611 Mistři z krystalové říše Carina

[ Ezoterika ] 2020-11-02

Chystáte se kalibrovat své tělesné energie pomocí krystalické energetické sítě, která byla na Zemi po celé věky, ale která ještě před nějakou dobou nebyla správně aktivována. Vidíme, že fyzicky trpíte bolestí a vnitřním stresem. Odpočívejte. Neprovádějte ukvapená rozhodnutí, která pro vás mají velký význam, ale nejprve nechte tělo vše zpracovat, než uděláte pro sebe nová rozhodnutí. Nejen ve vašich tělech, ale i na vaše smysly má vliv změna vědomí, která nyní probíhá. Po mnoho životů jste byli uvězněni v trojrozměrném vědomí, které vás ovládlo pomocí fyzických aktiv ve formě peněz, zlata a dalších předmětů, o nichž se lidstvo rozhodlo, že jsou nejcennějšími ve vašich životech. Nyní můžete tyto hodnoty hodnoty pustit, když opouštíte staré trojrozměrné vědomí do 5D. Půjdete pouze tehdy, když jste v předchozích inkarnacích žili ve vyšších dimenzích a víte, že ke štěstí nepotřebujete peníze, zlato ani jiná aktiva. Ve svém 3D vědomí jste vytvořili model založený na skutečnosti, že nikdy nemáte to, co potřebujete, abyste byli šťastní. Model také zahrnoval, že je velmi ušlechtilé stanovit vysoké cíle a poté bojovat za jejich dosažení. Byli jste naprogramováni na výkon, a většina z vás si neuvědomovala, že na vás několik lidí na světě enormně bohatne mocí a penězi. Nový 5D systém je velmi snadný a když si uvědomíte, že během tohoto života není možné dosáhnout vašich vysokých cílů, nejprve se zhroutíte ve svých emocích a pak se probudíte k novému svět, ve kterém již jste. Nový svět, který je založen na úplně jiných věcech než ten starý. Nový svět znamená, že boj a bolest jsou konečně u konce a radost je zcela přirozená.

Upamatujte si, že jste malá skupina vtělených světelných bytostí na Zemi, která jako první pustí život ve 3D vědomí. Pamatujte, že většina lidí ve vašem okolí bude i nadále usilovat o věci, které jsou štěstím ve třetí dimenzi, a pamatujte, že se pravděpodobně budete cítit žárlivě a zmateně, když uvidíte, jak někteří z těchto lidí uspějí v dosažení věcí, které jste sami dříve měli jako sny. Žádným způsobem nejděte proti sobě. Pokud chcete pokračovat v pronásledování svých 3D cílů, protože vám to připadá správné, řiďte se svými pocity. Ale pokud máte pocit, že už nemůžete chytat své cíle, pravděpodobně jste v kalibračním nulovém bodě, když je vaše trojrozměrné vědomí demontováno, aby ho nahradilo 5D, kde existuje mír a ticho spolu s každodenní radostí v sobě. Podívejte se, co máte přesně tam, kde jste nyní a jaké věci jsou pro vás snadné a jednoduché. Když tyto věci děláte a máte z toho radost, zvýšili jste své energetické vědomí.

Jste navrženi k tomu, abyste žili dobrý život právě tam, kde jste právě teď. Nepotřebujete žádné změny mimo sebe. Pokud to tak cítíte, je to proto, že stále hledáte to, co je důležité s vědomím 3D. Pokud milujete pečení chleba, upečte ho a pozvěte na něj dobrého přítele, rodinu nebo souseda (pozn. na dva metry). Pokud rádi pletete a háčkujete, udělejte to a pak se radujte, že jste si pro sebe vytvořili krásnou šálu. Pokud rádi pěstujete své vlastní jídlo, užívejte si ho ve všech jeho fázích. Podívejte se na své vztahy, starejte se o ně a investujte do nich lásku a budete šťastní. Může se to zdát skromné a nudné, protože to nenese peníze, ale zvykněte si, protože ve vyšší dimenzi nebudete moci cítit radost z toho, co není trvalé. Své peníze si nevezmete s sebou, až jednoho dne opustíte své fyzické tělo, ale vztahy, které navazujete s ostatními ve vědomí páté dimenze, budou trvat navždy. (pozn. sakra, co mám dělat, když jsem introvert... )

Zdroj: http://www.st-germain.se/en-mastare-i-kristallriket-kanaliserad-av-carina-2020-11-02/

Zpět