můžete udělat, abyste ho podpořili. - Catherine Austin Fittsová, 28. dubna 2024

Pro ty z nás, kteří vědí a vidí příchod nové éry, máme zodpovědnost zapojit se do konverzace, aby lidé mohli učinit informovanou volbu do budoucna. Zahajují "poslední lidské volby" rychlý vlak směrem k posthumánnímu světu?

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/04/the-last-human-election/

Zpět