6091 Serapis Bey: Vaše nejvyšší poslání Carolyn C.14

[ Ezoterika ] 2024-03-17

Na planetě to bylo intenzivní období. Vztek, který byl v sobě potlačen během lockdownu, je vytlačován paranoiou, hněvem a nesmyslnou smrtí. To není to, kým DUŠE skutečně jsou. To není nejvyšší výsledek pro lidi, kteří jsou frustrovaní a ztracení. Je to čas učení, modliteb, soucitu a lásky. Jste vyzýváni k akci. Vždy existoval boj mezi světlem a tmou. Pořád se tu odehrávají přesilovky a další dimenze a čas.

Atlantida, o které si mnoho lidí myslí, že byla fantazijním místem jako Lemurie a Telos, nebo OZ, byla skutečnou civilizací, která dosáhla nejvyššího dosaženého vrcholu ve svém časovém období. Bohužel, díky konkurenci, chamtivosti a bezohledné destrukci se zhroutila. Není to tak, jak by to mělo být. Jste tu proto, abyste si navzájem pomáhali, rostli, tvořili, prosperovali a věděli, že každý je tu z nějakého důvodu. Vždy je třeba učinit vyšší volby. Chamtivost je velkým důvodem, proč se věci zvrtnou. Ale pokud rozumíte duchovním zákonům, víte, že si nemůžete vzít věci s sebou. Nic z pozemské roviny není skutečné a nevydrží, my všichni jsme zde, abychom překonali a transformovali negativitu na Zemi. Překračovat a transformovat.

Opět se nacházíme v tomto klíčovém okamžiku. Když nasloucháte svému vyššímu poslání, investujete do života, zdraví, spolupráce a lásky. Poučíte se ze špatných rozhodnutí a příště učiníte lepší rozhodnutí. Rostete z toho, že se učíte o tom, jak vaše myšlenky, pocity a chybné výtvory vytvořily zmatek a strach. Takhle by Země neměla vypadat. Všichni přicházíme s energií vytvořit něco dobrého, ale může to ve vás být přeprogramováno špatným rodičovstvím, nebo nasloucháním negativitě a klamu. To je důvod, proč vám radím, abyste se obrátili ke světlu a k těm, kteří měli vyšší poslání.

Ti, kteří v průběhu času důsledně dělali dobrá rozhodnutí, která pomáhají lidstvu a vracejí se těm, kteří potřebují vedení a lásku. Vraťte to těm, kteří ztratili své blízké, nebo kteří jsou smutní či utiskovaní. Podle toho jsme souzeni, když se vrátíme domů. Ti, kteří jsou rozzlobení a zahořklí, potřebují naši pomoc. Život je série lekcí, které vytvářejí lepší růst našeho charakteru, pokud pozvedneme své vědomí vzhůru. Jsme vyzýváni, abychom naslouchali svému vnitřnímu nabádání a volání. Jsme tlačeni k tomu, abychom rozšiřovali své vědomí. Jsme vedeni k tomu, abychom žili život plně, pokojně, radostně a láskyplně. Vaše nejvyšší poslání je vaším cílem, váš sen, váš úkol, vaším cílem. Uposlechněte volání.

Serapis Bey - velekněz z Atlantidy a stavitel Luxoru. Váš Průvodce Vzestupem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/14/serapis-bey-your-highest-calling/

Zpět