6001 Nová Země; Radost bude následovat One of Billions

[ Ezoterika ] 2024-02-24

Jací budeme, až budeme žít na Nové Zemi v jejích a našich nových frekvencích?

Hodně jsem o tom přemýšlel a dospěl jsem k možnému závěru, že náš nový lidský druh bude křížencem někoho jako Sheldon Cooper, nebo pan Spock s tím nejvíce milujícím, soucitným a pečujícím člověkem, jakého si dokážete představit. Myslím, že jako nový člověk budeme spojením skvělé logiky a inteligence s velkým soucitem a úžasnými sociálními dovednostmi (pokud je společenský člověk) preferovaný. Myslím, že v tomto ohledu budeme jedineční. Můžeme přinést hlubší soubor pocitů a emocí pouze způsobem, který by mohl přinést člověk z 3D Země. Protože na sobě nyní tolik pracujeme, nedostatek sebelásky a vše, co s tím souvisí, nás nebude pronásledovat, a proto emoce, které přinášíme, budou produktivní a radostné.

Chápu, že v celém našem vesmíru je mnoho lidí, ale ti, kterými se staneme, přinesou ty nejlepší vlastnosti z 3D Země. Četl jsem, že v jiných říších bytosti a druhy všeho druhu koexistují a neoznačují se například jako "jsem člověk z této planety, nebo kudlanka z této dimenze". Všichni vědí, že všichni jsou aspektem Zdroje a jejich vzájemné působení činí vše, co je nezbytné k tomu, aby bylo poznáno, samozřejmým. Pravděpodobně se také můžeme považovat za Zdroj, když dojde ke změně.

Myslím, že si s sebou přineseme naše kreativní nápady o hudbě, tanci a umění a začleníme všechny naše jedinečné talenty do forem kompatibilních s vyšší dimenzí. Nemyslím si, že budeme muset cvičit hodiny a hodiny denně, abychom správně zatančili, nebo zahráli nějakou hudbu (pokud nás tento typ soustředění nebaví a nechceme to tak dělat). Náš nový svět bude naplněn například uměním a řemesly a zahradami, které jsme zde vytvořili, ale v původním stavu a zářivých barvách. Ponese pozitivní znamení tvořivého podpisu naší kolektivní duše z našich nejradostnějších zážitků zde. To vše bude plynout a to, co jsme zde vytvořili, bude také přítomno, aby to bylo prožíváno z osvícenější perspektivy. Kreativní šperky a oblečení, které jsme zde vytvořili, můžeme nosit i my, ale s novými látkami a materiály. Myslím si, že vše, co jsme vytvořili s radostí, nás bude bavit a dále nás bude inspirovat. Představuji si, že se budeme jevit jako kreativní, jedineční lidé svého druhu, kterými jsme zde s neomezeným potenciálem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/24/new-earth-the-joy-will-follow/

Zpět