6277 Plejáďané: Rekonfigurace Plánu Christine Day

[ Ezoterika ] 2024-04-07

Milovaní, zdravíme vás,

Větry změn se na vaší planetě nadále rozvíjejí, jak se přibližujete ke vstupu do další fáze "nového úsvitu" změny pro planetu Zemi. Magnetické jádro odráží změny prostřednictvím monumentálního posunu svého centrálního pulsu, který rodí vyšší vibrační vlnění napříč Zemí. Vibrační pohyb se odráží směrem ven do vesmíru a vytváří síťové spojení ze Země směrem ven k celému vesmírnému společenství. Toto formování přivádí vaši planetu do hlubšího souladu se stavem společenství Božího vědomí, který je držen v kolektivních energiích našeho rezidentního Vesmíru.

Světlo společenství je nastaveno tak, aby současně aktivovalo uvolnění řady energetických závojů po celé vaší planetě, které změní energetickou konfiguraci Země. Plán rekonfigurace je jako posvátný otisk obsahující posvátné zákony všech dob, které navždy změní planetu. Nová forma se bude rozprostírat od vnitřního magnetického jádra směrem ven za planetu a do Sítě, která obklopuje Zemi.

Země je v rámci kolektivu navrácena do svého původního stavu dědictví prostřednictvím návratu do spojené sítě. Spojení je navrženo tak, aby vytvořilo vyšší energetickou stabilitu Země během energetických posunů, které mají začít co nevidět. Změny v aréně planety změní samotný rytmus rotace planety. Změna v rotaci bude tvořit prohloubení přímé dráhy zarovnání ke Slunci. Země začne přijímat expanzivní světelné toky přicházející ze slunečních paprsků, které se budou měnit, zesilovat zářivost odraženou na povrchu planety.

Mnoho simultánních posunů je předurčeno k tomu, aby se dalo do pohybu jako série odhalení, protože vyšší prostory alternativní reality se trvale znovu otevřou, což začne aktivovat posun v "Časové linii" po celé Zemi. Má to být okamžik, kdy budou odhaleny posvátné pravdy, které se vrátí všem, kteří jsou připraveni vědomě se otevřít a přijímat. Toto je čas, aby se vaše vlastní posvátná přirozenost znovu spojila s vámi prostřednictvím vašeho multidimenzionálního Srdce.

Vaše šišinka mozková a telepatické centrum se začnou obnovovat, aby se vaše probuzené vzpomínky daly do pohybu. Ve vašich mozkových buňkách se začne rozsvěcovat cyklus vyššího světla, který je navržen tak, aby vynuloval vaše paměťové banky z minulých okamžiků předtím, než jste se inkarnovali na tuto pozemskou rovinu pro tento život. Začnete si vzpomínat na svou původní rodinu mimo planetu a vaše systémy vás připraví na probuzení vaší Hvězdné esence, vaše Hvězdné světlo se opět aktivně zapojí do vašeho vědomí. Jste připravováni na velkou změnu a vhledy jasnosti a pravdy. Všechny tyto procesy vás připravují na změnu cyklu. To je plán, který se dává do pohybu a na který jste čekali.

Vězte, že se na to musíte připravit. Existuje jedna jednoduchá příprava, jak prohloubit své spojení se svým srdečním centrem - trávit chvíle fyzickým držením horní části hrudníku, což je vaše srdeční centrum. Slaďte se s prostorem svého srdce se svým vědomím. Udržujte své vědomí na svém Srdci, které vidíte, vnímáte, nebo cítíte, zatímco používáte svůj Vědomý dech; Nadechněte se ústy a pak tento dech vypusťte z úst a vložte do svého Srdce, kam umisťujete vědomí.

Volba sladit se s prostorem svého srdce. Umístěte slova "JÁ JSEM" do svého Srdce, to přirozeně rozšíří vaše spojení se Srdcem.

Všechny změny ve vašich systémech se uskuteční, budou ovlivněny skrze svaté Srdce. Získáte jasnost; váš proces vzpomínání se bude rozvíjet, jakmile budete vyrovnáni prostorem svého srdce. Vaše ego nemůže přijímat telepatickou komunikaci, pouze vaše Srdce. Jste vyzýváni, abyste se zaměřili na "nechávat jít", protože tyto obrovské změny otřásají vaší pozemskou rovinou. Buďte tiší a oddejte se svému srdečnímu vyladění, které vám umožní podílet se na posvátných změnách zrození na Zemi.

V tomto kritickém okamžiku budou mít tyto změny velký vliv a přemění vaše energetické složení. Budete muset být v klidu ve svém Srdci a zároveň se aktivně zapojovat do svého vědomého dechu, abyste umožnili vyšším úrovním elektrické transmutace plně se otevřít a integrovat se do svých vlastních fyzických a energetických systémů. Vaše jedinečná energie Srdce bude hrát silnou roli na planetě, která prochází obrovskou transmutací. Stát se energií svého srdce v okamžicích je zásadní role, kterou máte v této době hrát. Pokaždé, když dovolíte splynutí se svým Srdcem, uděláte rozdíl, který ovlivní celé lidstvo.

Jak se Země posouvá, posouváte se i vy. Zaměřte se záměrně na své fyzické vozidlo během další fáze probuzení. Budete potřebovat hodně vody, abyste vyvážili obrovské energetické výkyvy, které se odehrávají ve vašich systémech. Dojde k elektrickému zrychlení, které bude vyzařovat v každé buňce vašeho těla. Vaše tělo se velmi zahřeje, budete vibrovat vyšší rychlostí. Vaše mozkové synapse a mozkové buňky projdou obrovskou multidimenzionální transmutací. Obrovské změny ve vás vás zanechají ve stavu "nevědění", nebo nepoznávání sebe sama. Můžete se cítit hluboce dezorientovaní, protože vaše vlastní elektrické systémy jsou zcela přepojeny.

Budete muset využít přírodní síly, abyste se pustili do hladšího přechodu vaší integrace. Síly jsou zde, aby podpořily vyvážení vašich systémů. Lehněte si na zem, splyňte s větrem, otevřete své vědomí plynulosti vody, trávěte čas ponořeni do vody. Sluneční paprsky jsou navrženy tak, aby vytvářely čistý tok ve vašich nově vybudovaných elektrických systémech.

Vše máte ve svých rukou a bude to i nadále vyrovnané i v těch nejvypjatějších chvílích. Vždy se můžete uvolnit a dovolit novosti proudu ve vašem životě, aby vás sladila s měnícím se rytmem.

Budete posunuti do jiného časového kontinua, zatímco budete přirozeně znovu sladěni se svým vyšším vědomím bytí. Buďte v klidu a důvěřujte!

Je to váš čas, abyste umožnili rozsáhlé propouštění, abyste mohli být přemístěni k přirozenému přerámování vašich posvátných systémů.

Svědčíme o tobě v lásce

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/07/the-pleiadians-reconfiguration-of-the-blueprint/

Zpět