6431 Stálý skluz směrem k tyranii: Jak svoboda umírá od A do Z John W. Whitehead

[ Ezoterika ] 2024-05-03

"Když se dnes dívám na Ameriku, nebojím se říct, že se bojím." Bývalý prezidentský poradce Bertram Gross
Americký vládní systém sklouzává stále blíže k všudypřítomnému autoritářství. Americký lid, permanentní podtřída v Americe, se nechal tak rozptýlit a rozdělit, že si nevšiml stavebních kamenů tyranie, které jim architekti Deep State položili přímo pod nos. Tento neustálý skluz směrem k tyranii, vyměřovaný militarizovanou místní a federální policií a legalistickými byrokraty, pokračoval každý následující prezident v posledních padesáti letech bez ohledu na jejich politickou příslušnost.

Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton: ti všichni byli spoluviníky při uskutečňování agendy Deep State.
Upřímně řečeno, opravdu nezáleží na tom, kdo sedí v Bílém domě, protože je to ziskuchtivější, nevolená byrokracie - říkejte tomu, jak chcete: Deep State, kontroloři, strůjci, stínová vláda, korporátní elita, policejní stát, šmírovací stát, vojensko-průmyslový komplex - kdo ve skutečnosti rozhoduje.

V zájmu svobody a pravdy vám přinášíme úvod od A do Z, který objasňuje pochmurnou realitu života v americkém policejním státě, o které už nikdo nemluví.

A jako AMERICKÝ POLICEJNÍ STÁT. Policejní stát "je charakterizován byrokracií, tajnůstkářstvím, neustálými válkami, národem podezřelých, militarizací, dohledem, rozsáhlou přítomností policie a občanstvem s malým postihem proti policejním akcím".

B jako naše otlučená LISTINA PRÁV. V militarizované policejní kultuře, kterou je dnešní Amerika, kde můžete být kopáni, mláceni, taserováni, zastřeleni, zastrašováni, obtěžováni, svlečeni, prohledáváni, brutalizováni, terorizováni, neoprávněně zatčeni a dokonce zabiti policistou, a tento policista je jen zřídka pohnán k odpovědnosti za porušení vašich práv, Listina práv a svobod nic moc neznamená.

C znamená CIVILNÍ PROPADNUTÍ MAJETKU. Tento vládní plán na zbavení Američanů jejich svobod - jmenovitě práva na majetek - je prováděn pod rouškou zabavení občanského majetku, což je vládní praxe, kdyvládní agenti (obvykle policie a nyní agenti TSA) zabavují soukromý majetek, o kterém mají "podezření", že by mohl být spojen s kriminální činností. Pak, bez ohledu na to, zda se skutečně prokáže, že došlo k nějakému zločinu, nebo ne, vláda si ponechá majetek občana a je prakticky nemožné ho získat zpět.

D jako drony. Téměř 1500 policejních oddělení po celých Spojených státech zahrnuje drony jako součást svého technologického arzenálu a toto číslo roste. Ačkoli drony mohou být použity pro dobročinné účely, stále častěji se stávajíRozšíření dozorového státu, provádění neustálého hromadného leteckého sledování bez soudního příkazu v rozporu se čtvrtým dodatkem. Nové autonomní policejní drony dokáží "Čtení poznávací značky ze vzdálenosti 250 m, sleduje vozidlo ze vzdálenosti 5 km."

E jako NOUZOVÝ STAV. Od 11. září do COVID-19 a dále jsme byli vystaveni "nouzovému stavu", který ospravedlňuje všechny druhy vládní tyranie a uchvácení moci ve jménu takzvané národní bezpečnosti. Pokračující pokusy vlády vyhlásit takzvaný národní stav nouze, aby obešla ústavní systém brzd a protivah, představují další expanzi prezidentské moci, která vystavuje národ dalšímu ústavnímu nebezpečí.

