6268 Petice RFK Jr. za okamžité propuštění Assangeho! Neenah Payne

[ Ezoterika ] 2024-04-06

Rozhodnutí o vydání Juliana Assange odloženo na březen. Slyšení o osudu zakladatele WikiLeaks Juliana Assange začalo v londýnské soudní síni 20. února. V sázce je, zda bude vydán do USA na základě obvinění ze špionáže. Dva soudci Nejvyššího soudu uvedli, že si vezmou čas na zvážení svého verdiktu po dvoudenním slyšení, ve kterém Assangeovi právníci tvrdili, že jeho vyslání do Spojených států by znamenalo riziko "flagrantního odepření spravedlnosti". Soudci své rozhodnutí odložili nejméně do poloviny března, aby mohli posoudit nová písemná podání. Pokud bude rozhodnutí v neprospěch Assangeho, jeho manželka Stella uvedla, že se odvolá k Evropskému soudu pro lidská práva.

Výzvy k propuštění Juliana Assange ukazují, že členové amerického Kongresu z obou politických stran podporují Assangeovo propuštění. Austrálie a Mexiko také zaslaly dopisy na podporu. New York Times nyní podporují Juliana Assange! vysvětluje, že redaktoři NYT, The Guardian v Anglii, Le Monde ve Francii, Der Spiegel v Německu a El País ve Španělsku také vyzvali k propuštění Assange.

Assange získal dočasný odklad, protože soud požaduje "záruky" USA ohledně vydání Hlášeno 26. března:

Úterní dlouho očekávané rozhodnutí londýnského vrchního soudu dopadlo převážně ve prospěch Juliana Assange, protože mu bylo uděleno povolení pokračovat v odvolání proti jeho vydání do Spojených států, kde by čelil špionáži a souvisejícím obviněním za zveřejnění státních tajemství. Pro Assange a jeho tým to však zatím není "výhra", ale spíše další odklad.

Soud rozhodl, že zakladatel WikiLeaks nebude vydán okamžitě, a uvedl, že USA mají stále možnost poskytnout "uspokojivá ujištění" týkající se důvodů jeho odvolání. To, co se stalo v úterý, se rovná tomu, že Assangeova schopnost napadnout žádost o vydání byla mírně prodloužena, a je to dočasný odklad, který celý proces ještě více prodlužuje.

Ale to je ta část, která pro Assange nevypadá dobře, protoževysvětlenýpodle WikiLeaks: "Soud dal americké vládě 3 týdny na to, aby poskytla uspokojivá ujištění: že panu Assangeovi je dovoleno spoléhat se na první dodatek americké ústavy; nesmí být při řízení před soudem podjatý z důvodu své státní příslušnosti; a že trest smrti není ukládán. "

RFK Jr. vyzývá k okamžitému propuštění Assangeho!

Kennedy poslal 3. dubna e-mail:

Málokdy se protiklady přitahují, zejména ve Washingtonu. Pokud jde o případ Juliana Assange, zakladatele WikiLeaks, který čelí vydání do USA, jak krajně pravicová Marjorie Taylor Greenová, tak krajně levicová Ilhan Omarová souhlasí:Musíme Assange okamžitě osvobodit!

Je naléhavé, abychom vy i já jednali právě teď tím, žekliknutím zde. Kongres a prezident mohou zastavit tento nehorázný justiční omyl tím, že podpoří přijetí zákonaUsnesení sněmovny č. 934- Vyjádření smyslu Sněmovny reprezentantů. "Vyjadřujeme názor Sněmovny reprezentantů, že běžná novinářská činnost je chráněna prvním dodatkem ústavy a že Spojené státy by měly stáhnout všechna obvinění proti Julianu Assangeovi a pokusy o jeho vydání. "

Času je málo. Vyzýváme vás, abyste pomohli naší kampani pomoci politickému vězni Julianu Assangeovi získat zpět svobodu jednou provždy. Víte, během posledních 72 hodin britský soud odložil vydání Assange americkým vojenským úřadům pod jednou podmínkou: americká vláda musí ujistit Brity, že Assange nebude čelit trestu smrti za své údajné zločiny

Britové se chtějí ujistit, že naše vláda Assange nezabije. To je realita, které čelí každý americký občan - od Eda Snowdena přes Juliana Assange až po aktivisty J6 sedící ve vězeňské cele ve Washingtonu DC zbaveni svých ústavních svobod.

Prosím, pomozte naší kampani upozornit na neliberální kroky naší vlastní vlády. Americké ministerstvo obrany se pokouší ututlat jejich válečné zločiny, a ti, jako je Assange, kteří odhalují ministerstvo obrany - mají štěstí, pokud uniknou trestu smrti.

Zamyslete se nad tím na chvíli: Svoboda tisku = trest smrti. V jakém vesmíru žijeme?

Pokud americká armáda úspěšně zakryje své válečné zločiny tím, že uvězní Assange -, nebo ještě hůře - bude mít masivní mrazivý účinek na první dodatek ústavy, který zaručuje svobodu tisku.

Pokud souhlasíte, podnikněte příslušné kroky.

Musíme Assange okamžitě osvobodit!"

Naléhat na Bidena, aby okamžitě omilostnil Juliana Assange

Podepište tuto petici za omilostnění Juliana Assange

Prosím, podepište tuto petici za okamžité omilostnění a propuštění Juliana Assange, vydavatele a aktivisty, který založil WikiLeaks a nyní je ve vězení a hrozí mu doživotní vězení a vydání. Je to hrdinný whistleblower, který se postavil za demokracii a proti šmírovacímu státu. Je načase, abychom se postavili za Juliana Assange tak, jak se on postavil za nás.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/06/rfk-jr-s-petition-to-free-assange-now/

Zpět