6266 Vyšší já: Problémy světa Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2024-04-06

Čas plyne a záležitosti stále vyvolávají velké obavy v mnoha zemích, které se cítí ohroženy událostmi na Zemi. Nic nenasvědčuje tomu, že by došlo k nějakému polevení, ale spíše k tomu, aby se postavili na jednu stranu pro svou vlastní ochranu. Mír se zdá být daleko a zdá se, že válka na Ukrajině eskaluje s tím, jak Rusové postupují vpřed.

Víme, že Západ se zdráhá tuto záležitost vynutit ze strachu, že by se do ní sám více zapojil. Je to delikátní situace, která si žádá rozumné kroky, které nezpůsobí rozšíření války. Pokud jde o nás, stojíme stranou a snažíme se ovlivnit výsledek tak, aby bylo nalezeno řešení, které nakonec přinese mír.

Zdá se, že důsledky světových problémů se rozšířily široko daleko a způsobily mnoho problémů, které mají za následek mnohem více problémů, než s jakými jsme se na první pohled setkali, což spolu se změnami na Zemi velmi ztěžuje přežití. Země již nefunguje tak, jak by měla, což činí život nesnesitelným pro mnoho lidí s malou nadějí, že se vrátí do normálu.

Pozorujeme veškeré dění a vidíme nejpravděpodobnější výsledek, který se snažíme odvrátit, ale můžeme jít jen tak daleko, abychom nezasahovali do vaší svobody volby. Hlas lidu je umlčen a má jen malý vliv na ty, kteří by je chtěli vést do světové války. Zmiňujeme se o těchto věcech proto, abychom nevyděsili lidi, kteří se již bojí činů těch, kteří vedou jejich národy do nevýslovných problémů.

Připomínáme vám, že se nacházíte na konci období, které se stále drží starých způsobů, zatímco nové způsoby života přicházejí velmi rychle a "bojují" o uznání. Probíhá bitva o nadvládu nad Zemí a my vám s potěšením oznamujeme, že Světlo nakonec vždy zvítězí. V zákulisí čeká mnoho pokrokově smýšlejících lidí, kteří jsou připraveni vyjít ven a vést lidstvo vpřed k mnohem větší budoucnosti mírové spolupráce. Musí to přijít, protože staré způsoby práce již nejsou adekvátní nové společnosti, která přichází.

Jsou to časy, kdy je třeba udělat hodně třídění, aby se uvolnila cesta a umožnila vzniknout novému. Je těžké ji vidět mezi vším tím zmatkem, který se odehrává, ale čeká na svou příležitost, aby byla představena. Neztrácejte tedy odvahu, protože přicházejí změny, které uvidí velké kroky vpřed vedoucí k nové cestě ke štěstí. Plánovaly se velmi dlouho a nic nebrání tomu, aby se objevily. Je to váš osud a ten, za který jste bojovali celé věky. Naštěstí jste se nikdy nevzdali naděje na světlejší a šťastnější budoucnost.

Měli byste se zaměřit na šíření harmonie a vysílání pocitů štěstí a lásky, protože to pomůže lidem pozvednout se, když se většina z nich cítí na dně a obává se o svou budoucnost. Pokud se vám naskytne příležitost, řekněte jim, že ve skutečnosti je vše v pořádku a jaká nádherná budoucnost jim kyne. Pokud se to podaří, tyto pozitivní energie pomohou ostatním, které můžete potkat. Vaše aura se jimi naplní a přitáhnou k vám další duše, které je pocítí.

Čas od času se zmiňujeme o tom, že pouhá vaše přítomnost může pomoci pozvednout duše, když se s nimi stýkáte. Udržujte tedy své vibrace tak vysoké, jak je to jen možné, protože mohou být léčivé pro lidi, kteří s nimi přicházejí do kontaktu.

V současné době se negativní energie hojně vyskytují a někdy se používají k čarodějnictví, ale nebojte se, protože vaše aura vás plně chrání. Některé duše jsou tak otevřené, že mají malou, nebo žádnou ochranu proti negativním energiím, ale vy svou auru udržujete neustále uzavřenou pomocí svého mentálního oka.

Auru můžete vidět, když se podíváte za danou osobu, ale vyžaduje to čas a praxi. Léčitelé tímto způsobem kontrolují vaše tělo a mohou zjistit, zda nepotřebuje uzdravit. V tomto ohledu si můžete pomoci tím, že si v duchu představíte svou auru neporušenou a hezky obklopíte své tělo.

Ten, kdo je velmi otevřený, je náchylný k tomu, aby vpustil dovnitř nevítané energie, které by vám mohly způsobit nemoc. Některé duše zvedají své vibrace natolik, že se stávají přirozenými léčiteli pomocí síly myšlenky. I vy to zvládnete, ale bude to trvat déle v závislosti na tom, jak moc jste se vyvinuli. Vaše aura je vaší ochranou před nevítanými energiemi, které by vám mohly způsobit onemocnění, proto je vhodné ji mentálně vidět okem své mysli a vidět ji neporušenou.

Vaše síla myšlenek vám může umožnit stát se léčitelem, ale k dosažení úrovně, kdy je to možné, je nutná zkušenost. Samozřejmě, že existují různé úrovně léčení, ale jako většina věcí, cvičení dělá mistra. Pokud to zkusíte, uvědomte si, že váš "pacient" může cítit, jak energie proudí do aury, takže můžete získat potvrzení úspěchu. Pokud uvažujete o tom, že byste to vzali vážně, připojte se k nějaké léčebné skupině, aby mohl být váš vývoj sledován, (britští) spiritisté jsou dobře zavedenou skupinou.

To, co nyní prožíváte, je nezbytné k vyčištění staré karmy a důkazů o způsobech těch, kteří používají moc k dosažení svých vlastních cílů. Můžeme dohlížet na to, co se děje nyní, a použijeme tyto znalosti k tomu, abychom posunuli události takovým způsobem, aby nakonec pracovaly pro Světlo. V bezprostřední budoucnosti události vyústí způsobem, na který temní nebyli připraveni a nebudou schopni změnit výsledek. Neustále vyhodnocujeme, co se děje na Zemi a jsme připraveni použít náš vliv pro vaše zlepšení. Byli jste drženi v nevědomosti tak dlouho, že vám byl odepřen pokrok, který by vám dal mnohem lepší kvalitu života. Avšak pokroky, které vám byly odepřeny, vás velmi pozvednou.

Výzvy, kterým jste čelili, vás učinily mnohem silnějšími a schopnějšími čelit všemu, co temní udělali, aby vás udrželi pod svou kontrolou. Jak jsme vám v poslední době často říkali, vaše budoucnost je zajištěna, ale mezitím musíte snášet problémy, které na vás v současné době útočí. Dobré časy ale přichází a nic je nezastaví. Může se to zdát neuvěřitelné, ale každá duše na Zemi si byla vědoma budoucnosti, kterou bude muset zažít. Přirozeně souhlasili s tím, že tuto zkušenost budou mít a že je to částečně pro očištění karmické zodpovědnosti. Doba je v současné době velmi těžká, ale každé úsilí, které do toho vložíte, bude stát za to, pomůže zvýšit vaše vibrace a je nezbytné, pokud vaším životním plánem bylo připravit se na Vzestup. Vaši průvodci s vámi spolupracují a zajistí, abyste byli úspěšní.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/06/mike-quinseys-higher-self-worlds-troubles/

Zpět