627 Bouře je na nás Eliza Ayres

[ Ezoterika ] 2020-10-11

Co je to "bouře"? Jde o odhalení korupce a manipulace, která v tomto národě a světě bují přinejmenším pár století ... určitě od napoleonských válek v Evropě, kdy rodina Rothschild zmanipulovala libru a zničila trh, převzala kontrolu nad Bank of England (a tedy i trůnem) a tím ovládla většinu evropských vlád ... systém se vyvinul do dnešního centrálního bankovního systému, manipulace, kontroly a korupce.

Bouře byla plánována Aliancí po celá desetiletí od smrti JFK. Zejména vojenskými a světovými vůdci, vlastenci, kteří si uvědomili, že tento zkorumpovaný systém je třeba srazit na kolena nejprve ve Spojených státech, a proto výsledek voleb v Americe je tak zásadní. Plán vytvářený několik desetiletí byl aktivován, aby čelil opatřením globalizačních sil postupně infiltrujících do všech institucí a globálních společností v Americe i na celém světě, včetně Číny, která měla být následující centrum kontroly na planetě. Podzemní strategická válka se nyní dostává do otevřeného prostoru kvůli spornému výsledku amerických voleb.

Rok 2020 byl Rokem bouře, doslova i obrazně, což dokazuje nejvíce pojmenovaných tropických atlantických bouří - k 10. listopadu je jich 29, přičemž uprostřed Atlantiku se nyní formuje "Theta". V Americe však již několik let, ne-li desetiletí, docházelo k do očí bijícímu marxistickému puči proti americkému lidu, jak v Kongresu a korporátních masmédiích, tak v Hollywoodu s liberálními soudci, kteří odmítají dodržovat ústavu, a pokoušejí se vydávat vlastní zákony.

Tento pokračující převrat je v platnosti od voleb Trumpa v roce 2016. Političtí aktivisté ve vládě i v médiích si mysleli, že vyhraje. Když Hillary nezvítězila, globalisté ztratili a začali útočit na Trumpa 24 hodin denně, 7 dní v týdnu s využitím svých korporací kontrolujících spoluvlastněná média. Trump byl překážkou v cestě jejich úspěšnému dokončení dlouho plánovaného zničení Ameriky - dobře zdokumentovaného globalistického 16letého plánu na převzetí a zastavení Ameriky, iniciovaného mandžuským kandidátem Barakem Obamou.

Když prohrála, byl zahájen plán "B", který zahrnoval Muellerovo vyšetřování, které se táhlo na dlouhé tři roky. Když se to nepodařilo, aktivoval se další krok, konkrétně pokus o obžalobu prezidenta. Neexistoval žádný legitimní důvod k obviňování Donalda J. Trumpa, přesto byli demokraté a odpůrci z jeho vítězství tak pobouřeni, že ho chtěli odstranit všemi možnými prostředky. Obvinění bylo jen jedním krokem, další byly plánovány pro případ neúspěchu, včetně četných pokusů o život Trumpa a členů jeho rodiny.

Když pokus o obžalobu prezidenta selhal, byl okamžitě aktivován další krok globalistického plánu; konkrétně byl spuštěn "virus". Nejprve v únoru zazněly zvěsti o podivném "viru", který údajně bral životy ve vzdáleném čínském městě. Virus se pak konečně dostal do Ameriky a do konce března byl stát oficiálně (ale neochotně) zavřen. Do konce dubna se uzamčení na Floridě začalo uvolňovat, ale guvernéři některých demokraticky ovládaných států se pokusili držet své občany jako rukojmí ve společném úsilí o zahájení kontroly nad populací, a zahájili drakonická opatření vyžadující masové očkování, maskování, zavírání podniků, popírání lidských práv. Mezitím se začala zotavovat ekonomika ve státech, které uvolnily uzamčení. Státy, které stále zůstávají v uzamčení, trpí hlubokými problémy, které často vedou k exodu (zejména Kalifornie a New York).

