6196 Kryptoměny Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2024-03-24

CBDC nejsou potřeba - stávající kryptoměny jsou programovatelné, aby vytvořily celosvětovou účetní knihu pro úplný dohled a kontrolu

Před rokem (březen 2023) jsem informoval o tom, jak GOP veřejně odsuzuje digitální měny centrální banky (CBDC), což je neklamné znamení, že se jedná o psychologickou operaci, která má veřejnost naštvat a vyděsit kvůli něčemu, zatímco finanční systém plánuje implementovat principy CBDC, aniž by musel používat CBDC.

Proč se američtí politici najednou staví proti CBDC?
Během posledních zhruba 30 dnů několik amerických politiků veřejně vystoupilo proti digitálním měnám centrálních bank. Patří mezi ně: americký kongresman Tom Emmer (R-MN), který předložil návrh zákona, který by zakázal Federálnímu rezervnímu systému vydávat CBDC přímo komukoli, guvernérka Jižní Dakoty Kristi Noemová, která vetovala sněmovní návrh zákona 1193, který by změnil ustanovení jednotného obchodního zákoníku ve státě, který by zahrnoval digitální měny centrální banky jako peníze. Floridský guvernér Ron DeSantis, který nedávno uspořádal tiskovou konferenci, na níž stál na pódiu označeném jako "digitální dolar Velkého bratra" a prohlásil, že Florida bude státem bez CBDC, a texaský senátor Ted Cruz, který v americkém Senátu znovu předkládá legislativu, která by zakázala CBDC vydávané Federálním rezervním systémem přímo spotřebitelům.

Co mají tito čtyři politici společného?
Všichni jsou to republikáni. Strana, která zastávala stanovisko, že "všechny vakcíny jsou bezpečné a účinné a věda vše vyřeší", což byl postoj VŠECH politiků, demokratů i republikánů, dokud se GOP v roce 2022 nerozhodla, že je v pořádku postavit se proti jednomu druhu "vakcíny", injekcím COVID, a proto z toho udělal politické téma. A samozřejmě, že tento postoj zaujali až poté, co stovky milionů Američanů již dostaly své injekce. Tento postoj Republikánské strany k očkování COVID však nevedl k žádným krokům, které by buď ZASTAVILY injekce biologických zbraní COVID-19 Američanům, ani nepohnaly k odpovědnosti ty, kteří je schválili. Věříme jim tedy nyní v jejich odporu vůči CBDC. Donald Trump a Robert F. Kennedy Jr., dva z kandidátů, kteří se letos ucházejí o úřad prezidenta Spojených států, také učinili podobné sliby, že zastaví zavádění CBDC. Zdá se, že byly účinné při strašení veřejnosti nebezpečím CBDC, protože začátkem tohoto měsíce (březen 2024) předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell vystoupil na veřejnosti a uvedl: "Lidé se nemusí obávat digitální měny centrální banky, nic takového se ani vzdáleně neblíží tomu, aby se to v dohledné době stalo, " Učinil to před bankovním výborem Senátu.

Zatímco americká veřejnost se nadále bojí možností CBDC, v roce 2024 se zde děje něco jiného, a to rychlý pokrok v přeměně kryptoměn na aktiva tím, že SEC schválí ETF pro stávající kryptoměny, což nyní umožní komukoli investovat do kryptoměn prostřednictvím akciového trhu, aniž by je skutečně vlastnil. Lídrem ve vytváření kryptoměnových ETF je Larry Fink ze společnosti BlackRock, šéf největší firmy zabývající se správou peněz na světě.

Společnost BlackRock letos v lednu spustila 11 bitcoinových spotových ETF, největší kryptoměnu na světě, a nyní se chystá udělat totéž pro Ethereum, druhou nejvíce vlastněnou kryptoměnu na světě. BlackRock je údajně připraven "převrátit" svého nejbližšího konkurenta v investicích do bitcoinů za pouhé dva týdny. BlackRock převrátí bitcoinového konkurenta v hodnotě 23 miliard dolarů během "dvou týdnů", říká analytik BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT) nyní drží více než 238 500 bitcoinů v hodnotě 15,44 miliardy dolarů. A rostoucí zájem investorů ji vede k tomu, aby překonala 23,7 miliardy dolarů v aktivech spravovaných konkurenční společností Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). GBTC drží odhadem 368 558 bitcoinů. "BlackRock se brzy chystá překlopit stupně šedi," oznámil George Tung, "Říkám, že během příštích dvou týdnů se to stane, "

