6437 Andromedská rada světla: Nový a odlišný svět, který přichází Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-05-01

Jsme Andromedská Rada Světla a jsme velmi nadšeni, že se s vámi můžeme spojit.
Je to nádherný čas na Zemi, kdy hledáte svůj vlastní pocit naplnění a uspokojení, a to proto, že jste nikdy neměli větší přístup k tolika energiím, než máte právě teď. Nikdy jste nezažili svůj tvůrčí potenciál, který by ve vás vyvěral, jako nyní. Nacházíte se uprostřed nádherných energií změny a tyto energie jsou určeny k tomu, aby stimulovaly nové, aby přinesly to, co je odlišné. Všichni víte, že máte rádi to, co je odlišné, a víte, jak jste schopni uskutečnit něco, co byste chtěli zažít a co přesahuje to, co je tradiční.

Náboženství na Zemi jsou velmi tradiční. Jsou prosyceni tradicemi, rituály a praktikami, které jsou zcela zastaralé, a vy nyní přinášíte do svého vědomí to, co je nové a odlišné. A když to uděláte, vytvoříte jiný svět, nový svět, který chcete zažít. Děláte to. Už jste to do jisté míry udělali, protože jste tady, přijímáte tento přenos a tyto přenosy nejsou normou. Pro mnohé je to jiná zkušenost a mnozí nejsou na tento typ komunikace připraveni, ale vy ano.

A tak, když se pustíte do zbytku svého času ve čtvrté dimenzi, začněte uvažovat o tom, co byste chtěli vidět ve své zkušenosti, co se liší od toho, co jste zažívali, a pak si položte otázku: "Věřím, že je to možné?" Pokud nevěříte, že je něco možné, pak se zaměřte na něco, o čem věříte, že je možné, abyste si mohli ukázat, že jste ve skutečnosti vědomým a záměrným tvůrcem své reality. Můžete přinášet různé zkušenosti do svých životů a do světa, ale musíte věřit, že je to možné.

Jedním ze způsobů, jak si v tomto ohledu můžete pomoci, je uvědomit si, že nemusíte dělat všechno sami. Máte pomocníky, kteří jsou jedineční pro vás jako jednotlivce, a máte pomocníky, jako jsme my, a my se staráme o celé lidstvo, stejně jako mnoho skupin zde ve vyšších říších. Nyní máte také schopnost změnit vše tím, že změníte jedinou myšlenku, a když sami sobě ukážete, že to dokážete, budete se cítit více v souladu s tímto novým světem, který chcete vidět a prožívat ve své realitě.

Nečekejte, až přistanou lodě, nebo se vlády zhroutí. Nečekejte na finanční kolaps, nebo sluneční záblesk, nebo cokoli jiného, o čem už nějakou dobu slyšíte. Nechť změna začne u vás a u vás velmi snadného způsobu, jak vidět něco jinak, změnit své myšlení o něčem, o někom, nebo o nějaké skupině, která vám pomůže přenést se přes staré způsoby a posunout se do nového světa, který jste vy a ostatní jako vy spoluvytvářeli.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/01/the-andromedan-council-of-light-the-new-different-world-that´s-coming/

Zpět