6351 Portály Cosmic agency

[ UFO ] 2024-04-18

Robert: Mohl by někdo z vás, ať už ze svých planet, nebo z lodi, otevřít portál zde na Zemi?
Anéeka: Pomocí tažného paprsku, ano.

Robert: Jsou ty stroje velké? Jsou ty portály podobné těm ve filmu Star Trek?

Anéeka: Je těžké definovat velikost portálu, ale ano, velký jako dům, nebo větší, protože loď je také velká.

Robert: Spotřebovávají hodně energie, že?

Anéeka: Stroj na tažné paprsky (na této lodi je jich asi 8) má velikost koule o průměru asi 3 metry a zabírá celou místnost. Ano, spotřebovávají spoustu a spoustu energie. Několik gigawattů.

Robert: Takže bys to nemohla nosit v kapse.

Anéeka: To ne.

Robert: Představte si, že chcete otevřít portál v mém pokoji. Jaký by byl postup, co byste potřebovali? Všechny moje souřadnice, že?

Anéeka: Zjistěte fyzickou polohu místnosti, odečtěte přesnou frekvenci uvnitř místnosti. Přiřaďte výstupní frekvenci tažného paprsku, zaostřete jej z oběžné dráhy směrem k fyzické poloze. Zapněte tažný paprsek. Takže portál by byl z vašeho pokoje do místnosti s tažnými paprsky na palubě této lodi.

Robert: A jedna věc, vytvořil by se v mém pokoji energetický uzel?

Anéeka: Ano, s následným energetickým tokem, který by byl detekovatelný i lidskými nástroji.

Robert: Zjistitelné z jakékoliv lodi Federace?

Anéeka: Ano, jejich přístroje by spustily alarm, že se něco děje.

Robert: Takže by to nezůstalo bez povšimnutí, že?

Anéeka: Ne. Stěží. Je s tím spojeno hodně energie. Dokonce i armáda na Zemi by to věděla. Blízká letadla a lodě, jejich kompasy, by ukazovaly na tvůj pokoj.

Robert: A oni by mě šli hledat na mé místo, že?

Anéeka: Ano, přišli by se podívat, co se děje. Protože jsme vytvořili nový magnetický pól, alespoň detekovatelný na krátkou vzdálenost. Asi 100km kolem, možná o něco víc.

Robert: To je to, co dělá Yazhi?

Anéeka: Ano. Ale zdá se, že Yazhi to dělá schválně. Protože i ona má technologii, která to skrývá, a ne vždy ji používá.

Robert: Dobře, takže co se týče umělých portálů, nikdo to nemůže udělat, i když máte technologii, protože byste ohrozili lidi, kteří jsou do toho zapojeni. V mém případě bych byl v nebezpečí, pokud bych se již nevrátil na Zemi. Ale kdybych tu zůstal, ptali by se, co se stalo.

Anéeka: Ano. I když můžeme dělat mnoho věcí, není to možné z jiných důvodů. Ale pokud vás to má dostat odtamtud, pak prostě vypadněte a je to, a nechte lidi a Federaci, aby se poškrábali na hlavě. Ale jak víte, to je důvod, proč se tam nebudete moci vrátit. Ledaže byste chtěli strávit zbytek svých dnů v DUMB pod leteckou základnou Wright Patterson, ve sklenici, kterou studují.

Robert: Dávám přednost lodi s kočkami. Proč je frekvence mého pokoje tak důležitá? Záleží na frekvenci člověka?

Anéeka: Je to právě ten směr, kterým se stroj vydá, aby věděl, kam má jít, nebo otevřít portál. Osoba mění frekvenci oblasti, ale ne moc, můžete to udělat bez tohoto faktoru. Počítač se odlišuje.

Robert: Portál by z mé pozice byl jako membrána, nebo fata morgána, že?

Anéeka: Ano, při několika příležitostech. Viděli byste to jako zvláštní oblast, jako vertikální vodu. Povrch by odrážel vnitřek vašeho pokoje, ale trochu zkreslený. A v této oblasti by bylo hodně magnetismu a statické elektřiny.

Robert: Ale neviděl bych nic ani neslyšel, necítil bych nic, dokud bych ho nepřekročil, že?

Anéeka: Přesně tak, musíš vstoupit do portálu, abys viděl. Ale pokud je ohnisko ještě více energie s přesnějšími daty, viděli byste portál ze svého pokoje a vnitřek této lodi v místnosti s tažnými paprsky. A z této lodi byste viděli vnitřek svého pokoje.

Robert: Takže, kdybys mluvila s Dhor Káal´elem nahlas, nic bych neslyšel, kdybych neprošel tím portálem, že?

