6254 Finální kapitola Matrixu KejRaj

[ Ezoterika ] 2024-04-06

Proč by se někdo chtěl věnovat temným rituálům a vytvářet extrémně nízké vibrace? Tuto otázku jsem slyšel klást mnohé, zejména nově informované lidi, kteří se zabývají hrami a historií kabaly.

Na tyto otázky existuje mnoho odpovědí. V tomto případě si však představte, že vám bylo řečeno, že patříte k pokrevní linii entit, které věří, že jsou odděleny od Zdroje (Božského Stvořitele), a slouží nějakým temným "mistrům", kteří věří, že zvítězili nad světlem. Čím více chaosu a strachu jste nyní schopni vyvolat, tím větší radost z vás tito nadpozemští temní "mistři" mají a možná vám v pravý čas nabídnou místo mezi sebou. To se říká jejich přisluhovačům na Zemi.

Právě tito agenti temnoty, řádící na Zemi již tisíce let, si dali za cíl otevřít portály do jiných dimenzí a pozvat jimi své vládce a jejich následovníky. Využijí energie zatmění Slunce a pokusí se o to znovu, stejně jako v roce 2017. Tyto entity na Zemi chtějí vnímat zlo, v něž věří, fyzickýma očima, protože ho nejsou schopny vidět svým třetím okem. A vnést na Zemi tuto novou úroveň temnoty, a tím posunout vibrační frekvenci planety. O to se pokoušejí pomocí hadronového urychlovače v CERNu.

Jakmile Země a lidstvo zaujmou své místo v páté dimenzi, třetí dimenzi, hřišti her duality, i se postupně rozpouští. Hráči temna tak zůstávají bez pole a bez nižších vibračních energií, na kterých by mohli hodovat.

To, o co se pokoušejí, bude neúspěšné.
Za prvé je to v rozporu s vesmírným zákonem.
Za druhé, Vyšší rady Světla to jednoduše netolerují. Zatímco Galaktická federace situaci na Zemi neustále monitoruje a nesčetněkrát zasáhla do podobných i jiných typů událostí týkajících se tohoto procesu.

Destruktivní je povaha těchto agentů, kteří dávají příkazy takzvaným vědcům v CERNu, oklamaným a ztraceným duším, v naději, že otevřou portály a umožní temným duchům vstoupit na úroveň Třetí dimenze Země, neboť vědí, že to, co se v této době odehrává, přináší jejich konec a konec všeho, co vymysleli, aby zotročili lidstvo.

Nacházíte se v poslední kapitole příběhu lidstva v matrixu. Pro vás jako kolektiv to není konec. Chaos se bude rozšiřovat, protože husté energie jsou transmutovány, uvidíte více manipulace a loutky temnoty budou stále zoufalejší, proto vás žádáme, abyste nepodléhali strachu, vězte, že máte na své straně legie andělů, některé v řemeslech a jiné v křídlech(světelných tělech). To jsou znamení, že jste mnohem blíže přechodu do nové říše, skutečné svobody a hojnosti pro všechny.

Otevřete své srdce a dovolte světelné lásce, aby z vašeho nitra proudila do světa, neboť vaše srdeční centrum je samo o sobě portálem. Jste duchovní bytosti s nepředstavitelnou mocí.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/06/final-chapter-in-the-matrix/#more-350749

Zpět