F jako fašismus. Studie provedená Princetonem a Northwestern University dospěla k závěru, že americká vláda nezastupuje většinu amerických občanů. Místo toho studie zjistila, že vládě vládnou bohatí a mocní, neboli takzvaná "ekonomická elita". Výzkumníci navíc dospěli k závěru, že politika uzákoněná touto vládní elitou téměř vždy upřednostňuje zvláštní zájmy a lobbistické skupiny. Jinými slovy, vládne oligarchie maskovaná jako demokracie a pravděpodobně je na cestě k fašismu - formě vlády, kde vládnou soukromé korporátní zájmy, rozhodují peníze a lidé jsou považováni za pouhé ekonomické jednotky, nebo datové bity.

G jako GLOBÁLNÍ POLICIE. Federální vláda má distribuoval vojenské zbraně, vozidla a vybavení vhodné pro bojiště v hodnotě více než 18 miliard dolarů (drony, tanky a granátomety) na domácí policejní oddělení po celé zemi. Výsledkem je, že většina policejních sborů v malých městech má nyní dostatečnou palebnou sílu na to, aby učinila jakýkoli odpor občanů marným. V době, kdy vezmete tyto maloměstské policejní síly, vycvičíte je, aby vypadali a chovali se jako armáda, a pak je naverbujete, aby se stali součástí programu OSN Síť silných měst, máte nejen stálou armádu, která operuje mimo dosah ústavy, ale také armádu, která je součástí globální policejní síly.

width=
H jako STŘELY S DUTOU ŠPIČKOU. Vládní snahy militarizovat a vyzbrojit své agentury a zaměstnance dosahují epických rozměrů, přičemž federální agentury tak různorodé, jako je ministerstvo vnitřní bezpečnosti a správa sociálního zabezpečení, hromadí miliony smrtících nábojů s dutou špičkou, které porušují mezinárodní právo. Je ironií, že zatímco vláda nadále prosazuje přísnější zákony o zbraních pro širokou veřejnost, arzenál zbraní americké armády způsobuje, že pistole průměrného Američana vypadá jako hračka Tinker.

Jsem pro INTERNET VĚCÍ, ve kterém "věci" připojené k internetu monitorují váš domov, vaše zdraví a vaše návyky, aby udržely vaši spíž zásobenou, vaše služby regulované a váš život pod kontrolou a relativně bez starostí. Klíčovým slovem je zde však kontrola. Tento "propojený" průmysl nás posouvá blíže k budoucnosti, kde policejní agentury zatknou prakticky kohokoliv, pokud si vláda "myslí", že by mohl spáchat trestný čin, dálnice se zaplňují auty bez řidičů a biometrické údaje lidí jsou neustále skenovány a používány ke sledování jejich pohybu, cílení reklamy a jejich neustálému dohledu.

J jako UVĚZNĚNÍ ZA ÚČELEM ZISKU. Tato forma masového trestu, která je poháněna ziskem, dala vzniknout soukromému vězeňskému průmyslu v hodnotě 70 miliard dolarů, který se spoléhá na spoluvinu státních vlád, aby udržel své soukromé věznice plné tím, že uvězní velké množství Američanů za drobné zločiny.

K jako KENTUCKY V. KING. Nejvyšší soud rozhodl poměrem hlasů 8:1rozhodl, že policisté se mohou vloupat do domů bez soudního příkazu, i když se jedná o špatný dům, pokud si myslí, že k tomu mohou mít důvod. Navzdory faktu, že dotyčná policie nakonec pronásledovala nesprávného podezřelého, vtrhla do špatného bytu a porušila téměř všechny principy, které stojí mezi občany a policejním státem, soud schválil razii bez soudního příkazu, takže Američané měli jen malou skutečnou ochranu tváří v tvář všem druhům zneužívání ze strany úředníků vynucujících právo.

