6269 Plejádská rada: Energetická hybnost Parallel Brittnie

[ Ezoterika ] 2024-04-04

Zdravím vás, moji nejdražší. My jsme Plejádská rada. Spojujeme se s vámi v těchto současných energiích, abychom sdíleli naše učení, vedení, perspektivy a bezpodmínečnou lásku. Vaše nadcházející solární/lunární událost, která je před vámi, přináší vašemu světu energetickou hybnost, kterou potřebuje ke stabilizaci energií 5. dimenze, které jste aktivovali na své cestě zpět do jednoty s vědomím Vyššího Já. Úplné zatmění Slunce v Beranu zaručeně přinese mnoho změn. Tyto změny budou záviset na vaší osobní vibrační frekvenci. Mnohé z vás bude nadcházející zatmění Slunce tlačit a vytahovat z vaší komfortní zóny, aby vám dalo příležitost zažít něco nového.

Nadcházející událost můžete vnímat energicky jako příležitost vrátit se na správnou cestu. Tato energie slouží lidstvu jako totální reset a vytváří rovnováhu v levé a pravé hemisféře mozku. Velké splynutí, které funguje v božské harmonii, zvýší vaše touhy vytvořit něco nového a v souladu s nejjasnější budoucností lidstva. Konečné splynutí, které se odehrává ve vaší vědomé a podvědomé mysli, bude mít za následek sladění soudržnosti srdce a mysli. Mnozí z vás opouštějí přesvědčení založená na strachu, když spoluvytváříte říše, abyste zažili klid, svobodu a vyjádřili se ve své nejautentičtější přirozenosti jako nekonečné plameny Zdrojové energie.

Vyzýváme vás, abyste se zamysleli a podnikli kroky k tomu, která část vašeho života potřebuje vyčistit a vyvážit. Energie tohoto nadcházejícího úplného zatmění Slunce v Beranu pomáhají v alchymii vašeho světa a rozptylují potřebné energie, aby vám pomohly při zrození nových časových linií naplněných vysokovibračními příležitostmi, které vám pomohou spoluvytvářet naplnění v mnoha různých oblastech vašeho každodenního života.

My, Plejádská rada, vidíme a oslavujeme masivní transformaci, která se odehrává ve vašem světě. Každému z vás účastníků posíláme naši nejhlubší lásku a vděčnost za všechny vaše úspěchy, velké i malé. Pravé umění transcendence je v každém z vás. Kolektivně jste byli rozprostřeni daleko a mezi nimi, abyste rozšířili své světlo do každé části vaší planety. S potěšením oznamujeme, že jste všichni hráli velmi důležitou roli ve vývoji Země a jejích obyvatel. Vždy jsme věděli, že máte vše, co je potřeba k tomu, abyste usnadnili správné léčení předků a znovu aktivovali šablonu Lásky 5. dimenze (původní frekvence Země). Naším největším cílem v této době je chránit vás a vaši svrchovanou energii, když spolutvoříte Novou Zemi. Nejste sami a byli jste velmi citliví na celosvětový posun ve vnímání Země a rozšíření vědomí prostřednictvím sjednocení vašich energetických polí.

Na tomto světě je víc, než se na první pohled zdá. Vy, prastaré duše s hvězdnými semínky, jste probudili svůj vnitřní zrak a jste vnímaví ke kosmickému vedení. Vy jste kosmičtí úspěšní, kteří přišli překonat omezení tohoto světa skrze lásku, své vášně, soucit, alchymii, tvořivost a široký pohled na život kdekoliv. Vaše Světlo se šíří po celém Multivesmíru, a v Galaktické federaci je mnoho bytostí, které očekávají plný kontakt ve spektru Jednoty, Míru a Lásky ve vašich časových liniích blízké budoucnosti. Jak pokračujete ve zvyšování vibrační frekvence vaší planety, přibližujeme se k tomu, abychom přistáli a sjednotili se s vámi jako kolektiv.

My, Plejádská rada, si vážíme této příležitosti se s vámi znovu spojit. Posíláme každému z vás, vašemu světu a všem jeho obyvatelům nejvyšší řád Lásky, Osvícení a Jednoty.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/04/pleiadian-council-energetic-momentum/

Zpět