6090 Mira z Plejád: Důležitost duchovní moudrosti Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2024-03-14

Pojďme si dnes promluvit o duchovní moudrosti a o tom, proč je tak důležité být s ní spojen. Každá duše se rozhodla být v lidském těle z různých důvodů. Někteří z vás přišli zachránit tuto planetu před vyhynutím, zatímco jiní chtěli jen zažít pobyt v lidské loďce. V době, kdy jste se narodili do lidské podoby, jste zapomněli na svůj původ a skončili jste pohlceni falešnou realitou a dualitou víry v dobro a zlo.

Když jste se stali dospělými lidskými bytostmi, vaše duše byla nečinná a vaše ego se stalo vládnoucím, což vás v důsledku toho vedlo k následování falešného příběhu vytvořeného Temnými entitami. V podstatě všechny vaše zkušenosti z minulých životů byly 3D Matrixem zcela vymazány. Tisíce let ubíhaly a pokročilé duše pokračovaly ve své cestě, aniž by si vzpomněly na svou minulost, proč jsou zde a jaký je smysl toho, že tu jsou.

Vaše planeta se stala jedním velkým experimentem, kde mimozemšťané z jiných galaxií přicházeli na Zemi z určitých důvodů a nakonec ji opustili. Pokaždé udělali nějaký nepořádek ve vaší DNA, nebo na planetě. Všechny tyto manipulace změnily nejen vaši osobnost, ale také vaše těla. Lidé se stali úplně jinými bytostmi. Začali jste mezi sebou bojovat a mnohokrát jste skončili v nesmyslných válkách, aniž byste věděli, proč a jaký je jejich účel.

Musíte si uvědomit, že to není vaše chyba. Temní kontroloři na vás použili své techniky vymývání mozků, aby se ujistili, že se nikdy nespojíte se svou duší. To se dělo po velmi dlouhou dobu, až nakonec byl v této části Mléčné galaxie povolen Boží zásah. Aštarovo velení a Galaktické Síly Světla byly povolány o pomoc, aby se mohly zaplést s vaší planetou.

Byla jsem také požádána, abych se zúčastnila procesu vašeho Vzestupu a Osvobození lidstva. Právě teď máte vše sladěné pro svůj přechod do vyšší dimenze, jediná část, která musí být v každém člověku probuzena, je Univerzální Vědomí. Je nemožné vzestoupit, aniž byste byli přímo spojeni se svou duší a věděli, kdo skutečně jste. Jste Světlo a Nejvyšší Láska, bez které by Vesmír nemohl existovat.

Božské posílá mocné světelné frekvence, aby probudilo duši každého člověka a umožnilo transformaci na Novou Zemi a zanechalo za sebou nízkovibrační realitu. 3D je natolik opojeno nízkými vibracemi, že jeho opuštění je pro lidskou civilizaci jediným řešením. Abyste si udrželi své vibrace, je nesmírně důležité být v tichých meditacích každý den mnohokrát. Trávení času na internetu, sledování televize, dlouhodobý pobyt na zařízeních pouze snižuje vaše vibrace.

Prosím, pamatujte, že negativní myšlenky, nebo pocity vás nikam neposunou a nepomohou vám vzestoupit. Také je to velmi důležitý bod ve vašem Vzestupu, je to přijmout skutečnou pravdu a neutíkat od ní. Dosud jste byli vystaveni jen velmi malé části a měli jste potíže ji slyšet. Nemůžete vzestoupit, aniž byste přijali to, co vám Božské předkládá. Země právě teď vibruje v super vysokých vibracích.

Až se lidstvo přesune na 5D Novou Zemi, můj tým a já budeme pomáhat lidem přímo tím, že přistaneme na vaší planetě s naší Galaktickou flotilou. 3D úplně zmizí a není nic, co byste si mohli vzít s sebou do 5D. Také čtení načechraných zpráv s nepravdivými informacemi staví každého do nízkovibračního spektra. Někteří z vás opustí své fyzické nádoby, některá lidská těla nebudou schopna zvládnout extrémně vysoké vibrace.

To, co prožíváte nyní, není nic ve srovnání s tím, co k vám přijde v budoucnosti. Bude pro vás velmi náročné vibrovat v 5D frekvencích, aniž byste měli duchovní základ získaný z každodenních tichých meditací. Nechť vaše duše bude zodpovědná za tuto cestu do ráje. Transformace ve vašem světě pokračuje navzdory všemu chaosu na vaší planetě. Už jste skoro tam. Prosím, přijměte mou lásku a podporu. Děkuji vám, velvyslanče Galaktických Světelných Sil.

Dovolte své duši, aby vás vedla vzestupem

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/14/mira-of-the-pleiades-importance-of-spiritual-wisdom/

Zpět