6181 Tvůrci 12D: Co je to zarovnání se Zdrojem? Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-03-27

Jsme tu pro vás. My jsme Stvořitelé. Jsme dvanáctidimenzionální kolektiv nefyzických bytostí a jsme zde, abychom vám pomohli.

Máte tendenci si všímat, když nejste v souladu se Zdrojem. Pro tento stav bytí však existuje mnoho různých názvů a mnoho různých způsobů, jak jej popsat. Měli byste používat zpětnou vazbu, kterou dostáváte ze svých emocí, ze svých těl a z podmínek svého života, abyste zjistili, zda směřujete své vědomí správným směrem, nebo ne. Když nasměrujete své vědomí dovnitř a objevíte soulad se Zdrojem, který hledáte, o všechno tam venku, včetně fyzického a jeho podmínek, bude postaráno za vás. Je ale těžké prodat to lidem, kteří byli naučeni, že manipulují se svým světem slovy a činy, aby se přizpůsobil jejich touhám, a také vás učí, že někteří lidé jsou v tom lepší než jiní. Někdo, kdo je v souladu se Zdrojem a nemá nic, má tendenci být šťastnější než někdo, kdo není v souladu se Zdrojem a má všechno, ale to neznamená, že se musíte všeho vzdát, abyste byli v souladu se Zdrojem. To je něco, co mnoho lidí musí uvolnit, protože je to falešná představa. Je to omezující víra a mnozí v novém věku ji přijali za svou pravdu.

... Nemusíte nic obětovat, abyste měli něco jiného. Nemusíte obětovat materiální bohatství, abyste byli v souladu se Zdrojem. A tak se to pro vás všechny stává příležitostí podívat se na to, zda se nevzdáváte svého spojení se Zdrojem, protože si myslíte, že to potřebujete, abyste získali něco, co chcete, co je mimo vás.

Někteří z vás se v tuto chvíli ptají, co přesně myslíme tím "sladěním se Zdrojem", takže vám to řekneme. Mluvíme o tom, že se cítíte tak, jak se chcete cítit emocionálně. Mluvíme o tom, že pracujete s vibracemi, ze kterých chcete pracovat. Když se soustředíte na to, co vám přináší radost a co vás rozsvěcuje, cítíte se v souladu se Zdrojem. Když se soustředíte na nedostatek toho, co chcete, nebo na důvody, proč nemůžete mít to, co chcete, nejste v souladu se Zdrojem. Když se soustředíte na to, co vám někdo jiný řekl, co zranilo vaše city, nejste v souladu se Zdrojem, a když se soustředíte na krásu květiny, jste v souladu se Zdrojem. Zdroj je tou květinou a Zdroj ji také miluje.

Ve svých životech hledáte rovnováhu mezi soustředěním se způsobem, který vás přivádí do souladu se Zdrojem, a přijímáním akcí, které potřebujete a chcete podniknout. Nakonec chcete, aby vaše činy byly inspirovány z tohoto místa, kde jste našli své spojení se Zdrojem, a pak jsou tyto činy plodné. Tyto akce mají tendenci být vyjádřením tohoto spojení se Zdrojem, místo toho, abyste se pokusili získat věci, které chcete. Každý rozumný člověk by měl nejprve vyhledat toto spojení se Zdrojem, a my víme, že jste rozumní a logičtí lidé.

Proto vás žádáme, abyste pravidelněji zvažovali, zda to, o čem přemýšlíte, nebo co děláte, vás přivádí více do tohoto prostoru sladění se Zdrojem. Znovu opakuji, že se toho nemusíte vzdávat, abyste získali něco mimo sebe, ale musíte věřit, že vaše spojení se Zdrojem vám přinese vše, co chcete. A také vám přinese inspirované nápady, podle kterých pak můžete jednat, abyste mohli radostně podnikat své kroky směrem k těmto vytouženým výsledkům ve svém životě. Zveme vás, abyste si z toho udělali pravidelnou praxi po celý den a všimli si, jak úžasně se díky tomu změní váš život. Velmi dobře.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/27/the-12d-creators-what-is-alignment-with-source/

Zpět