Protože jsem téměř deset let zpracovával lékařské záznamy v nemocnici, věděl jsem, že virus nelze "chytit" od ostatních lidí. Vaše tělo má ve své tkáni a orgánech usazené miliony virů a také bakterie. Viry mohou přemoci tělo, když je imunitní systém poškozen nebo utlumen v důsledku stresu, což se nyní rozhodně rozmáhá, zejména ve městech provozovaných demokraty. Členům rodin starších pacientů byl vládními agenturami po celé zemi odepřen přístup do zařízení ústavní péče. Bylo to provedeno úmyslně, aby to lidi dostalo do stresu, a to ještě více než drakonická opatření navrhovaná některými místními agenturami a úřady, a to až na státní úrovni. Touha vytvořit konflikt, rozdělení a chaos, aby lidé už ani nedůvěřovali svým vlastním tělům nebo členům rodiny, se stávala zcela zjevnou... alespoň těm, kteří mají oči vidět.

Letos jsem ani nebyl nachlazen, i když jsem ve věkové skupině, která je považována za vyšší riziko nákazy Covid - což není skutečné jméno takzvaného viru, ale označení dané Světovou zdravotnickou organizací. Virus byl údajně koronavirus, což je běžné nachlazení do jisté míry související s virem Sars. Virus běžného nachlazení obvykle lidi nezabije, pokud se u nich neobjeví plicní infekce (sekundární infekce způsobená bakteriemi, nikoli viry) a zápal plic. Chřipka postihuje tisíce lidí každý rok. Tento rok byl jiný, statistika běžných nachlazení a chřipkových infekcí prakticky zmizela, zatímco statistiky CV prudce vzrostly, doplněné mnoha falešnými a podvodnými přiřazeními CV jako příčiny smrti.

Byli jsme úmyslně zmanipulováni, aby dostali lidi do trvalého stavu strachu a stresu ... což nakonec vede k dalšímu rozpadu imunitního systému člověka? Moje tvrzení a tvrzení mnoha dalších lidí, kteří se obtěžovali podívat se za okázalé zpravodajské programy s bla, bla, bla ...vidí to, co se skutečně dělo, jako vypočítaný pokus o konec ústavnosti a listiny práv a pokus převzít kontrolu nad populací a zaseknout socialismus v kolektivu.

A když to nefungovalo, začaly "mírumilovné" protesty, kde silně ozbrojení marxističtí kriminálníci financovaní a podporovaní převážně demokratickými (globalistickými) organizacemi bojovali s policií, plenili a pálili obchody a soukromě vlastněné budovy a firmy, narušili centra měst většinou provozovaných demokraty, které se změnily na enklávy anarchie třetího světa.

Ukázalo se, že vše bylo součástí dobře organizované snahy způsobit chaos a rozvrat, takže marxisté a anarchisté mohli převzít kontrolu nad většími částmi měst a postupně přejít na předměstí a do venkovských komunit. Američané se konečně začali probouzet, stále rychleji, protože jejich vlastní způsob života, jejich rodiny, jejich komunity, jejich budoucnost byly nyní zjevně ohroženy. Stále více lidí začalo poslouchat, co prezident Trump říkal roky, ještě předtím, než byl zvolen. Lidé se stále více začali vzdalovat od sledování televizních zpráv, začali se vzdělávat, provádět vlastní výzkum, klást otázky a stali se více politicky aktivními. "Nepříteli" se to vůbec nelíbilo ... měli konečné řešení, jak prezidenta odvolat, zničit ústavu, sebrat práva lidí a zničit národ v nadcházejících volbách v roce 2020.

Naštěstí pro nás všechny, nejen pro americký lid, ale i lidi na celém světě, Aliance, která stojí za prezidentem Trumpem, pečlivě naplánovala a předjímala všechny kroky globalizátorů v obou stranách, republikánů i demokratů. Nejprve v roce 2018 republikáni převzali kontrolu nad Senátem a zaručili, že Trump bude schopen dostat do soudního systému konzervativnější soudce. Do 26. října 2020 byli úspěšně jmenováni a složili přísahu tři noví soudci Nejvyššího soudu od Trumpovy administrativy a zaručili, že Nejvyšší soud spravedlivě rozhodl o sporných prezidentských volbách a konzervativních hlasech potřebných k oficiálnímu prohlášení Trumpa za znovuzvoleného na další čtyřleté funkční období.