Anéeka: Záleží na síle portálu, jak jsem říkala.

Robert: Ale to by stálo hodně energie. Viděl bych, ale neslyšel například hudbu?

Anéeka: Pokud je portál kompletní, úplný most, ano, můžete s někým mluvit, jako by byl ve stejné místnosti. Ano, mohli. Spotřebovává dvakrát více energie, než když má portál bariéru, než v případě vodní membrány.

Robert: Ale pak by tento uzel neměl 100 km, ale alespoň 500 km.

Anéeka: U portálu, který obývá hyperprostor, na vzdálenosti nezáleží.

Robert: Takže by to mohlo být uděláno z Temmeru.

Anéeka: Mluvím o 150 gigawattech výkonu. Ano.

Robert: To je jaderná elektrárna? Co je ekvivalent? Spotřeba energie ve městě?

Anéeka: Ne, ani když dáte dohromady všechny jaderné elektrárny na Zemi. K tomu potřebujete reaktor nulového bodu. Ne, to je jako celková spotřeba energie celé Evropy za rok., nebo víc.

Robert: Potřeboval bys všechny elektrárny na Zemi pohromadě, abys vytvořil jeden z těch portálů, kde bys viděl všechno, jako by to byla další místnost na lodi? OK. Páni. Ale pak ti regresivové na Zemi, mají tu energii?

Anéeka: To je důvod, proč mají problémy s CERNem. Nestačí jim to, a tak se začnou zabývat tím, jak udělat to samé s menší energií. A vymýšlejí jen blbosti.
Motor spotřebuje asi 7,5 TEV energie. 150 gigawattů není nic. TEV jsou biliony wattů. Takže to, co tažný paprsek pohltí na energii, není nic, je to rozsvícení žárovky.

Robert: Antény na vaší lodi jsou velmi dlouhé, že? Jaký je průměr antén v nejtlustší části?

Anéeka: Asi 12 metrů na základně. Není to přesné, musela bych to podrobně zkontrolovat. Sám o sobě je to kontejner se senzory všeho druhu, nikoli samotná anténa. Nahoře je dlouhá anténa asi 20, nebo 30 metrů.. Obsahuje optické čočky směřující dolů a všechny druhy přístrojů pro detekci všeho, co loď obklopuje. Čočky mají průměr dva metry. S objektivem se zoomem, který dokáže přečíst malé písmo novin z oběžné dráhy,

Robert: Takže byste samozřejmě detekovali jakékoliv energetické uzly, které se na Zemi otevírají, a rychle byste to nahlásili velení a řízení Federace, že?

Anéeka: Z oběžné dráhy můžete pozorovat mraveniště. Ano. Stejně jako by odhalili něco, co jsme vytvořili my a co je stejné povahy.

Robert: Viděla jsi ty mravence, jejich nohy a tykadla?

Anéeka: Myslím, že záleží na mravenci. Naposledy jsem to použila k přečtení poznávací značky ponorky v periskopové hloubce. Byla ponořená v kalné vodě a já jsem stále dokázala opticky přečíst poznávací značku. Jméno a štítek utajeny.

Robert: Mohou lodní senzory vidět dovnitř domů?

Anéeka: Ne přímo touto optikou, používáme k tomu jiné věci. Využíváme energetické mapování místa jako budovy. To znamená, že senzory znají frekvence veškeré hmoty v budově. A počítač interpretuje data se základem, který již měl, a s tím zpracovává a formuluje obraz, a to je to, co vidíme jako ultra detailní hologram. Vidíme s tím i DUMB.

Robert: A otázka, Anéeka: Vyvíjí se tato technologie mnohem více, nebo tak, jak je tomu nyní, nejsou potřeba žádné změny, nebo vylepšení?

Anéeka: Dosáhla takového stupně dokonalosti, že už nevíme, jak ji dále rozvíjet (dokud nepřišla Yazhi).

Robert: A ještě jedna věc, můžete také vložit, jak jsme řekli, 3D objekty do mého pokoje.

Anéeka: Ano, nebo kdekoliv., nebo odečíst.

Robert: Mohly by tyto objekty také vytvářet energetické uzly?

Anéeka: Ano, vytvářejí uzly.

Robert: Detekovatelné?

Anéeka: Samozřejmě ne tak silně jako portál, ale dávají signály.

Robert: Vložila bys mi například nástěnné hodiny. Vyzařovaly by detekovatelnou energii a oni by se přišli podívat, co se děje?

Anéeka: Ano, protože je to zjistitelné. Vytvořili by magnetický bod. Magneticko-gravitační porucha se objeví na mapě. To je důvod, proč by se body na Zemi objevily. To je velmi snadno detekováno.