L znamená ČTEČKY POZNÁVACÍCH ZNAČEK, které umožňují orgánům činným v trestním řízení a soukromým agenturám sledovat polohu vozidel a jejich cestujících po celé zemi. Tyto údaje shromážděné o desítkách tisíc nevinných lidí jsou také sdíleny mezi policejními agenturami, jakož i s vládními středisky a soukromými společnostmi. To staví Velkého bratra na sedadlo řidiče.

M jako MAIN CORE. Od 80. let 20. století americká vláda získala a udržovala, bez soudního příkazu, nebo soudního příkazu, databázi jmen a informací o Američanech, kteří jsou považováni za hrozbu pro národ. Jak uvádí Salon, tuto databázi, údajně přezdívanou "Hlavní jádro", mají Armáda a FEMA použít v době národního ohrožení, nebo stanného práva k lokalizaci a zatčení Američanů, kteří jsou považováni za hrozbu pro národní bezpečnost. V databázi Main Core je nejméně 8 milionů Američanů.

N jako NO-KNOCK RAIDS. Vzhledem k militarizaci policejních sil v zemi jsou nyní týmy SWAT stále častěji nasazovány na rutinní policejní záležitosti. Ve skutečnosti je každý rok provedeno více než 80 000 těchto polovojenských razií. To znamená více než 200 zátahů SWAT týmů každý den, při kterých policie prorazí dveře, poškodí soukromý majetek, terorizuje dospělé i děti, zabije domácí mazlíčky, napadne, nebo zastřelí kohokoliv, kdo je vnímán jako ohrožující - a to vše při pronásledování někoho, kdo je pouze podezřelý z trestného činu, obvykle držení malého množství drog.

O znamená NADMĚRNOU KRIMINALIZACI a NADMĚRNOU regulaci. Díky nadbytku více než 4500 federálních zločinů a více než 400 000 pravidlům a předpisům se odhaduje, že průměrný Američan ve skutečnosti spáchá tři zločiny denně, aniž by o tom věděl. V důsledku toho hrozí nadměrná kriminalizace, jsme svědky nárůstu počtu Američanů, kteří jsou zatýkáni a vězněni za tak absurdní "přestupky", jako je nechávání svých dětí hrát si v parku bez dozoru, sbírání dešťové vody a sněhu na vlastním pozemku, pěstování zeleniny na zahradě a pořádání biblických studií ve svém obývacím pokoji.

P jako PATOKRACIE a PREKRIMINALITA. Naše vlastní vláda s námi zachází jako s věcmi, ze kterých je třeba těžit data, manipulovat s námi policií a dalšími vládními agenturami. Je s námi špatně zacházeno a pak jsme vězněni v soukromé věznici zaměřené na zisk. Pokud se odvážíme vystoupit z řady, už nepůsobíme pod konstituční republikou. Místo toho to, co zažíváme, je patokracie. Tyranie z rukou psychopatické vlády, která "pracuje proti zájmům svých vlastních lidí, s výjimkou upřednostňování určitých skupin". Spojte to s rozrůstajícími se vládními programy ochrany před kriminalitou, které budou využívat Centra pro fúze, agentury pro sběr dat, behaviorální vědce, korporace, sociální média a komunitní organizátory a spoléhat se na nejmodernější technologie pro dohled a rozpoznávání obličeje. Prediktivní policejní práce, biometrická a behaviorální epigenetika s cílem identifikovat a odstrašit takzvané potenciální "extremisty", disidenty, nebo buřiče. Mějte na paměti, že každý, kdo je považován za oponenta vlády - ať už je to levice, pravice, nebo něco mezi tím - je nyní považován za extremistu.

Q jako KVALIFIKOVANÁ IMUNITA. Kvalifikovaná imunita umožňuje policistům odejít, aniž by za své provinění zaplatili jediný cent. Je příhodné, že ti, kdo rozhodují o tom, zda by měl být policista imunní vůči tomu, aby musel osobně platit za špatné chování v práci, patří do stejného systému, všichni kamarádíčci s nezadatelným zájmem na ochraně policie a jejich nechvalně proslulého kodexu mlčení: městští a okresní prokurátoři, policejní komisaři, městské rady a soudci.

