6279 8. dubna Zatmění Slunce, Baltimorský most, zemětřesení na Tchaj-wanu, pád bestie James Gilliland

[ Ezoterika ] 2024-04-07

Už je to nějaký ten pátek, co jsme vyšli v posledním newsletteru. Byli jsme velmi zaneprázdněni, abychom drželi krok s nejnovějšími výzvami a událostmi. Jak všichni víme, Bidenova administrativa a ozbrojené agentury byly velmi zaneprázdněny likvidací konzervativců, církví, reportérů, blogů, webových stránek, které všechny kritizují současnou administrativu. Svou roli hrají i temnější, neviditelné negativní vlivy. Nejsme vůči tomu imunní, i když máme nástroje a kontakty, které v těchto záležitostech pomáhají. Věřím, že se brzy zhroutí pod svou vlastní karmou. Cokoliv, co není v souladu s Vesmírným Zákonem, se hroutí. Všichni doufáme, že dříve než později kvůli škodám způsobeným nevinným lidem. Jsme svědky odhalení a pádu šelmy.

Došlo k několika velkým slunečním erupcím a CME, výronům koronální hmoty. Jeden z nich nedávno zasáhl Zemi v úterý a ve středu, ale gama a rentgenové záření udeřilo dříve. Citliví lidé pociťují dřívější vlny vyšších frekvencí. Schumannova rezonance je všude, i když zníme jako rozbitá deska, očekáváme změny na každé úrovni. Důsledkem toho bylo nedávné zemětřesení na Tchaj-wanu. Přijdou velké bouře, zemětřesení, sopečné erupce. V meditaci jsem viděl obrovský mrak, mohutnou bouři, která mohla mít několik významů. Bouřky přinášejí velké změny. Viděla jsem, jak Afrika prochází intenzivními změnami na všech úrovních. Sociální, politické, následované masivními fyzickými bouřemi a zemětřeseními, z nichž některé jsou přirozené, jiné vyvolané. Velké bitvy na mnoha úrovních se v Africe odehrávají hlavně díky jejím bohatým zdrojům.

Když už mluvíme o nepřirozených katastrofách, Silverstein údajně uzavřel na baltimorský most pojistku na bilion dolarů. Ano, ten samý Silverstein, který třikrát pojistil Dvojčata. Musím říkat víc? Bude to znamenat mnohamiliardovou ztrátu, zemědělci budou mít problémy se získáváním hnojiv, zemědělské techniky, vývoz zemního plynu a uhlí se nedostane do Evropy. Zřícení mostu, z něhož dělají rasovou událost, má závažné důsledky? Když se hraje na rasovou a ekologickou kartu, můžeme si být jisti, že za tím stojí černé klobouky. Sledujte peníze. Nevšímejte si příjmení, je-li to vaše antisemitské.

Zatmění 8. dubna má tolik možností, jak se rozvinout. Aktivuje se Cern, který se vždy zdá být špatný kvůli jejich spojení s temnějšími silami. NASA také vystřeluje hadovité rakety na Měsíc. Jsem si jistý, že se chystají provádět těžké chemtrails s bezbožnými chemikáliemi, těžkými kovy a biologickými látkami. Státy podél linie zatmění vyhlašují výjimečný stav a říkají lidem, aby si uskladnili jídlo a vodu na 2 týdny. Existuje velké planetární zarovnání, které signalizuje velké změny na všech úrovních. Temná srdce, nebo cabal mají své plány, které se střetnou s bílými klobouky, které to podle mnohých mají vše pod kontrolou. Jak řekl slepec: "Uvidíme. " Podle Tuckera Carlsona se stará garda hroutí a na její místo nastupuje nová. Je to někdo, kdo ví, komu můžeme důvěřovat.

Všichni musíme přispět svým dílem. Nemůžeme očekávat, že nás druzí zachrání. Nejlepší radou je připravit se na všech úrovních. Duchovně, mentálně, emocionálně i fyzicky. Přestaňte sloužit šelmě. Vaše spojení s bestií určí následky, až padne. Existuje plán. Je to plán Boha/Stvořitele/Velkých Duchů. Je multidimenzionální a rozvíjí se. Musíme se modlit a meditovat o božském zásahu. Nejen Mistři, Svatí a Mudrci, ale také dobrotiví mimozemšťané. Překonali válku, nemoci a chudobu a čekají na pozvání. Musíme pozvat laskavé, krásné mnohé, aby nám v tomto přechodu pomohli. Budeme potřebovat veškerou pomoc, kterou můžeme dostat. Je čas jít.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/07/april-8th-solar-eclipse-baltimore-bridge-taiwan-earthquake-fall-of-the-beast/

Zpět