Q: Pokud by otevření portálu ve vašem pokoji spustilo poplach a oni by vás přišli hledat, co se stane, když mimozemšťané někoho unesou pomocí tažného paprsku? A odběr vzorků ve Wu-chanu?

Anéeka: Spustí se také alarmy. Rozdíl je v tom, že jeden je bez povolení od Spojené federace planet, druhý, ten ve Wu-chanu, byl s jejich souhlasem a dokonce i s letovým plánem. V obou případech se spustí alarm.

Q: Je možné otevřít portál z Temmeru, nebo z jakéhokoli místa ve vesmíru na Zemi bez lodi?

Anéeka: Teoreticky ano, limitem je znalost cílové frekvence, a to může být obtížné, musíte být velmi přesní s čísly cílové adresy. Obvykle se to nedělá, ale dá se to udělat.

Q: Všímá si Federace, když hvězdné semínko cestuje v astrálu, stejně jako když někdo chce použít portál?

Anéeka: Ano, je velmi pravděpodobné, že si toho všimnou, protože mají spoustu technologií, ale někdy si nevšimnou, když někdo používá portál, protože to dělá mnoho lidí, ras, a je to hodně provozní.

Pokud jde o astrální cestování, je pro ně mnohem obtížnější ho odhalit. Ano, je možné, aby si toho všimli, ale obvykle ne, protože frekvence každé duše v astrálu se nejen hodně liší, ale mění se tak, jak si to člověk přeje.

Q: Musí být fyzické tělo energeticky fyzicky připraveno, aby mohlo být vyzvednuto paprskem?

Anéeka: Tažný paprsek? Není to nutné, kdokoli a kdykoli může použít portál vytvořený tažným paprskem.

Q: Jsou mionová neutrina popsána správně v pozemské fyzikální vědě, nebo se mýlí ve svém popisu?

Anéeka: Jejich lidský popis je špatný. Na Zemi, s lidskou vědou, můžete vidět pouze 60% jeho kvalit jako energetickou entitu, částici/vlnu energie, obojí současně, stejně jako světlo: vlna a foton zároveň.

Q: Které rasy mají schopnost cestovat časem?

Anéeka: Každá mezihvězdná rasa, která řídí manipulaci s frekvencemi ve svých lodích, má schopnost cestovat časem, protože, technicky vzato, když loď vstoupí do hyperprostoru, je to v podstatě cestování časem. Stejný princip. Cesta lodí z bodu A do bodu B ve stejné časové linii vyžaduje tolik práce jako cesta ze strany A na stranu B jiné časové linie, tj. cestování časem.

Problém není v tom, že technicky vzato je možné cestovat časem, ale v morálních a etických důsledcích, které to vyžaduje, a to vyžaduje hodně tréninku a ne každému je to dovoleno. To je důvod, proč je uchováván jako něco exkluzivního pro elitní jednotky Písečných hodin.

Q: Když je aktivován přirozený portál, spouští také sledovací alarmy?

Anéeka: Ano, jen si pamatujte, že pokud je přirozená, má nekonečnou škálu síly, velikosti a množství energie. Monitorovány, nebo detekovány jsou pouze portály, které jsou velké, nebo mají určitou sílu či energii. Používání přírodních portálů může být nebezpečné, pokud nejsou dobře známé (odpověď navíc).

Q: Kdybych chtěl cestovat do minulého života, umožňuje mi to portál?

Anéeka: Pokud je portál dobře navržen se správnými daty, ano, mohl. A to se stalo, je to docela běžné.

Q: Jak funguje organický portál?

Anéeka: Organický portál je osoba, nebo prázdné tělo, které používá jedna, nebo více duší. Funguje to, protože tyto duše jsou ve frekvenci v souladu s frekvencí fyzického těla. Stejná frekvence. Vstupují do ní, protože si to přejí, jako by to bylo jejich vlastní tělo.
Samo o sobě, přísně vzato, je každé biologické tělo organickým portálem pro duši, jen obvykle a ideálně je to jen jedna duše, která toto tělo používá. Nejedná se o stejný předmět, i když je použit název portal.

Q: Co člověk potřebuje, aby otevřel portál, aby se mohl pohybovat uvnitř planety, je to možné?

Anéeka: Na vytvoření portálu je potřeba stroj. Jedná se o elektromagnetický energetický toroid frekvence řízený počítačem, který mění frekvenci všeho, co vstupuje do stroje, na frekvenci cíle.

Q: Je to důvod, proč předtím, než jste paralyzován ve spánku, cítíte statickou elektřinu?

