6476 Mira z Plejádské vysoké rady: Nový model Vzestupu Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2024-05-06

Zdravím vás, jsem Mira z Plejádské vysoké rady. Také pracuji na plný úvazek s Radou Země. V těchto dnech jsme velmi zaneprázdněni, jak si jistě dokážete představit. Nacházíme se v bolestech vzestupu Země. Budujeme zcela nový model vzestupu pro tvoření a vy jste součástí. Je to poprvé, kdy vzestoupí planeta a na ní bude život. Je to jiné a vy jste také jiní. Jste připraveni na přechod na Novou Zemi a Nový Zlatý Věk, aby zde byli. Zlatý věk a pátá dimenze jsou již aktivovány a jsou na planetě. Je to vaše příležitost zaměřit se na své světlo, abyste mohli individuálně zvýšit svou frekvenci a vibrace, které budou přeneseny na ostatní.

Na to se teď zaměřujete jako pozemní personál. Nemusíte na sebe brát boj za každou věc, nebo vědět vše, co jste si mysleli, že potřebujete vědět o tom, co se děje na planetě. Vaším úkolem je být světlem.

Jedná se o velkolepé rozšíření vaší práce. Vyžaduje to naslouchat svému srdci a následovat vedení uvnitř. Nacházíme se v plné agónii vzestupu. Říše 3D hmoty skončila. Rozpouští se všude kolem vás. Vaše duše odmítla minulost a pohybuje se rychle výš a výš. Můžete to pocítit podle toho, jak reagujete na své různé zkušenosti z minulosti. Už nejsou.

Začínáte se cítit triumfálně ve své nové roli bytosti světla. Vzlétáte do vyšších dimenzí. Rozšiřujete se jako maják světla. Tvá uzdravující přítomnost pomáhá zástupům. Rozpomínáte si, kdo jste, a přijímáte své dary a schopnosti. Také magnetizujete své galaktické přátele a rodinu do svých životů, což vám přináší hlubokou radost. Přemýšlejte o tom, jaké to je mít duchovní vztahy s každým ve svém životě. Začněte vidět, jak vaše komunity rostou a jak šťastnými se stáváte. Vnímejte, kolik jednoduchosti je ve vašem životě a kolik magie. Všechno se stává snazším, když necháte minulost jít.

Jste pozoruhodná bytost, na kterou jsme spoléhali po celé věky, a nyní přicházíte domů. Nebude cesty zpět, pouze se budeme pohybovat vpřed. Veškerý život, včetně rostlin, zvířat, minerálů, vody, se probouzí a má hodně co říct, pokud budete naslouchat. Když budete naslouchat, vaše radost bude nepřekonatelná. Tato radost vás povznáší a připomíná vám, že jste v páté dimenzi. Žijete ve vyšším vědomí s vyššími frekvencemi a vyšším účelem.

Jsme tu, abychom vám připomněli, že jsme s vámi na každém kroku. Možná nás vidíte koutkem oka, nebo v pozadí. Mějte oči otevřené a uši čisté, abyste mohli poslouchat, co se děje. Je to ohromující.

Vychutnáváme si každý okamžik, kdy jsme s vámi a účastníme se tohoto procesu vzestupu. I my stoupáme spolu se zbytkem stvoření. V pravý čas přicházíme ke znovusjednocení Světla a budeme slavit těmi nejfantastičtějšími způsoby. Poznáte nás, až se uvidíme, a budeme navždy spojeni.

Já jsem Mira, posílám vám lásku od vašich galaktických přátel a rodiny.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/06/mira-from-the-pleiadian-high-council-new-model-of-ascension/

Zpět