6178 Maitre: Buďte hrdí na každou vrásku Kerstin Eriksson

[ Ezoterika ] 2024-03-27

Nic v životě není jen sladké a hezké, Život je mnohokrát těžký, život je zmatek, brutální střet mezi těžkými pocity a něčím víc. Život není jen krásný úsměv a jen štěstí, ani jen sluníčko a modrá obloha, kde nejsou žádná nepříjemná trápení. Je velmi snadné "uvěřit dokonalému způsobu života", jako by existoval dokonalý život, jen se štěstím a bez slávy, bez válek, bez těžkostí jakéhokoli druhu.

Ideální život, co to je? Život, ve kterém nikdy nezemřete? Když vypadáte mladě, i když je vám 90 let? Život, ve kterém se celý den smějete a bavíte? Je mi líto, že jsem tady narušil váš kouzelný sen. Ano, samozřejmě musíte mít své sny a vize! Ale skutečnost je taková, že se narodíte do tohoto života a pak odejdete. A čas mezi příchodem a odchodem je čas, kdy jste tady. Je to váš život a může být krátký, nebo dlouhý.

Dokonalý povrQ: Mnozí z vás stále hledají mladost. Stává se velmi běžné provádět chirurgický zákrok ke změně povrchu vašeho těla. Opravdové štěstí vychází zevnitř! Bez ohledu na to, zda máte upravené zuby, nebo nos, nebo jak vypadá vaše tělo, skutečné štěstí sídlí ve vašem srdci. Vaše tělo je mikrokosmos a část celého vesmíru, protože vy JSTE vesmír, jeho část. Neexistuje žádné odloučení! Je v pořádku například provést operaci nosu, pokud jím nemůžete dýchat! Totéž platí pro celé tělo, pokud opravdu potřebujete pomoc, aby dobře fungovalo! Nic neříkám! A dalo by se říci, že je to volba! A ano, je! Pokud máte pocit, že máte příliš malý a chcete opravdu velký zadeček, pak ho můžete mít, ale Bůh si nemyslí, že je to nutné! Bůh si myslí, že tvůj zadek je v pořádku takový, jaký je! Je to Bůh, kdo je stvořitelem! Jste obrazem Božím.

Bůh říká;
Co je to, co skutečně hledáte? Změna těla může být ve skutečnosti smutek v přestrojení! Začíná to make-upem! Ukazujete stále méně a méně sebe sama a to, kdo skutečně jste? Ukázat tvář, která není zcela vaše? Prosím, buď sám sebou, přesně takový, jaký jsi, miluji tě takového, jaký jsi, a nemusíš se měnit, abys mě potěšil, říká Bůh! Ale jste-li smutní, buďte smutní! Neskrývejte to! Cítíte-li smutek, vnímejte ho! Neskrývejte své pocity! Neschovávejte se za dokonalým make-upem. A nedovolit svým skutečným pocitům, aby vypluly na povrch? Prosím, berte své pocity vážně, protože já beru! Naslouchám tomu, co cítíš a co chceš vyjádřit, protože tě miluji!

Někteří na tom vydělávají peníze a mnohokrát dochází k bolestivým pokusům na zvířatech v laboratořích, na kosmetiku a další. Co to znamená? Bolest a napadení zvířat, aby vypadala jinak?
V kultuře, kde je zvykem skrývat své pocity a to, jak skutečně vypadáte, buďte prosím hrdí na každou vrásku a každou slzu, kterou uroníte. Make-up nosí mnoho lidí po tisíce let, používaly ho ženy i muži! Tato potřeba změny, tato potřeba vypadat jinak, začala už dávno. Vidím přímo do vašeho srdce a pro mě není celá tato změna nutná, ale pokud si myslíte, že je důležitá, je to vaše volba! Koupel, česání, kartáčování, obléknout si čisté a celistvé oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně, je pozitivní platforma, ze které můžete začít. Cítit se krásně vychází z toho, že jste v míru uvnitř, ve svém srdci! Každodenní léčebné rituály, krásné ranní rutiny, to je něco, co vás rád naučím, pokud máte zájem. Jsi krásný takový, jaký jsi. (pozn. některý druh přirozené krásy si ráda odpustím...)

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/27/maitreya-be-proud-of-every-wrinkle/

Zpět