6043 Blázinec na Zemi?, nebo jde vše podle plánu? Ilja Bortnikov 29, 2

[ Ezoterika ] 2024-02-29

Pohled vidoucích. Chcete znát pravdu?

Kroniky přechodu

Blázinec na Zemi?, nebo jde vše podle plánu? Pohled vidoucích.

Chcete znát pravdu?

Pouze esoterici, kteří pohnuli střechou, říkají, že na Zemi dochází k pozitivním změnám, planeta se očišťuje, probíhá kvantový přechod a čas nás všechny nese do světlé budoucnosti. Věříte tomu? Tisíce lidí umírají každý den hladem, válkami a nemocemi a my pro to samozřejmě hledáme nějakou výmluvu, protože není možné žít s vědomím, že žijete ve vězení a každou chvíli se vám může stát něco špatného. A hlavně, nemůžeme nic změnit. Zbývá tedy hledat výmluvy pro svou bezmocnost a věřit ve světlou budoucnost. Bude zvolen správný prezident, ve vládě budou chytří lidé, nebo přijde Mesiáš a vyděsí všechny plazy Bohem. Naše víra v to nejlepší je jako droga, kterou je třeba v podobě náboženství, nebo esoteriky všeho druhu pravidelně užívat, jinak bude duše rozervána, jako Dostojevského Idiot, ze vší krutosti na Zemi. Chcete znát pravdu o tom, co se děje na Zemi a co nás čeká? A vůbec, může někdo změnit život na planetě k lepšímu? Nebudu zde psát o reptiliánech a Anunnaki, vlastní zoo je tu dost. Vzhledem k tomu, že čtete esoterický channeling, tak nějak věříte, že žijeme více než jeden život. Napsal jsem článek o smrti, ale moc lidí ho nečetlo, takže jsem ještě nenapsal pokračování o tom, co nás čeká v reálném životě po smrti.

Vidíte, že na planetě žije obrovské množství lidí, a vizionáři vidí, že je velmi málo inteligentních lidí a ještě méně těch, kteří si uvědomují sami sebe. Vidíte fyzický Svět, a pokud se nedíváte očima, pak Svět jsou různé energeticko-informační formy propojené dohromady energetickou sítí. Člověk je svazek energie, který obsahuje určité množství informací. Je to jako mýdlová bublina, jako flash disk, na který se od inkarnace k inkarnaci zaznamenává stále více informací, které během života formují určité schopnosti. Takových plesů s bohatými zkušenostmi z minulosti je velmi málo. Počet těles na planetě se za posledních sto let několikanásobně zvýšil a pro tato těla neexistuje žádný software. Vývoj energeticko-informačního pole je velmi dlouhý vývoj. Lidé se obklopují kočkami a psy, protože oni sami od nich nejsou ve svém vývoji tak daleko. Jelikož čtete tyto řádky, máte internet a máte na něj čas, což znamená, že jste ve více či méně rozvinutém prostředí. Kolik miliard lidí je na planetě, kteří nemají vůbec žádné vzdělání, jejichž smyslem života je touha přežít? Pro člověka, který je citlivý na bolest druhých, s otevřenou myslí, je prostě nesnesitelné uvědomit si množství bolesti a utrpení na Zemi. Můj mozek překypuje nepochopením, jak se lidé mohou navzájem zabíjet. Chci pro všechno najít výmluvu, přijít s Božím plánem pro Boha. A má jediný plán - rozvoj energeticko-informačních forem. Všichni. Žádný jiný význam tohoto vesmíru neexistuje. Vyvíjíte se, nebo degradujete. Evoluce vašeho bytí je buď sebedestruktivní.

Zdá se, že s tím nemáte nic společného. Koneckonců, žijete se sadou programů, které jsou ve vás zabudovány. Z lidského hlediska je mi samozřejmě lidí líto. Ano, stejně jako zvířata. Život je jako život motýla. Ale člověk se díval očima, rukama se dotýkal světa, něco cítil, prožíval, miloval a to je vše. Pro mnohé konec filmu. Proto lidé chtějí věřit náboženským, nebo esoterickým pohádkám, protože je velmi nepříjemné si uvědomit pravdu. A tak věříte v něco dobrého a v to, že na světě jsou chytří a moudří lidé, kteří změní život na Zemi k lepšímu. A vy sami? Lidé na planetě vytvořili státy se zákony a armádami. Koneckonců, dav iracionálních lidí musí být nějak ovládán těmi, kteří jsou chytřejší a silnější. Zákony státu, struktura, chování a náboženství poskytují společné ideologické pole, v němž strach z přestoupení "přikázání" činí členy společnosti "normálními". To je to, v čem žijeme. Ale jsou tu ještě další státy. Zákony jsou sice vytvořeny pro jejich společné soužití, ale když se kluci perou o holku, nestarají se o všechny zákony. Jsou na vině vlády těchto zemí? Lidé tam nejsou, protože se stávají nástroji, jejichž prostřednictvím se státy prosazují. V tomto světě vládne ten, kdo má více energie. Lstivost, podlost, násilí, vražda jsou jen metody, které umožňují státu stát se mocnějším. A co na to řeknou lidé? Řeknou to, co jim řekneme, aby si mysleli. Občané státu musí myslet správně, v zájmu státu.

Rozhlédněte se kolem sebe. Ani to nemusím vysvětlovat. A teď si to alespoň představte! Takže se probudíte a vidíte, že jste v blázinci. Dobří ošetřovatelé si toho mohou všimnout! Je lepší sekat jako blbec, abychom se nelišili od ostatních?, nebo bychom měli začít probouzet každého z temnoty nevědomosti? Jako "hromady léků, jsme na záchodě, kdo není blázen" ve Vysockého. Beznaděj pro člověka, který usnul! To je důvod, proč věříme ve věk Vodnáře, kvantový přechod, a čekáme na druhý příchod. Je lepší mít alespoň nějaké prášky na spaní, než žádné. Krásný drahý oblek nedělá člověka inteligentním. Stejně tak přítomnost těla neproměňuje zvíře v člověka. Schopnost myslet činí toto zvíře ještě lstivějším a krutějším. Před dvěma tisíci lety Ježíš přinesl myšlenku lásky, která měla proměnit zvířata v lidi s otevřeným srdcem. Uplynula staletí a lidská povaha se změnila jen málo. Nemyslete si, že z vás někdo udělá člověka s rozvinutou myslí a srdcem. Náš rozvoj je výsledkem individuálního úsilí. Programy stažené do tohoto těla však nelze žádným způsobem změnit a každý není zodpovědný za své myšlenky a činy. Co si vzít z biorobotů? Každý pracuje na svých programech, aniž by si to uvědomoval, a žije v iluzi svobody volby. Čas od času přicházejí Buddhové, Mesiášové a různí mystici a mění tyto programy na lidi, kteří upadli pod jejich vliv. Takže teď jste v mém ideologickém poli a buď vás to změní, nebo to oprášíte a vrátíte se k "továrnímu nastavení". Koneckonců, rádi čtete o nové éře Světla a o tom, jak vše probíhá podle plánu. Ale uvědomte si, kdo to píše a proč?

"Všem, kteří jdou spát, Dobře se vyspěte. " Noc ale není klidná. "Kdo hledá, vždy najde. " Pamatujte si to! Buddhové a Mesiášové jsou zde, aby vás probudili, a vy jste začali hledat nejprve sami sebe. To pravé já!
To je jen první krok ve skutečném vývoji člověka, ale musíte to udělat sami

Zdroj: https://absolutera.ru/article16450

Zpět