628 Saint Germain James McConnell

[ Ezoterika ] 2020-11-08

Trump sledujete vyšší plán. Vyšší božský plán, který s sebou nese vyšší vibrace. Jediní, kdo mohou následovat tento plán, tento božský plán, jsou ti, kteří se pohybují do těchto vyšších vibrací. Ti, kteří stále rezonují při nižších vibracích, zůstanou v těchto nižších vibracích, ve vyšších vibracích se neudrží. A to je to, co právě probíhá, protože přichází pravda.
Všichni z vás, kteří jste sem přišli na tuto misi, se teď probuďte. Probuďte se na misi, která je před vámi. Když jsme řekli, že jste válečníci Světla, a už ne jen Pracovníci Světla, mluvíme nyní k této skupině. Nyní mluvíme s těmi, kteří budou rezonovat s těmito slovy.
Čas sedět a jednoduše sledovat show uplynul. Nejste součástí show, pokud si to dovolíte. Můžete se posunout vpřed, přestat sledovat zprávy, které přicházejí, a připravit si vlastní zprávy. Vytvořte si svou vlastní realitu. O tom to je: být v okamžiku a nést okamžik, právě teď.. kupředu do lásky.
Neseďte jen v oku bouře, sdílejte světlo, šiřte světlo, při každé příležitosti. Řekněte pravdu každému, kdo bude poslouchat. Vystupte z komfortní zóny ke svobodě a nezávislosti. Teď jde o svobodu celé planety.

OWS
Není čas, abyste se spokojeně posadili se a nechali svět kolem vás se točit. Je čas, abyste obrátili svět. O tom to celé je. Na to jsme vás připravovali. Abyste to převzalo. Abyste se stali těmi, na které jste čekali. My všichni, kteří pracujeme s touto skupinou, se pokoušíme vás oslovit různými způsoby, abyste byli připraveni vykročit vpřed. Je čas vykročit.

Připravujeme vás, abyste mohli vstoupit do další části své mise. Všichni se stanete kanály pro informace. Buďte na to připraveni, až se naskytne příležitost. Musíte ustoupit a umožnit Vyššímu Já, aby začalo mluvit skrze vás. Pak budete mít sílu oslovit ty, kteří to potřebují slyšet.

Shosana
Nikdy neříkejte, že jsou vaše vibrace nízké. Deklarujte své světlo a své vysoké vibrace.

Mnoho zvířat na planetě si nepřeje jíst to, co dosud jedlo. Již to pro ně není stravitelné. Musíte vyzkoušet různé věci. Např. vaše kočka si přeje stravitelnější jídlo, vařené kuře, nebo vařenou rybu. Ujistěte se, že zdroj tohoto jídla není naplněn chemikáliemi, protože jim to ublíží. Můžete je nechat poslouchat hudbu.

OWS
Adronis minulý týden říkal, že ani Trump, ani Biden nebudou příští rok prezidentem.
Nemůžeme však odpovědět přímo, jak to chcete slyšet, kvůli vibracím, které právě teď existují. Není správný čas plně porozumět tomu, co se má stát, dokud se to nestane. Jinými slovy, můžete přijímat rady a různé věci této povahy z mnoha různých zdrojů. Ten, kdo je řízen, řekněme zde jako prezident ze strany temných sil, nebude sloužit jako prezident. Ale nemůžeme dále říci, co se má stát jinak než vy. Již máte hlubší vnitřní znalosti o tom, co se zde má stát. Žádáme vás, abyste zůstali v daném okamžiku a nepromítali to, co očekáváte, nebo co se stane. To neznamená, že nemáte jednat, ale že nemáte vizualizovat, nebo očekávat, co chcete, aby se stalo. Máte určitá očekávání, určité věci, které chcete uskutečnit, a můžete si je vytvořit. Můžete si je vytvořit, protože si zde vytváříte svou vlastní realitu. A řekli bychom, že v tom budeme pokračovat. Mějte pozitivní výhled, pozitivní rozpoložení. Buďte neustále v těchto vyšších vibracích. Všechno bude fungovat přesně tak, jak má, podle božského plánu. A božský plán, věřte nám, chcete, aby se stal.

Shoshanna
Přáním musí být nejvyšší dobro pro všechny zúčastněné. Nejvyšší dobro pro kolektiv.

OWS
Vaše dvojče je druhá polovina vás. Existuje pouze jedno dvojče, jeden plamen. A to dvojče duše, dvojplamen je tu pro vás, když jste na to připraveni. Jinými slovy, když se vaše vibrace zvýší do bodu, kdy můžete tuto vibraci vašeho dvojplamene vyrovnat. Někdy může být váš dvojplamen tady s vámi v této trojrozměrné rovině, ale je to velmi vzácné. Je tedy důležité vědět, že když plně vystoupáte, budete pak schopni být v té vibraci, která odpovídá vašemu dvojplameni a vašemu dvojčeti, a budete mít možnost se znovu spojit. To ale neznamená, že pokud zde v tomto životě nyní máte partnera, že ten prostě prostě odejde a nechá převzít kontrolu váš dvojplamen. Je to nad rámec 3D porozumění.

OWS
Existují ti, kteří vzestupují během procesu smrti, nebo opuštění svých fyzických těl. Mohou se přesunout do páté dimenze, nebo i za ni. Ti z vás, kteří projdou vzestupem a dostanou se do vědomí jednoty, budou schopni být s těmi, kteří odpovídají této vibraci. Vždy se můžete pohybovat vibracemi směrem dolů. Ti, kteří mají nižší vibrace, se nemohou posunout nahoru.

OWS
Jak sdělil Cobra, nedávno byla poražena a vymazána flotila Draků a únikový komplex iluminátů. Důsledky zde jsou obrovské, protože to, co se děje nad vámi, pokud jde o váš fyzický zrak a vaše fyzické vědění, se děje už nějakou dobu. Hvězdná válka je pravdivá, to, co se děje, je pokračováním toho.
A důsledky toho jsou také rozmazané, protože pokud jde o přisluhovače, kteří zde pracují s temnými silami, jsou nyní sami. Nemají své pány, řekněme, že jsou tu proto, aby jim nadále dávali vibrace, které načerpali tady. To už nemají. Jsou sami. A protože jsou sami, jsou zde hodně ztraceni. Řídí se pouze plánem, který znali. A to je opět nižší vibrační plán.
Už jsme mluvili o šachové partii, která tu probíhá. A síly temných sil pracují na trojrozměrné šachové hře. Zatímco síly Síly světla, včetně vašeho prezidenta Trumpa, zde fungují ve hře s vyššími vibracemi. Akce a protiakce. Síly světla jsou ale o mnoho tahů před nižšími temnými silami.

Shoshanna
Temnota je poražena, kdykoli k tomu dojde, síly světla exponenciálně narostou o dvě - mocniny. Nepřipojujte se k pastem třetí dimenze. Vaše vibrace se stane vibrací emoce, kterou cítíte, což nemusí nutně být dobrá emoce.

Zdroj: http://www.ancientawakenings.org

Zpět