R jako ROADSIDE STRIP SEARCH a BLOOD DRAWS. Soudy se stále více mýlí na straně vládních úředníků - zejména policie: Široká diskrétnost při provádění prohlídek, odběrů krve a dokonce i análních a vaginálních sond pro širokou škálu porušení, bez ohledu na to, o jak malý přestupek se jedná. V minulosti se k prohlídkám přistupovalo pouze za výjimečných okolností, kdy si policie byla jistá, že dochází k závažnému trestnému činu. V posledních letech se však z prohlídek staly rutinní operační postupy, při nichž je každý označen za podezřelého a jako takový je podroben zacházení, které bylo dříve vyhrazeno pouze těm nejzávažnějším zločincům.

S znamená STAV DOHLEDU. Každý den bude průměrný Američan, který se věnuje svým každodenním záležitostem, monitorován, sledován, špehován a sledován více než 20 různými způsoby, a to jak vládními, tak korporátníma očima a ušima. Jako vedlejší produkt elektronického koncentračního tábora, ve kterém žijeme, ať už procházíte obchodem, řídíte auto, kontrolujete e-maily, nebo telefonujete s přáteli a rodinou, si můžete být jisti, že nějaká vládní agentura, ať už NSA, nebo nějaký jiný subjekt, odposlouchává a sleduje vaše chování. A to se ani nezmiňujeme o firemních záznamech, které monitorují vaše nákupy, prohlížení webu, příspěvky na Facebooku a další aktivity odehrávající se v kybernetické sféře.

T jako TASER. Nesmrtící zbraně, jako jsou tasery, paralyzéry, gumové kuličky a podobně, policie používá častěji a s menší zdrženlivostí jako zbraně poslušnosti - dokonce i proti ženám a dětem - v některých případech způsobuje smrt. Tyto "nesmrtící" zbraně také umožňují policii agresivizovat stisknutím tlačítka, což zvyšuje pravděpodobnost přehnaných konfrontací kvůli drobným incidentům. Například Taser Shockwave může zabít elektrickým proudem dav lidí pouhým stisknutím tlačítka.

U jako NEOZBROJENÍ OBČANÉ ZASTŘELENÍ POLICIÍ. Už není neobvyklé slyšet o incidentech, při nichž policie nejprve zastřelí neozbrojené jedince a až poté položí otázky, což je často připisováno strachu o jejich bezpečnost. Přesto je úmrtnost strážníků ve službě údajně mnohem nižší než u mnoha jiných profesí, včetně stavebnictví, těžby dřeva, rybaření, řízení nákladních automobilů a dokonce i sběru odpadků.

V jako OPERACE VIGILANT EAGLE. Jedna z několika vládních iniciativ z roku 2009, které volají po zvýšené kontrole těch, kteří zpochybňují autoritu vlády, tento konkrétní program volá po sledování vojenských veteránů a charakterizuje je jako extremisty a potenciální domácí teroristické hrozby, protože mohou být "nespokojení, rozčarovaní, nebo trpí psychologickými následky války." Definují extremisty jako jednotlivce a skupiny, "které jsou převážně protivládní, odmítají federální autoritu ve prospěch státní, nebo místní autority, nebo zcela odmítají vládní autoritu," tato taktika nevěstí nic dobrého pro každého, kdo je vnímán jako oponent vlády.

W jako CELOTĚLOVÉ SKENERY. Pomocí rentgenového záření, nebo rádiových vln jsou skenovací zařízení a vládní mobilní jednotky používány nejen k tomu, aby "viděly" skrz vaše oblečení, ale také ke špehování v soukromí vašeho domova. Mobilní skenery jsou prodávány americké veřejnosti jako nezbytná bezpečnostní opatření, nemůžeme si dovolit zapomínat, že tyto systémy jsou plné potenciálu pro zneužití, a to nejen vládními byrokraty, ale i techniky zaměstnanými k jejich obsluze.