Proč je tedy Larry Fink v procesu přeměny kryptoměn na aktiva a získání kontroly nad tímto trhem?
Nechme to vysvětlit samotným Larrym Finkem:
"Věříme, že jsme v revoluci ETF teprve v polovině. Všechno bude ETF´d. Věříme, že je to jen začátek. ETF jsou prvním krokem v technologické revoluci na finančních trzích. Druhým krokem bude tokenizace každého finančního aktiva, " Larry Fink, 1. 12. 2024 v televizi Bloomberg Jinými slovy, vše, čeho se veřejnost obává od Federálního rezervního systému, pokud jde o CBDC, se již děje v "soukromém" sektoru se stávajícími kryptoměnami a jejich blockchainy. Vše, co je potřeba ke konverzi, je událost "černé labutě" (termín korporátních médií), nebo "falešná vlajka" (termín alternativních médií).

Pokud si chcete udělat obrázek o tom, co se plánuje do budoucna na záchranu finančního systému, článek publikovaný minulý měsíc Markem Goodwinem, šéfredaktorem Bitcoin Magazine, a Whitney Webb z Unlimited Hangout, je vynikající zprávou, kterou jsem právě tento týden dokončil: Tokenized. InQ: Plán společnosti BlackRock vlastnit frakcionalizovaný svět.

Pouhý den poté, co americká Komise pro cenné papíry a burzy schválila 11 spotových ETF na bitcoiny - včetně iShares Bitcoin Trust (IBIT) společnosti BlackRock - 11. ledna, se předseda představenstva a generální ředitel společnosti BlackRock Larry Fink sešel s Davidem Westinem z Bloombergu, aby prodiskutovali důsledky vstupu největšího světového správce aktiv na trh s bitcoiny.

Fink, který si nebral servítky, formuloval jasný rámec pro přístup své společnosti k bitcoinu a navíc k záměru společnosti BlackRock replikovat podobné produkty ETF pro jiná aktiva, "Pokud můžeme ´ETF´ Bitcoin, představte si, co můžeme dělat se všemi finančními nástroji, " Fink pokračoval, když mluvil o samotném Bitcoinu, a uvedl: "Nevěřím, že to někdy bude měna. Věřím, že je to třída aktiv, "

Filmový producent James Patrick právě zveřejnil rozhovor s Goodwinem i Webbem na svém kanálu YouTube, kde Webb zpovídá Goodwina v první části videa a poté Goodwin dělá rozhovor s Webbem v druhé polovině, ve velmi poutavém a informativním videu, které doporučuji všem sledovat, protože shrnují většinu toho, co probíral jejich článek v únoru. Fink chce převést stávající kryptoměny na aktiva, na rozdíl od jejich používání jako "měny".

Zatímco BlackRock Chair se nestyděl vyjádřit další aspekty potenciálního budování tokenizovaných digitálních trhů, zejména tato dvě prohlášení osvětlují kýženou cestu vpřed pro to, jak největší instituce hodlají pečlivě integrovat bitcoin do staršího finančního systému.

Fink dokonce zašel tak daleko, že ze zkráceného podstatného jména "ETF", burzovně obchodovaného fondu, udělal sloveso, v němž se škodolibě chlubil přeměnou bitcoinového protokolu na další spekulativní komoditu - veškeré úsilí těžařů a uzlů po celém světě o decentralizaci důvěry ve vydávání a vypořádání se jejich divizí iShares zredukovalo na papírovou nabídku.

Mnoho FinTech společností, jako jsou Lightning Labs a Blockstream, vynaložilo miliony na kapitál na vývoj metod pro využití bitcoinů jako způsobu vydávání tokenizovaných aktiv, jako jsou stablecoiny, jako je USDT společnosti Tether, za účelem transakcí s tokeny denominovanými v dolarech prostřednictvím kanálů Lightning, nebo federovaných sidechainů.