Anéeka: Ano, může to být kvůli tomu, že jsou paralyzováni, spánkovou paralýzou, únosem, ano, používají hlavně portály založené na tažných paprscích.

Q: Je naše slunce portálem?

Anéeka: Ano, je to portál, jako všechna slunce. Je to východ/vchod, černé díry jsou pouze vchody. Otvory jsou sluneční skvrny.

Q: Mohou lidé otevřít portál nedobrovolně? Jak můžeme otevřít portál podle libosti?

Anéeka: Pokud máte velkou kontrolu nad svou energií a velmi vysokou frekvencí, je možné otevřít portál tím, že se dostanete do transu. Málokdo ano, ale není to nemožné.

Q: Co se stane, když vstoupím na portál? V Peña de Bernal v Mexiku se říká, že je tam velký portál.

Anéeka: Ano, potvrzuji, skvělý portál v Peña de Bernal, Mexiko. Nedávno to tam měřil tým odtud. Peña de Bernal, to byl zřejmě obrovský strom.

Q: Je možné vstoupit do portálu ve snu a být si toho vědom?

Anéeka: Ano, zejména v lucidním snu. Dá se to udělat, je to vlastně způsob, jakým se to dělá i ze 3D, je to způsob, jak si to můžete vyzkoušet, praktikovat lucidní snění.

Q:Jaké pocity zažíváte, když jste uvnitř portálu?

Anéeka: Někdy jen statickou elektřinu,někdy nic necítíte. Jen trochu závratě, jak někteří lidé hlásili.

Q: Jak si mimozemšťané berou svá hvězdná semínka, tažným paprskem, nebo jinými prostředky, portály?

Anéeka: Pouze s přímým svolením těch hvězdných semínek. Někdy dohodou před inkarnací, buď portálem, nebo tažným paprskem, nebo když se inkarnují. Ale nejběžnější způsob, jak vzít hvězdná semínka, je s jejich plným svolením a s předchozím plánováním. Jsou převáženi lodí a setkávají se s nimi na zvláštních místech. Přijdou k lodi se svými taškami a batohy a jdou domů. To je většinou pro ty nejvíce probuzené a pro ty, kteří mají přímý kontakt.

Když spíte a sníte, otevíráte přirozený portál do jiné hustoty, nebo místa?
Anéeka: Dalo by se říci, že otevíráte portál do astrálu, v rétorickém smyslu, ale spíše je to změna hustoty vaší duše a vnímání.

Q: Jaká jsou nejrizikovější místa, která se nacházejí v přírodním portálu?

Anéeka: Mohou se objevit kdekoliv a kdykoliv, to je jejich problém. Proto jsou nebezpeční, a proto se množí příběhy o lidech, kteří se najednou ocitli někde jinde. Příklady nebezpečných přírodních portálů jsou Bermudský trojúhelník a Dračí trojúhelník v Asii.

Q: Znáte oblast Uritorco v Argentině? Je to oblast s portály?

Anéeka: Ano, víme to a potvrzuji, že je to plné portálů. Kromě toho má dole v hloubce 10 km DUMB.

Q: Naznačují spirálovité petroglyfy portál v této oblasti?

Anéeka: Ano. Blízkost portálu.

Q: Pokud čas není stejný ve 3D jako v 5D, do jakého času bych cestoval, kdybych vstoupil do portálu?

Anéeka: Do času destinace a na to, jak to v destinaci funguje v závislosti na frekvenci této destinace.

Q: Může být přirozený portál Země někým uzavřen, pozemský, nebo nepozemský?

Anéeka: Ano, dá se zavřít. Uzavírají se tím, že se tažným paprskem vnucuje další frekvence v destruktivním rozsahu frekvenci dotyčného přirozeného portálu. Ano, lze je uměle uzavřít, pokud máte tažný paprsek.

Q: Funguje telepatie mezi lidmi na různých stranách portálu?

Anéeka: Ano, telepatie funguje ve všech rovinách, dimenzích, portálech a vzdálenost ji neovlivňuje. Některé rasy, jako například Ummité, říkají, že vzdálenost oslabuje jejich telepatii. To je jejich vnímání. Jiné rasy, jako například Taygetané, nemají pro svou telepatii žádný limit vzdálenosti. Vzhledem k tomu, že telepatie je něco, co nezávisí na fyzické rovině, je to něco astrálního, a proto zasahuje všude stejně.

Děkuji mnohokrát, mnoho objetí a mnoho lásky a náklonnosti všem.

- Anéeka z Temmeru

Zdroj: https://swaruu.org/transcript/portals-conversations-with-aneeka-of-temmer-and-aneeka-s-live-with-robert

Zpět