6044 Sebeponižování Magda Funia

[ Ezoterika ] 2024-03-10

Sebeponižování je jednou z iluzí ega, která uzavírá člověka před jeho nekonečným Božským potenciálem.

Člověk se může považovat za nehodného Boží pomoci, duchovních darů a rozvíjení neomezeného potenciálu. Klamně věří, že existují vyvolení a nejsou.

Ve skutečnosti jsme si všichni rovni!

Naprosto každý má nekonečný Božský potenciál. Naprosto každý má jedinečné schopnosti. Když vidíte Božskou Bytost člověka, pochopíte, jak nesmírně je každý obdarován.

Jde jen o to, že existují uzavření lidé, kteří z různých důvodů ještě neobjevili svůj potenciál. Někteří lidé se bojí svých schopností a blokují je. Někdo si není jistý a je pro něj těžké otevřít se zevnitř. Někdo se uzavírá před dárky, protože nechce ve svém životě zásadní změny (a ty určitě budou, až budou otevřeny). Někdo nemá své dary kde využít (není touha někomu pomoci), což znamená, že je nedává. A někdy uzavírají schopnosti člověka Shora, aby nikomu neublížil, protože ještě duchovně nevyrostl.

Každý má skvělé příležitosti, nespočet darů. A každému může být pomoženo s odhalením.

Když se člověk otevře Světlu a začne se k němu vracet, k Duši a k Bohu, pak se mu na pomoc slétne množství bytostí Světla. Duchovní mentoři jsou přitahováni, aby pomohli člověku otevřít se zevnitř, aby mu zprostředkovali vnitřní i vnější rady a různé druhy pomoci. Jakoby za ruku vedou k potřebným informacím a dokonce i k učitelům.

Božská pomoc a podpora přichází ke všem lidem. Je důležité, abyste to chtěli přijmout! Žádáte o pomoc, abyste se otevřeli, abyste na něco přišli, abyste si uvědomili. . . A Síly Světla nalézají příležitost, aby vám pomohly!

Jsme-li otevřeni svým srdcem Nebeským Pomocníkům, oni jsou také otevřeni svým Světlem nám. Cesta je mnohem snazší, když je na ní více neocenitelných tipů a pomoci!

Zdroj: https://absolutera.ru/article16408

Zpět