Zatímco institucionální přijetí, o kterém snili první osvojitelé bitcoinu, jistě přineslo ovoce, aktualizace a metody těchto institucí jsou jasné: bitcoin musí zůstat aktivem a veškeré úsilí o jeho rozšíření jako měny by mělo směřovat k dolaru. Sám Fink ve stejném rozhovoru pro Bloomberg uvedl: "Věříme, že ETF jsou technologie, která se nijak neliší od toho, že bitcoin byl technologií pro ukládání aktiv. "

Produkty Bitcoin Spot ETF podporují mnoho praktik daleko za normou typického uživatele bitcoinu během téměř dekády a půl jeho existence; např. svěřit své klíče správci, omezit výměnu na pracovní dny a hodiny v USA a agregovat individuální expozici do kolektivního papírového nároku spravovaného a sledovaného vysoce regulovanými makléři. Přeměna bitcoinu na aktivum, jako je toto, umožňuje investičním firmám, jako je BlackRock, nakupovat americký dluh a držet jej "mimo knihy". Jako "správce" takových "aktiv" by pak regulátoři vlády USA měli možnost tato "aktiva" zabavit, nebo zlikvidovat. Jak pohodlné.

Protistátní revoluce, která od roku 2009 dominuje většině bitcoinového diskurzu, se zabarvila červenou, bílou a modrou páskou. Myšlenku, že USA mohou z přijetí a kooptace bitcoinu hodně získat, podporuje i hmatatelná zásoba mincí distribuovaných v rámci jejich hranic; 189 150 bitcoinů společnosti MicroStrategy, 215 000 bitcoinů zabavených ministerstvem spravedlnosti, 164 000 bitcoinů společnosti Block.one, 487 000 bitcoinů v GBTC společnosti Grayscale a nyní i nové nabídky amerických spotových ETF, které k 31. 1. drží dohromady 170 174 bitcoinů. To je nesporně významná část nabídky bitcoinů v oběhu, nemluvě o pravděpodobné možnosti dalších pokladů držených mimo účetnictví americkými investory.

Bitcoin se již zapisuje do historie přílivu amerických ETF, neboť kombinovaný růst během prvních dvou týdnů již překonal celý desetiletý spotový trh ETF se stříbrem. Veškerá likvidita potřebná pro institucionální Lightning Network, která by mohla konkurovat starším poskytovatelům platebních služeb, jako jsou Visa nebo MasterCard, je již bezpečně uhnízděna v hranicích Spojených států, a tedy v dosahu regulačních složek DoJ, SEC, Treasury a Federal Reserve. V žádosti o registraci S-1 pro iShares Bitcoin Trust (IBIT) je uvedena doložka, která říká:
"Správce zruší svěřenecký fond, pokud... americký federální nebo státní soud nebo regulační orgán nebo platné zákony či regulační požadavky vyžadují, aby svěřenecký fond ukončil činnost, nebo donutí svěřenecký fond zlikvidovat jeho bitcoiny, nebo zabaví, či jinak omezí přístup k aktivům svěřeneckého fondu;".

Pokud tato eliminace amerického vládního dluhu zní jen jako "konspirační teorie", existuje nedávná historie, kdy se taková věc již stala s BlackRock za Trumpa během COVIDu, kdy Trump zavedl největší "stimulační program" v historii USA s 2, 2 bilionů $ zákona CARES.
Člověk se nemusí dívat příliš daleko do historie, kdy naposledy se Spojené státy ocitly tváří v tvář vlastní geopolitické krizi - během zablokování a stimulace vyvolané COVID-19, kterou vedla Trumpova administrativa. Společnost BlackRock byla vybrána Federálním rezervním systémem během třetího březnového týdne roku 2020, aby řídila tři programy nákupu dluhopisů, nemluvě o kanadské centrální bance, která najala Finkovu firmu jako poradce pro nákup komerčních cenných papírů, ani o zakázce, kterou jim zadal bankovní systém Evropské unie, aby pomohl s udržitelností.

"Lidé jako Larry Fink, se kterými mluvíme, to je BlackRock - máme nejchytřejší lidi a všichni to chtějí dělat," řekl Trump novinářům během tiskového vystoupení v Bílém domě, ve kterém oznámil největší stimulační balíček v historii země - zákon ve výši 2 bilionů dolarů.

