615 Emoce Inessa

[ Ezoterika ] 2020-10-17

Q: Pokud člověk prochází přechodem z negativního emočního stavu - co to znamená? Že ho nepřijímá a vnitřně s ním bojuje / popírá ho? A jak může vstoupit do vyššího emocionálního stavu a rovnováhy?

A: Není úplně pravdou, že pokud existuje více negativních emocí než pozitivních, znamená to zkreslení. Negativní emoce mohou znamenat různé věci: stav zoufalství / deprese, stav agrese, pocit, že někam nepatřím, nebo nejsem přijat, jak chci. To není zaujatost. To je odrazem vaší interakce s vnějším světem. Jedná se o druh "lakmusového papírku", který jednoduchým způsobem ukazuje, jak moc se toho kolem vás děje - nelíbí se vám to, nechcete to. A zde můžete zvážit nebo sledovat vaše nastavení - nastavení vašich mentálních programů, vaše "filtry" - skrze které vnímáte tento svět.

Byla položena také otázka, že člověk nechce žít tak, jak žije. Nechce být sám. Nechce například dělat něco, na čem duší nezáleží. Všechna tato neochota je projevem vašeho postoje k tomu, co vás obklopuje. Na emocionálním pozadí se to již odráží v určitých smyslových vjemech. Pokud tyto smyslové vjemy dosáhnou svého vrcholu, existuje již zpráva pro akci. Akce bude určena silou vašeho ducha:

Buď: "Opouštím život, zvláště když jsem na vrcholu depresivních pocitů, negativního emočního stavu,"

nebo - pokud je síla Ducha: "Procházím tím, začínám analyzovat, proč jsem tady; jaké chyby jsem udělal v minulosti, které mě přivedly sem do této situace?"

Při této analýze začnete nést odpovědnost za sebe. Nejdete do destruktivního stavu soucitu - sebelítosti. Začínají se vás zmocňovat emoce, a může se připojit kdokoli z astrálního světa. To znamená, že člověk se ještě více otevírá zničení svého systému.

Síla Ducha je štít, který vás chrání.

A opakujeme: v emocích není nerovnováha. Toto je odraz vaší interakce s tím, kde jste / a v čem vězíte, co vás obklopuje. A to je výsledek vašich činů z minulosti. Toto bylo několikrát řečeno ve Zprávách z jiných systémů.

Proto: převzetí odpovědnosti za sebe - vám pomůže pochopit, že "ne všechno je tak špatné", že to můžete změnit, že to máte příležitost změnit. Vše, co potřebujete, je touha a jednání ve fyzické realitě - ne meditativní stav "neustálého spánku", který byl zmíněn dříve. Máte vše, abyste to mohli změnit. Pochopte, co nechcete dělat - začněte tím.

Zástupci z Alfa Centauri

(http://channeling.safo.cz/detail.php?id=590 - Nezdá se, že by jim záleželo na Solárním záblesku. Jejich plánem je jednoduše znovu změnit planetu. Vezmou část populace, která je chována jako hospodářská zvířata, a jednoduše nainstalují novou mřížku někde jinde. Pro svůj nový planetární koncentrační tábor již mají novou planetu (někde v systému Alpha Centauri, podle Plejáďanských zdrojů))

Jiné: Objeví se nové překrývající se body. Tyto body překrývání se začínají dotýkat a vytvářejí nová energetická místa síly. Mnoho bodů, které dříve na tomto světě byly jako energetické, přestanou být a začnou se otevírat nové. Přeformátování energetických míst Země umožní, jako antivirus, vyčistit nové body od nepotřebných programů, jakmile se začnou připojovat. V těchto bodech bude energie čistá, bez zkreslení. Staré formáty míst moci budou uzavřeny, dokud nebudou zcela vymazány.Zdroj: https://cosmoharmony.com/bez-rubriki/otvety-na-voprosy-k-poslaniju-ot-17-10-20/

Zpět