6182 Černá labuť Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2024-03-27

Od ISIS k zatmění Slunce - mnoho Američanů se nyní obává bezprostředního útoku "černé labutě", nebo "falešné vlajky"
Rusko nyní identifikovalo některé z teroristů, kteří tento víkend v Moskvě zabili více než 100 lidí, ale podle oficiálních zpráv korporátních médií o této tragické události stále existuje mnoho věcí, které nedávají smysl. Podívejte se na můj původní report ze soboty: Když jsem v posledních dnech četl mnoho rusko-anglických novinových článků, mnoho komentářů přicházejících od ruských čtenářů obviňuje Victorii Nulandovou, bývalou náměstkyni ministra zahraničí pro politické záležitosti, a úřadující náměstkyni ministra zahraničí za Bidena, že o tomto teroristickém útoku předem věděly. 22. února Nulandová uvedla, že dojde k "urychlení asymetrické války" proti Rusku a že Putin bude "určitě čelit několika nepříjemným překvapením". 6. března pak nečekaně rezignovala.

7. března, o den později, vydala americká ambasáda v Moskvě varování pro všechny občany USA, aby se vyhýbali veřejným místům a byli mimořádně ostražití vůči "extremistickým útokům". Rusko tvrdí, že jakékoliv zpravodajské informace, které USA měly k vydání tohoto varování, s nimi nebyly sdíleny. Nulandová je také spojována se zničením plynovodu Nord Stream spojujícího Rusko a Německo,

Rusko včera zveřejnilo jména čtyř teroristů a všichni jsou údajně občany Tádžikistánu, kteří byli v té době údajně v Rusku.
1) Dalerjon Mirzoev - přiznal se - 32 let, ilegální imigrant z Tádžikistánu, překročené pracovní vízum, otec 4 malých dětí.
2) Saidakrom Rachabalizoda - 28 let, údajně narozen v Tádžikistánu, žije v Moskvě.
3) Shamsiddin Fariduni - 24 let, narozen v Tádžikistánu, tovární dělník, otec 8měsíčního dítěte.
4) Muhammadsobir Fayzov - kadeřník, přivezen na nosítkách k soudu. Všichni byli údajně obviněni podle ruského "teroristického zákona" za údajné zapojení do teroristického útoku na radnici v Krokusu.

Tádžikistán je bývalým členem Sovětského svazu ve Střední Asii. Existují zprávy, že jeden z nich byl spatřen v Turecku měsíc před útoky, což vedlo ke spekulacím, že za tímto teroristickým útokem stojí Turecko a některé další bývalé členské státy Sovětského svazu ze Střední Asie, zejména Ázerbájdžán, které jsou také etnickými Turky. I když je to jistě možné. Tádžikové nejsou etničtí Turci, ale ve skutečnosti Peršané, etnicky spříznění spíše s Íránci a některými etnickými skupinami žijícími v Afghánistánu. Je to velmi chudá země a uvádí se, že v současné době žije v Rusku více než 1 milion tádžických migrantů. Po tomto teroristickém útoku se nyní mnoho lidí v Rusku stává terčem útoků za to, že jsou etnicky spřízněni s těmito teroristy. Tádžická diaspora v Rusku žije v teroru po masakru v Krokus City. Ve dnech, které následovaly po masovém zabíjení v koncertní hale Krokus City nedaleko Moskvy, byli nevinní tádžičtí migranti po celém Rusku vystaveni výhrůžkám, slovním útokům a zvýšenému obtěžování ze strany orgánů činných v trestním řízení. Nejen mezi Tádžiky, ale i mezi dalšími středoasijskými diasporami žijícími v zahraničí sílí panika ohledně potenciálních dlouhodobých důsledků zesílené diskriminace živené vztekem nad útokem, který si vyžádal více než 140 mrtvých. Atovullo, pětatřicetiletý Tádžik žijící v Moskvě, řekl serveru Eurasianet, že ho jeho domácí bez vysvětlení vystěhoval bezprostředně po útoku na Krokus, který podle vyšetřovatelů spáchal gang tádžických ozbrojenců. Pro lidi s neevropským původem bylo vždy obtížné najít v ruském hlavním městě byty - nyní se to může stát téměř nemožným, (Celý článek, ) Rétorika strachu, že by k takovému útoku mohlo dojít v USA, je šířena jak ruskými, tak americkými médii.

8. dubna Zatmění Slunce: Státy varují, aby se připravily jako na katastrofu
Další událostí, o které v posledních dnech žvaní mnoho Američanů, kteří sledují alternativní média, je zatmění Slunce, které nastane 8. dubna, kdy jeho cesta přes USA přinese úplný výpadek proudu. Konspirační teorie jsou publikovány všude a upřímně, zpočátku jsem jim nevěnoval žádnou pozornost, protože se zdálo, že jsou velmi podobné apokalyptickým varováním vydaným minulý rok před testem Emergency Broadcast Network. Ani o této události jsem nepsal, protože každý rok, když se konal jeden z těchto testů, byly učiněny podobné předpovědi soudného dne - žádná z nich se nenaplnila. Když jsem to dnes zkoumal, zjistil jsem, že poslední úplné zatmění Slunce v USA bylo v roce 2017 a tehdy bylo vydáno mnoho apokalyptických varování, z nichž žádné se ve skutečnosti nestalo. Zde je několik z niQ: Zatmění Slunce, které je naplánováno na duben, je údajně "velmi odlišné" od toho v roce 2017. Zdá se, že varování vydávaná Státy v cestě se netýkají nebezpečí samotného zatmění, ale milionů lidí, kteří budou cestovat do těchto oblastí, kde dojde k úplnému zatmění, a jak to bude znamenat větší zátěž pro služby v těchto oblastech, jako jsou služby mobilních telefonů a dodavatelské řetězce v obchodech.