Před nástupem do Bílého domu pomáhal Fink spravovat Trumpovy finance a po schůzce s jeho administrativou v roce 2017 poznamenal jeho předchozí vztah slovy: "Na každé schůzce, kterou jsme měli, mluvil o tom, že uděláme víc. Nemyslel jsem si, že ´dělat víc´ znamená být prezidentem, " Nebylo tedy žádným překvapením, že o pouhé tři roky později Trump opět zaměstnal Finka, aby řídil stimulační distribuční programy. Bývalý většinový akcionář BlackRock a Bank of America, "Věřím, že nám to bude i nadále přinášet příležitosti," uvedl Fink během hovoru k výsledkům za rok 2020 s odkazem na vládní úkoly. Jako by předpovídal nadcházející zisk z bezprecedentních vládních lockdownů, v rozhovoru pro Bloomberg v roce 2011 zašel Fink tak daleko, že řekl: "Trhy nemají rády nejistotu. Trhy mají rády totalitní vlády. Demokracie jsou velmi chaotické, " (Zdroj, )

Existuje také nedávná historie, kdy SEC "donutila" společnost BlackRock zlikvidovat své produkty iShares poté, co Rusko v roce 2022 napadlo Ukrajinu, takže investorům nezůstalo nic.

Nedávno se objevil precedens, kdy byl produkt iShares zlikvidován po tlaku ze strany SEC kvůli geopolitickému pokroku, konkrétně ruské invazi na Ukrajinu. V tiskové zprávě ze stejného dne oznámil iShares MSCI Russia ETF (ERUS) pozastavení "práva na odkup akcií fondu na základě vyňatého příkazu vydaného [SEC]" s účinností od 3. srpna 2022 s cílem "umožnit fondu zlikvidovat své portfolio".

Dva týdny po oznámení tisková zpráva uváděla, že "BlackRock začne likvidovat ERUS rozdělením svých současných likvidních aktiv akcionářům" po odstranění odhadovaných poplatků spojených s likvidací a transakcemi.

Vpád ruských sil na Ukrajinu vyvolal kapitálové kontroly a sankce ze strany konsorcia spřízněných regulačních složek americké vlády, což následně omezilo BlackRock - a všechny neruské investory - v účasti na ruském trhu s cennými papíry. Závěrečná klauzule tiskové zprávy sděluje, že vzhledem k neznámým okolnostem "neexistuje žádná záruka, že akcionáři obdrží jakoukoli likvidační výplatu týkající se ruských cenných papírů a depozitních certifikátů po počátečním rozdělení", (Zdroj, )

Univerzální účetní kniha: Tokenizace života za účelem zisku a totální kontroly nad lidstvem
Fink a ti, kteří ovládají finanční systém, chtějí tokenizovat vše v životě, dokonce i přírodu, za účelem zisku a vložit celé lidstvo do "univerzální účetní knihy". To je také v souladu s cíli udržitelného rozvoje OSN a univerzálním digitálním ID.

UNIVERZÁLNÍ KNIHA
Fink ve svých nedávných prohlášeních o nadcházející tokenizační "revoluci" také zdůraznil, že tento dramatický posun bude umožněn vším, co bude tokenizováno, a také těmi, kteří interagují s tokenizovanou ekonomikou, budou mít jedinečný identifikátor a budou mít každou transakci sledovanou "v jedné hlavní knize". Konkrétně uvedl, že:

"Věříme, že dalším krokem vpřed bude tokenizace všech aktiv, což znamená, že každá akcie a každý dluhopis bude mít v podstatě svůj vlastní CUSIP [tj, systém používaný k identifikaci většiny finančních produktů v Severní Americe]. Bude to v jedné hlavní knize. Každý investor, vy i já, budeme mít své vlastní číslo, svou vlastní identifikaci. Můžeme se zbavit všech problémů týkajících se nezákonných aktivit kolem dluhopisů a akcií a digitálních technologií tím, že budeme mít tokenizaci. Měli bychom okamžité vypořádání. Přemýšlejte o všech nákladech na vypořádání dluhopisů a akcií, ale pokud byste měli tokenizaci, vše by bylo okamžité, protože se jedná pouze o řádkovou položku. Domníváme se, že se jedná o technologickou transformaci finančních aktiv."

