6190 Ropný rigger spatřil UFO u pobřeží Mexika Stacy Liberatore

[ Ezoterika ] 2024-03-25

Dvojice UFO byla spatřena, jak se vznáší nad ropnou plošinou u pobřeží Mexika. Místní obyvatelé tvrdí, že je domovem tajné podmořské mimozemské základny. Člen posádky plavidla poblíž Tampica pořídil dva snímky - jeden ukazuje plavidlo ve tvaru talíře se zářícími světly kroužícími kolem základny a druhý s trojúhelníkovým designem a třemi světly vespod. Svědek řekl, že UAP "se vznášely asi 10 minut a pak se v okamžiku oddálily", řekl zdroj DailyMail. Místní obyvatelé Tampica věří, že je podvodní mimozemská základna chrání před hurikány již více než 50 let. Snímky byly pořízeny v říjnu 2023, ale teprve nyní byly zveřejněny.

DailyMail mluvil s ropným vrtařem "Patem", který získal fotografie a informace o pozorování od kolegy z jiné plošiny v Tampicu měsíce předtím, než dorazil. "Můj kontakt řekl, že UAP se objevili, když pokládali nohy ropných plošin na mořské dno," řekl Pat. Souprava, známá jako "jack-up", je člun vybavený třemi dlouhými podpěrnými nohami, které lze zvednout, nebo spustit. Jeden ze snímků ukazuje plavidlo ve tvaru talíře visící na noční obloze a tyčící se nad ropnou plošinou. Bližší pohled na objekt ukazuje nejméně 10 kulatých světel kroužících kolem dna - jediná část, která je na fotografii skutečně viditelná. Ropný vrtař řekl, že druhé UFO bylo trojúhelníkové, jediným vodítkem o jeho konstrukci je umístění tři světel na jeho základně. Další části plavidla nejsou vidět.

Člen zpravodajské komunity řekl, že trojúhelníkové plavidlo je plavidlo "Aurora", o kterém se říká, že bylo vyvinuto americkou vládou v polovině 80. let. Diskovité, zcela tiché UFO zachytili na kameru ukrajinští vojáci ve válkou zmítané zemi, na záběrech sdílených exkluzivně s DailyMail. SR 91 Aurora, ultra přísně tajný letoun, který byl vyvíjen od roku 1989, byl považován za nástupce letounu Mach 3, 35 Lockheed Martin SR-71 Blackbird, který byl vyřazen v roce 1998. Pro srovnání, extrémní zprávy tvrdí, že polární záře by mohla dosáhnout rychlosti Mach 11,8. Neexistuje však žádný důkaz, že by vojenské letadlo bylo někdy postaveno, nebo zalétáno - což naznačuje, že snímek pořízený nad ropnou plošinou nemohl být přísně tajným válečným letadlem. Když Pat dorazil do Tampica, zjistil, že místní věří v podmořskou mimozemskou základnu zvanou Amupac a tvrdí, že jejich ochránci jsou bytosti z jiného světa.

"Moje souprava sem přijela teprve nedávno. Poté, co jsem zjistil, že místní víra je tak silná, že mimozemšťané je chrání, diskutoval jsem s chlápkem, který pracuje jako prostředník mezi našimi dvěma plošinami. Vyprávěl o těch setkáních a pak poslal obrázky, " Říká se, že ponořená základna se nachází několik mil od pláže Miramar a okolní komunity věří, že jejich mimozemští návštěvníci seděli pod hladinou, aby je chránili před přírodními katastrofami. Za tu dobu region nezasáhl žádný hurikán. Legenda se začala psát v roce 1967, kdy místní noviny El Sol de Tampico otiskly článek s titulkem Platillos Voladores Sobre Tampico, neboli "Létající talíře nad Tampicem". Článek uváděl, že "tisíce obyvatel" viděly objekty na obloze, a citoval důstojníka z řídící věže místního letiště, který údajně napočítal "devět neidentifikovaných objektů".

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/25/oil-rigger-spots-ufos-off-the-coast-of-mexico/

Zpět