6216 Jak se naučit teleportaci? Dá se zastavit čas? Pro100

[ Ezoterika ] 2024-03-23

Jak se naučit teleportaci?
Pokud si pamatujete na své cestování časem v jakémkoli životě, občas pociťujete pocit úletu nebo jste už v tomto životě zažili něco podobného, například opuštění těla, pak by vás mohla zajímat otázka teleportace těla. Dá se to naučit?

Teleportace je schopnost Ducha pohybovat se mezi světy nebo mezi prostory mimo čas. Pokud se chcete naučit pohybovat ve svém fyzickém těle časem a prostorem, je to úplně jiný úkol, s určitou úrovní uvědomění je to možné. Pokud jste někdy kontrolovali ručičku na hodinkách a zjistili, že jste urazili vzdálenost za pět minut a vrátili se do výchozího bodu, z kterého jste museli cestovat hodinu autobusem, pak jste obeznámeni s teleportací času. Toto téma vzniká, když je vaše úroveň spirituality nad statistickým průměrem a vy se takových pohybů nebojíte. Pak jste schopni pozorováním okolního prostoru pro sebe tímto způsobem budovat spojení a objekty v jiném časovém kontinuu. aby čas šel pomaleji. Tomu se říká teleportace.

Zrychlení nebo zpomalení vnitřního času může také vést buď k rychlému stárnutí vašeho těla, nebo k úplnému zastavení procesu stárnutí. Jde o vnitřní procesy přímo související s rozvojem vědomí, teleportací a schopností pohybovat se ve fyzické skořápce.

Pokud zastavíte vnitřní čas, přirozeně se obnoví procesy buněčné regenerace, zastavíte procesy stárnutí těl, a pokud zrychlíte vnitřní čas, bude vše naopak. Se záměrem, svým slovem, spojeným s myšlenkou, můžete překonat čas v sobě. To znamená podřídit vědomí tělesných buněk své vůli a zastavit stárnutí, které bylo dříve stanoveno formou programu. Tedy vědomě přeformátovat vnitřní procesy.

O teleportaci. Hry vaší mysli s čistým vědomím dokážou kolem vás vytvářet různé situace, budete si myslet, že je to všechno doopravdy, ale ve skutečnosti tomu tak nebude. Pokud mysl mlčí, pak je DNA vyčištěna.

Abyste pochopili, jak se to děje, musíte mít velkou touhu a jít velmi dlouhou cestu. Mít takovou ˝odpadní část˝ DNA, která vám umožňuje tuto schopnost v sobě odhalit. A co je nejdůležitější, když jste se naučili být vždy v přítomnosti, dívejte se pouze do sebe. Vzpomínka na minulé inkarnace a minulé zkušenosti spojené s útěky duše vás mohou vést k zamyšlení nad možností naučit se to již v tomto fyzickém světě, a vy to už budete umět.
Překonání času je nyní možné.

Zdroj: https://absolutera.ru/article16532

Zpět