Finkova prohlášení jsou zjevným pokynem k cílům udržitelného rozvoje OSN (SDG, někdy označovaným jako Agenda 2030), které společnost BlackRock dlouhodobě podporuje, a to jak z hlediska veřejné podpory, tak z hlediska tlaku na společnosti, které ovlivňuje, aby plnily politické cíle SDG a sledovaly jejich pokrok při jejich plnění. Zejména cíl SDG 16 obsahuje ustanovení o biometrických a interoperabilních digitálních průkazech totožnosti, které by měl vyvinout soukromý sektor a které by všechny splňovaly technické standardy stanovené organizací ID2020 (nyní součást Digital Impact Alliance), podporovanou OSN.

Děje se tak proto, aby se vytvořila iluze decentralizace, zatímco - ve skutečnosti - budou všechny tyto různé systémy ID muset exportovat data shromážděná ze systému digitální identifikace do globální, interoperabilní databáze. Touto databází bude pravděpodobně ID4D Světové banky. Dokumentace OSN k cílům udržitelného rozvoje přímo spojuje digitální identifikaci s realizací toho, co označuje jako "finanční začlenění". Jinde představitelé OSN označují zvyšování finanční inkluze za "nezbytný předpoklad" pro dosažení cílů udržitelného rozvoje.

Jak již dříve informoval Unlimited Hangout:
Pracovní skupina OSN prodigitální financování cílů udržitelného rozvoje zkoumala, jak "katalyzovat a doporučovat způsoby, jak využít digitální financování k urychlení financování cílů udržitelného rozvoje". Zveřejnila "výzvu k akci" s cílem využít "digitalizaci k vytvoření finančního systému zaměřeného na občany, který bude v souladu s cíli udržitelného rozvoje", "Akční agenda" pracovní skupiny OSN doporučila "novou generaci globálních digitálních finančních platforem s významnými přeshraničními dopady". Podle režimu by to samozřejmě vyžadovalo posílení "inkluzivního mezinárodního vládnutí". Přeshraniční přelévání, neboli "externality" jsou akce a události, k nimž dochází v jedné zemi a které mají zamýšlené, nebo nezamýšlené důsledky v jiných zemích. Tvrdí se, že přeshraniční přelévání by mohlo být řízeno začleněním "trhů s digitální identifikací a daty" do systému "digitálního financování v souladu s cíli udržitelného rozvoje".

Další, související dokument OSN, nazvaný "Peníze lidí - využití digitalizace k financování udržitelné budoucnosti" OSN popisuje, jak by dlouhodobé financování SDG a související infrastruktury mělo pocházet přímo z "peněz lidí", tj, z bankovních účtů běžných lidí, po zavedení "digitálních financí zaměřených na občany, které jsou v souladu s SDG". Dokument uvádí, že základní předpoklady pro tento systém "zahrnují základní digitální konektivitu a platební infrastrukturu, digitální ID a datové trhy, které umožňují finanční inovace a poskytování nízkonákladových služeb, Univerzálně dostupná, spolehlivá, bezpečná, soukromá a jedinečná digitální ID jsou zásadní pro to, aby lidé měli přístup k digitálním financím, "

Další dokumenty týkající se implementace SDG a "digitálních financí v souladu s SDG" od subjektů, jako je Banka pro mezinárodní platby, požadují, aby každý podnikatelský subjekt, od největšího po nejmenší, měl "decentralizované identifikátory", tj. DID. V jiné dokumentaci BIS, stejně jako OSN, zacházely s CBDC a digitálními ID, včetně DID, jako se synonymy nezbytnými pro dosažení agendy takzvané "finanční inkluze". Transakce různých interoperabilních CBDC a jejich ekvivalentů v soukromém sektoru jsou připraveny ke sledování v jediné globální účetní knize, ne nepodobné digitálnímu ID. Ve skutečnosti se zdá, že vše má být uloženo ve stejné účetní knize.

