6398 Nejvyšší rada: Nikdy se nic nepokazí Nadina Boun

[ Ezoterika ] 2024-04-22

Lidské bytosti mají sklon dělat ukvapené závěry, což nikomu neprospívá. Když se věci vymykají normě, lidská reakce je vždy taková, že se něco muselo pokazit, a proto to, co se děje, je špatné. Jde o to, jak poznáte, zda je tato věc pro tuto osobu opravdu dobrá, nebo špatná? Jak víte, jaký je za tím účel?

Jak se věci vyvíjejí, je ve vašem světě vždy záhadou. Všechno zdůvodňujete jako příčinu, ale zapomínáte, že vše v tomto vesmíru řídí řidič, který je mnohem inteligentnější než vaše lidská mysl. A tak ze svého místa na šachovnici nevidíte celý obraz.

Musíte věřit, že ve všem je inteligence a tato Božská inteligence ví, co dělá všude, od květiny po člověka, od zrnka písku po vesmír. Tato inteligence je inteligencí rovnováhy a harmonie, inteligencí plynutí, takže cokoliv se tam děje, je za tím inteligentní plán, bez ohledu na to, jak se to jeví.

Vaším úkolem nikdy není měnit to, co se děje. Vaším úkolem je udržovat světlo, udržovat lásku, udržovat každého, všechno v lásce. Takže přestanete dávat svou energii starostem, obavám a obětem a místo toho začnete mít ve svém srdci lásku. Láska je nejmocnější magie, která existuje. Láska proměňuje, uzdravuje, žehná, prospívá a další. Posílejte lásku, to je váš úkol. Posílejte jim lásku, abyste jim pomohli vyjít z této zkušenosti vítězně, bez ohledu na to, co se děje.

Místo toho, abyste se honili za příčinou, proč se něco stalo, místo abyste se cítili špatně, že se něco stalo, pokud byste věřili, že za vším stojí inteligence, která řídí věci v dokonalém pořádku, navzdory zdání, pak byste možná zmírnili touhu zjistit příčinu a rozhodli se přenést se přes to, co se děje. Protože dokud stále hledáte příčinu, posilujete situaci.

Zapomeňte na příčinu a soustřeďte se dopředu. Vítězství je vždy cílem na konci každé bitvy. Takže se soustředíte na vítězství, bez ohledu na bitvu. Vidíte sebe a všechny ostatní, jak pochodují ve vítězství. Držíte sebe a všechny v lásce, lásce, která promění jakýkoli neúspěch ve vítězství. A není to to, co vy všichni děláte, pokud jde o vzestup? Pochod vstříc vítězství?

Posílejte lásku, posílejte sílu, posílejte léčení, posílejte soucit, posílejte světlo, ale přestaňte označovat cokoli za špatné, protože nic z toho není. Nikdy se nic nepokazí. Všechno je to dokonalé, vždy dokonalé, z našeho úhlu pohledu. Je to dokonalé, i když nevidíte jak!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/22/the-high-council-nothing-ever-goes-wrong/

Zpět