6120 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2024-03-11

S láskyplnými pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Čas od času jsme se zmiňovali o nadcházejících událostech, které šokují většinu lidí na Zemi až do morku kostí. Pokud by se nějaké období dalo považovat za dramatické do té míry, že se svět obrátí vzhůru nohama, aby se setřásly temné živly, pak je to období na vašem blízkém obzoru. V souladu s ohromujícími odhaleními budou energetické výboje aktivovat starodávné portály a ukotvovat je jako mezihvězdné majáky.

Neobvyklá aktivita, kterou dobrovolníci uvítají a která jim dodá energii, bude pro obyvatele Země matoucí a děsivá. Až budou pravdy vycházet najevo v nadcházejících měsících, bude třeba, aby je věřící i nevěřící ustál. Nejen, že máte sílu v mysli, těle a duchu, abyste je nesli na svých ramenou, abych tak řekl, ale jste tou silou, moji drazí, a mnohem, mnohem víc - potřebujete jen věřit, že jste.

Přesto sami nepozvednete celou civilizaci. Mnozí z nesčetných Božích vyslanců - andělé, duchovní průvodci, vaši milovaní v duchovních světech, duše z mimoplanetárních civilizací a z Vnitřní Země a mimozemské speciální jednotky se také chtějí zúčastnit. Většina z nich nebude spatřena, ale ucítíte, jak se jejich energie mísí s vaší, a společně vytvoříte tsunami vysokých vibrací lásky, které pomohou stabilizovat populaci. Nadcházející vývoj změní život každé duši na planetě a tyto změny budou přínosem pro celý vesmír. Pokračování: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php


Zdroj: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php

Zpět