Slabina technologie: Proč všechny plány globalistů NEJSOU jistotou
I když to všechno zní apokalypticky a nevyhnutelně, ujišťuji vás, že tomu tak není!
Ti, kteří věří v kryptoměny a jejich schopnost vytvořit decentralizovaný finanční systém, který vláda nemůže kontrolovat, stejně jako opačný názor Larryho Finka, který věří, že kryptoměny mohou být přeměněny na aktiva, která vládě poskytnou větší kontrolu, se nikdy nezabývají tím, jak křehká je technologie, která to všechno údajně umožní. Život a fungování kryptoměny závisí na dvou věceQ: energii a síti, která všechny propojí. Tato energie je elektřina a síť je internet. Pokud se některá z těchto dvou věcí stane nestabilní, nebo nedostupnou, celý systém se zhroutí.

Vyrostl jsem se všemi těmi digitálními technologiemi, které začaly na začátku 80. let, a používám je k tomu, abych si vydělal na živobytí. Tato digitální technologie NIKDY nebyla stabilní. Jak často je třeba operační systém vašeho mobilního telefonu, nebo operační systém počítače "aktualizovat", aby opravil chyby a ochránil vás před hackery? Pokud používáte některý z nových chatovacích robotů s umělou inteligencí, jak často produkuje zcela nesprávný odpad? Od 4. čtvrtletí roku 2022 předpovídám, že se technologie zhroutí, a že není udržitelná. Začněte snižovat svou závislost na technologii hned teď, než se vrátí jako bumerang a zničí vás. Investujte do REÁLNÝCH aktiv, tvrdých aktiv, která vlastníte a ovládáte, a nebuďte závislí na nových digitálních technologiích, které z větší části existují teprve od 80. let 20. století. Tento svět fungoval a přežil dávno předtím.

A pokud držíte reálná aktiva, která jsou zadlužena, jako je bankou financovaná hypotéka na váš dům, ve skutečnosti toto aktivum "nedržíte", protože jste zatíženi dluhem a můžete o dům rychle přijít, když se systém zhroutí.

Pokud držíte fyzické drahé kovy, jako je zlato a stříbro, v pořádku, ale jak je převedete na kupní sílu, když se systém zhroutí? Dokonce i dnes neprodáte svá zlatá a stříbrná tvrdá aktiva legálně, aniž by o tom vláda věděla. Téměř každý, komu se ho pokusíte prodat a převést na hotovost, vám řekne, že to musí nahlásit IRS, pokud překročí určitou částku, a zákony se neustále mění. Jak těžké si myslíte, že bude pro vládu ztížit, nebo dokonce zakázat likvidaci vašich drahých kovů, jako tomu bylo po téměř 4 desetiletí mezi Rooseveltem a Nixonem, kdy bylo nezákonné vlastnit zlaté pruty? Mějte alespoň krátkodobý plán, jak přežít jakoukoli významnou událost ve vaší oblasti, pokud by udeřila katastrofa. Pokud jste v minulosti zažili přírodní katastrofy, jako jsou hurikány, nebo tornáda, víte, jak rychle mohou být regály obchodů prázdné. Vzpomeňte si, co se stalo v roce 2020, kdy Trump uzavřel národ kvůli COVIDu, a které položky rychle zmizely z obchodů, a buďte tentokrát lépe připraveni. Pokud se tito satanističtí globalisté skutečně pokusí něco takového uskutečnit s digitálními měnami, budou existovat ekonomické příležitosti pro ty, kteří se tomu budou bránit, protože se spustí alternativní ekonomické systémy, a dokonce se rozšíří, v závislosti na tom, jak velká část populace bude vzdorovat. Nedovolte, abyste se stali obětí. Připravte se nyní na to, že budete lídrem ve své komunitě, který bude nabízet naději a vedení, až přijde čas, a začněte se HNED učit, jak žít bez technologií. Bohatí i chudí mají společné toto: Hospodin je Stvořitel všech. Prozíravý člověk vidí nebezpečí a hledá útočiště, ale prostí jdou dál a trpí za to, (Přísloví 22:2-3)

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/24/cbdcs-not-needed-existing-cryptocurrencies-already-programmable-to-create-a-worldwide-ledger-for-total-surveillance-and-control/

Zpět