Celostátní příprava na zatmění
Několik státních, krajských a městských agentur se měsíce připravovalo na událost zatmění v roce 2024, která se uskuteční 8. dubna 2024. Části jihovýchodní Oklahomy zažijí úplné zatmění Slunce. Státní a místní úřady spolupracují na přípravách akce a zajištění bezpečnosti návštěvníků i obyvatel.
Očekává se, že Oklahoma přijme příliv 17 000 až 66 000 návštěvníků, kteří budou sledovat zatmění Slunce, podle studie provedené GreatAmericanEclipse, com. Návštěvníci budou pravděpodobně sledovat zatmění v pásu totality, při kterém Měsíc zcela zakryje Slunce. Táhne se přes jihovýchodní Oklahomu. Pás totality zcela pokryje okres McCurtain a částečně okresy Choctaw. Bryan. Atoka. Pushmataha. Latimer a Leflore. Město s nejdelší dobou pozorování úplného zatmění bude Shults v Oklahomě, přibližně 3 míle východně od Idabelu, s časem pozorování 4 minuty a 19 sekund, podle eclise2024, org. Zatmění projde nad Oklahomou od 13:44 CDT a skončí 8. dubna 2024 ve 13:51 CDT.

Velký příliv návštěvníků do jihovýchodní Oklahomy by mohl zahltit silniční systémy v oblasti. Hlavní dálnice v této oblasti jsou US-70. US-259 a State Highway 3. Jedná se většinou o dvouproudé dálnice procházející malými městy.

Co můžete očekávat
- Zvýšený počet turistů a návštěvníků - Zvýšený provoz - Maximální kapacita v hotelech, chatkách, kempech - Snížená kvalita mobilních služeb - Zpoždění v dodavatelských řetězcích a dodávkách - Prodloužená doba odezvy na mimořádné události - Plánujte dopředu - Naplánujte si pochůzky a schůzky dva až tři dny před zatměním. - Naplňte plynové nádrže. - Nakupujte a zásobujte se potravinami. - Zajistěte si několik forem komunikace, nejen mobilní. - Nezapomeňte kontrolovat počasí. - Pokud cestujete, přijeďte dříve; setrvejte na místě; a odejděte později.

Bezpečnostní tipy - Nezastavujte podél vozovek, nebo krajnic vozovek. - Sjeďte z vozovky a prohlédněte si, nebo vyfotografujte událost. - Nefotografujte za jízdy. - Rozsviťte světlomety. - Dávejte pozor na chodce. - Nesbírejte stopaře. - Připravte se na zácpy den před, den a den po zatmění.

Co dalšího se může dít 8. dubna?
Je tu ještě něco, co by se mohlo stát 8. dubna a co by mohlo být mnohem významnější než zatmění Slunce - Konec muslimského měsíce ramadánu a začátek jejich nejdůležitějšího svátku v roce. Ramadán, náboženský měsíc, kdy se muslimové postí během dne, má skončit 9. dubna, ale může to být i o den dříve, nebo později, a i když skončí 9. dubna, ve většině světa bude stále 8. dubna. Pokud existuje jedna událost, která by s největší pravděpodobností uvrhla svět do plnohodnotné třetí světové války, byl by to bombový útok na mešitu Al-Aksá v Jeruzalémě, která je jedním z nejposvátnějších míst jak pro muslimy, tak pro židy, protože je to místo, kde stál bývalý židovský chrám, než byl zničen Římany v roce 70 našeho letopočtu. Současná válka mezi Hamásem a Izraelem se nazývá "Operace Povodeň Al-Aksá", údajně na ochranu svaté mešity, která je nyní pod izraelskou okupací. Mnohem více by mě znepokojoval útok na tuto mešitu na konci ramadánu, než nějaký druh Armageddonu, který by měl být důsledkem zatmění Slunce. Sionisté věří, že aby bylo možné na tomto místě zasvětit nový 3. chrám, musí být mešita zničena a že pak musí být obětována červená jalovice, aby se místo připravilo pro stavbu nového chrámu. Jak jsem již dříve informoval, červené jalovice jsou již v Izraeli, protože tam byly dovezeny sionistickými křesťany z Texasu. CBS News začátkem tohoto měsíce oznámila, že krávy stárnou a brzy dosáhnou věku, kdy již nebudou způsobilé pro tuto oběť, a že na Olivové hoře již byl postaven oltář, na kterém by se obětovaly.

Počáteční fáze třetí světové války byly očividně velmi dobře napsané a kontrolované s maximálním přínosem pro výrobce zbraní, protože bylo použito více slov k útokům na ostatní, než skutečných reakcí na probíhající genocidu Palestinců. Zdá se, že i strašlivý útok v Moskvě tento víkend proběhl podle pečlivě připraveného plánu. I "útoky" Houthiů na lodní dopravu v Rudém moři se zdají být podle pečlivě napsaného scénáře. Pokud ale bude mešita Al-Aksá bombardována a zničena, s velkou jistotou se rozpoutá peklo, a nikdo už nebude mít nad ničím úplnou kontrolu. Sionistický křesťanský kult na Západě a muslimové na Blízkém východě dosáhnou horečnatého stupně nenávisti vůči sobě navzájem, coř´ž s největší pravděpodobností povede k většině proroctví obsažených v poslední knize Bible. Také se naplní satanská proroctví Alberta Pikea, který předpověděl tři světové války, přičemž třetí světová válka bude "mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa".

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/27/from-isis-to-solar-eclipse-many-americans-now-fear-an-imminent-black-swan-or-false-flag-attack/

Zpět