A tak se stalo, že během volebního dne demokraté (+ odpůrci Trumpa a falešní republikáni, kteří jsou ve skutečnosti globalisty) věděli, že Trump dostane tsunami voličské podpory, a zahájili další krok v globalistickém plánu. Demokraté se pokusili spáchat OBROVSKÉ množství volebních podvodů kombinací krádeží a ničení hlasovacích lístků, elektronickými hlasovacími automaty, které měly program zvaný Kladivo desetiletí používaný v zahraničních volbách agenturou CIA, a hromady poštovních hlasů zasílaných neexistujícími voliči, zemřelými, a dokonce psy (pozn. hele, novinka). Ve státech, které jsou nyní napadeny Trumpovým týmem, zaznamenalo CNN skoky v počtech hlasů. Ještě to neskončilo, přátelé. Volby byly ostrou operací, jejímž cílem bylo odhalit nekontrolovatelný podvod na voliče, který ukradl volby v této zemi a dalších zemích, k odhalení korupce u demokratů, korupce a manipulace, o kterou se roky pokoušelo stejné obsazení - jmenovitě Pelosi, Feinstein, Soros, Clintonovi a jejich přidružení přisluhovači ve federální vládě a armádě. Toto je akt zrady. Pokouší se zastavit masivní podvody voličů - byli chyceni a budou postaveni před soud. Trumpovu kartu je ještě třeba zahrát ... v osobě Amy Coney Barrettové a soudce Nejvyššího soudu Clarence Thomase ... člověka, kterému také globální síly mezi "zvolenými" vůdci vážně ublížili. Možná bude mít tu čest hlasovat, což nakonec zachrání republiku. Závěrečný akt může trvat několik týdnů, takže buďte připraveni na cokoli. Pokud bude Trump "oficiálně" prohlášen za vítěze, Deep state se chystá znovu aktivovat jejich davy BLM a Antifu, aby se pomstil lidu. Trump možná bude muset uplatnit zákon o povstání, aby ohradil domácí teroristy a zajistil bezpečnost lidí. Stanné právo je také další možností. Možností je také použití vojenských postupů používaných proti osobám, které porušily federální zákon a ústavu. Podívejme se tedy, jak se to všechno odehraje. Toto je bouře ... skutečná bouře uprostřed období hurikánů, která ovlivní všechny naše budoucnosti. Společně můžeme dát Trumpovi a jeho týmu vědět, že stojíme úplně za ním, že věříme ve svobodu, spravedlnost a právní stát, na rozdíl od toho, co bylo použito proti lidem ... zejména těm kdo ohrožovali kontrolu davu ve Washingtonu, politickou a profesionální elitu, a ty, kteří byli ochotni prodat své duše ďáblu globalistické agendy, aby ovládli planetu a nastolili satanskou vládu nad podstatně redukovanou populací. Hurikány přicházejí a odcházejí, vytvářejí chaos, ničí domy, zaplavují silnice, smývají infrastrukturu ... ale globalistický pokus o puč proti prezidentovi a americkému lidu nezmizí, dokud znovu nezískáme svoji suverenitu jako jednotlivci a jako kolektiv. My, všichni lidé, lidstvo, máme právo být svobodní, žít svobodně, svobodně se vyjadřovat a žít v míru a hojnosti. Splňme si sen o zlatém věku. Sněte, myslete, modlete se, aby to tak bylo. Zůstaňte nohami na zemi a dejte vůdcům vědět, že jsme prohlédli jejich triky a manipulace a další nebudou. Chceme spravedlivou a transparentní vládu, vládu vedenou lidmi a pro lidi ... po celé planetě.

Zdroj: http://www.bluedragonjournal.com

Zpět