X jako X-KEYSCORE, jeden z mnoha špionážních programů prováděných Národní bezpečnostní agenturou, který se zaměřuje na každou osobu ve Spojených státech, která používá počítač, nebo telefon. Tento přísně tajný program "Umožňuje analytikům vyhledávat bez předchozího povolení prostřednictvím rozsáhlých databází obsahujících e-maily, online chaty a historii procházení milionů jednotlivců."

Y jako YOU-NESS. S použitím vaší tváře, manýrů, sociálních médií proti vám jste nyní sledováni na základě toho, co kupujete, kam chodíte, co děláte na veřejnosti a jak děláte to, co děláte. Software pro rozpoznávání obličeje slibuje, že vytvoří společnost, ve které je každý jednotlivec, který vystoupí na veřejnost, sledován a zaznamenáván, jak se věnuje své každodenní práci. Cílem je, aby vládní agenti byli schopni skenovat dav lidí a okamžitě identifikovat všechny přítomné jednotlivce. Programy rozpoznávání obličeje se zavádí ve státech po celé zemi.

Z znamená NULOVOU TOLERANCI. Posunuli jsme se do nového paradigmatu, ve kterém jsou mladí lidé stále více považováni za podezřelé a školští úředníci i orgány činné v trestním řízení s nimi zachází jako se zločinci.často za to, že se dopouští jen dětinského chování, nebo, že řeknete "špatné" slovo. V některých jurisdikcích byli studenti také penalizováni v rámci školní politiky nulové tolerance za takové hloupé "zločiny", jako je nošení kapek proti kašli, nošení černé rtěnky, nošení kleštiček na nehty do školy, používání Listerine, nebo Scope a nošení rozkládacích hřebenů, které připomínají vystřelovací nože. Lekce, kterou dáváme našim nejmladším - a nejvnímavějším - občanům, je tato: v americkém policejním státě jste buď vězněm (spoutaný, kontrolovaný, monitorovaný, nařízený, omezený v tom, co můžete dělat a říkat, váš život není váš), nebo jste vězeňský byrokrat (politik, policista, soudce, žalářník, špion, šmelinář atd.).

Žádné z těchto nebezpečí se nijak nerozptýlilo, a přesto se najednou zdá, že nikdo nemluví o žádném z nehorázných vládních zlořádů, které stále způsobují zmatek v našich svobodách: policejní střelba do neozbrojených jedinců, invazivní sledování, odběry krve u silnic, prohledávání silnic, razie SWAT týmů, nákladné války vojensko-průmyslového komplexu. Utrácení za vepřové sudy, zákony před kriminalitou, zabavování civilního majetku, fúzní centra, militarizace, ozbrojené drony, inteligentní policejní dohled prováděný roboty s umělou inteligencí, soudy, které pochodují v těsném závěsu s policejním státem, školy, které fungují jako indoktrinační centra, byrokraté, kteří udržují Deep State u moci.

Jak objasňuji ve své knize Battlefield America Válka proti americkému lidu - takto umírá svoboda.
Pokud nám zbývají nějaké prostředky, jak zmařit vládu v jejím neúnavném pochodu k otevřené diktatuře, může to být Desátý dodatek, který potvrzuje, že "my lidé" (ve formě porot a místních vlád) máme moc zneplatnit vládní zákony, taktiky a politiku, které jsou nelegitimní, nehorázné, nebo očividně protiústavní.

Zrušte vše.
Zrušit soudní případy. Zrušte zákony. Zrušte vše, co vláda dělá a co je v rozporu s ústavou.
Je čas držet na uzdě naši uprchlou vládu, získat zpět naše svobody a obnovit spravedlnost v Americe.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/03/the-steady-slide-towards-tyranny-how-freedom-dies-from-a-to-z/

Zpět