647 Uvolnění dluhu - NESARA Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2020-11-19

Když prezident Trump vyhraje tyto volby a plně obnoví zákonnou vládu (republiku), bude většina Kongresu zatčena a / nebo donucena odejít do důchodu. Kromě toho bude také zatčena většina guvernérů a starostů a odeslána do zátoky Guantánamo za prodej států a měst komunistické Číně. Současný soudní systém, velmi zlý orgán, bude také demontován a reformován. Všichni právníci a soudci (administrátoři) budou rekvalifikováni v ústavním právu, pokud mají v úmyslu pokračovat v "praxi". Nyní, když je královna mrtvá a již není u moci, musí skutečně pracovat pro lidi.

Musí být přepracován celý systém, protože bude obnovena skutečná ústava USA. V současné době nefunguje na základě zákonné ústavy a ani na základě ústavního práva. V současné době funguje podle práva admirality a USA je korporace, která si uzurpovala nebo převzala republiku. Jejich ústava je ústava Spojených států, Inc. To vše bude napraveno během několika příštích let. Socialisté / komunisté, dříve známí jako Demokratická strana, si nepřejí, aby se něco z toho stalo. Přešli k velmi zlým silám. Bohužel v obou stranách jsou zlí lidé. Všechny zlé entity budou souzeny.

Kromě toho Hollywood zcela přestane existovat, protože to není nic jiného než výtvor CIA, vytvořený k ovládání mysli. Jejich herci, sportovci, mediální magnáti, hudebníci, osobnosti, reportéři a baviči byli pedofilové na adrenochromu ... Za Trumpovy administrativy byly miliony dětí zachráněny z pedofilních kruhů a z vojenských základen Deep Underground (D.U.M.B.S.).

Proto subjekty "Deepstate", včetně FBI, CIA, Hollywoodu atd., Vehementně bojovaly proti prezidentu Trumpovi. Nechtěli, aby jejich tajemství bylo odhaleno. Obchodování s dětmi je zločin elity. Jejich měnou byly děti. Vědí, že jejich čas skončil. I oni budou zatčeni. Většina je právě v domácím vězení. Ostatní jsou již v zálivu Guantánamo. Donald Trump byl vybrán, aby je sundal - úplně rozebral deepstate. Vede svět k pádu deepstate. Většina lidí nevěděla, že s tímto plánem tajně souhlasilo 209 zemí. Rovněž souhlasili se světovým mírem a návratem ke zlatému standardu. Masy tomu nerozuměly, protože se staly oběťmi ovládání mysli a manipulace médií a hypnotické taktiky MK Ultra.

Brzy po volbách bude v televizi masové zatýkání a veřejná zpověď, aby masy mohly být svědky toho, jak zlí byli tito lidé. Následně přijde oznámení, že jsme se vrátili ke zlatému standardu. Podle zlatého standardu přestane existovat měna Fiat, neboli ničím nekryté peníze. Místo toho bude použito zlato a stříbro jako zákonné peníze podle ústavy. Někteří důvěryhodní ekonomové tvrdí, že bude na výběr ze tří forem "platidel"; zlato a stříbro, kryptoměny kryté aktivy a nové duhové dolary, které jsou kryté zlatem a stříbrem. Všechny tři jsou ústavní, protože všechny jsou podpořeny zlatem.

Zlatý standard zvyšuje kupní sílu, takže hodnota nemovitostí významně klesne - v současném systému 100 000 $ - nový až 10 000 $. Zlatý standard navíc převádí moc od vlád a bank do rukou lidí. Toto oznámení bude zahrnovat NESARA. (zákon o národní ekonomické bezpečnosti a reformaci, GESARA totéž globálně). Brzy se dočkáme NESARA a globálního resetování měny - nezaměňovat s resetem NWO. Globální reset měny (GCR) činí standardní měnou světa zlato, zatímco velký reset NWO byla jednotná vláda nad světem (zrušeno a nepovoleno).

V rámci NESARA-GESARA bude dluhové jubileum - to znamená, že celý svět, včetně vlád a jednotlivců po celém světě, zažije kompletní vyplacení dluhu. Všechny dluhy u bank, z kreditních karet, hypoték, studentských půjček a automobilů budou zcela "odpuštěny" nebo vynulovány. To má kompenzovat lidstvu kontrolu hanebného systému, který používal nezákonné zlé praktiky. (pozn. pokud chcete fňukat, že vy dluhy nemáte, a že je to nespravedlnost, zřejmě nemáte ani ponětí o hořké realitě....a nikdo nepřijde zkrátka)

Kromě toho budou v rámci NESARA-GESARA uvolněny biliony dolarů globálních humanitárních fondů, které pomohou uzdravit lidstvo a planetu a uvolněny potlačené technologie. Každému člověku na Zemi budou také rozděleny miliony dolarů krytých aktivy, aby kompenzovaly utrpení, které jsme podstoupili pod kontrolou a zotročením drakonických entit.

Planeta je osvobozována! Stoupáte k 5D vědomí, známému také jako "Zlatá éra". Všechny děti matky Gaii s ní vystoupí do krásné nové reality, kde si budeme užívat planetární mírovou lásku, radost, prosperitu a hojnost.

Tvůrce a Galaktická rodina jsou zde a pomáhají. Můžeme pomoci urychlit tuto realitu zvýšením vibrací. Radujte se!

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/11-019?utm_content=11937843

Zpět