5973 Drony Cosmic agency

[ UFO ] 2024-02-21

Po tisíce let lidé po celé Zemi hlásili, že viděli neidentifikované létající objekty. Nejběžnější z nich je malá koule, která je většinu času vidět na obloze jako jasná hvězda v noci, nebo jako stříbrná hvězda, nebo bílý světelný bod během dne. Mohou být zcela nehybné, statické, nebo pohybující se jakoukoli rychlostí. V noci si je snadno spletete s planetou, jako je Jupiter, nebo Venuše, dokud se nezačnou pohybovat. Během dne, lze si je splést s meteorologickým balónem, nebo jednoduchým heliovým balónkem, zvláště pokud je tato hračka stříbrná, nebo chromová.

Mohou zůstat na obloze staticky po mnoho hodin, někdy i celou noc, ale během dne jen zřídka, protože nemohou používat hvězdy jako kamufláž. Mají tendenci se pohybovat pomalu, používají mraky jako kryt, nebo maskování, kdykoli mohou. Pokud jsou dostatečně blízko, mohou být viděny v plné formě jako bílá, nebo stříbrná koule. Na noční obloze mohou být umístěny v místě, kde by lidé očekávali Venuši, nebo Jupiter. S dobrou znalostí správné polohy každého hvězdného objektu v závislosti na ročním období můžete dron spatřit jako něco, co by tam v noci nemělo být. Dron může také použít vzdálená světla města v pozadí jako kamufláž a jeho pohyb je také maskován světly pohybujícího se provozu. V noci můžete vidět jako rychle se pohybující velké, nebo malé hvězdy daleko, nebo blízko, ve výšce.

Většina lidí si je plete s jednoduchými lidskými satelity ve vesmíru, nebo s Mezinárodní vesmírnou stanicí. Tento typ dronu přirozeně nevyzařuje žádný typ světla, používá vysokoenergetický elektromagnetismus k působení proti gravitaci. Elektromagnetický torus, který generují a do kterého jsou ponořeni, má tendenci přehřívat atmosféru kolem nich do té míry, že začne zářit. Jedná se o nežádoucí vedlejší efekt, který odhaluje přítomnost dronu. Větší hvězdné lodě také trpí tímto nežádoucím vedlejším efektem, když operují v zemské atmosféře. Barva této plazmy se mění v závislosti na atmosférické teplotě a úrovni vlhkosti, ale liší se hlavně kvůli frekvenci výkonu vlastního antigravitačního motoru dronu a jak reaguje se vzduchem, ve kterém se nachází. Drony operují většinu času sami, ale lze je také vidět pracovat ve dvojicích, nebo malých skupinách, stejně jako ve velkých shlucích. Lze je také vidět ve všech druzích formací s libovolným počtem, sólo, nebo ve dvojicích. Nejběžnější formací je neorganizovaný shluk, kde se pohybují mezi sebou, nebo všichni dohromady bez zjevné logiky. Někdy na obloze tvoří řadu světel, NEBO se pohybují ve stupňovité formaci, nebo formaci ve tvaru písmene V, ale lze je vidět kdekoli a v téměř jakékoli formaci a mnohokrát mohou být zaměněni za světla většího UFO, jako by to byl jeden větší objekt.

Když drony operují ve dvojicích, obvykle prozkoumávají oblast, nebo místo, které může být pro člověka nebezpečné. Z lidského hlediska drony kryjí záda při operacích, a každá rasa může používat drony téměř jakéhokoli tvaru, včetně disků. Mnoho ras může používat drony ve tvaru lidských letadel, vrtulníků, aut a dokonce i motocyklů, které jsou kupodivu docela běžné a dokonce je odsuzují lidé jako Salvador Frejedo: Drony ve tvaru motocyklu se mohou pohybovat zdánlivě na zemi s hlukem motoru a vším ostatním, a pak se někde roztočí a zmizí. Rádi napodobují motocykly pro jejich rychlou a nepolapitelnou povahu, lidé jsou méně podezřívaví. Dron může mít fyzicky téměř jakýkoli tvar - například vytvoří kolem sebe hologram vozidla, aby zamaskovali svou přítomnost, když se potřebuje přiblížit k cíli sledování, také bude generovat správný hluk, který to doprovází. Dělají to hlavně během dne, ale tento trik mohou použít kdykoli, protože ne vždy mohou vytvořit úplnou neviditelnost.

To, co je venku, není vždy to, co se zdá. Každá z hvězdných ras a také lidské vlády používáí drony především pro sledování, k monitorování oblasti, nebo ke sledování zájmové osoby, nebo osob, stejně jako k mapování, nebo monitorování jakékoli určené oblasti. Drony jsou obvykle vyzbrojeny a lze je použít k zapojení do konfliktu. Mají také všechny druhy senzorů a jsou vybaveny k odběru fyzických vzorků, například z chemtrails, nebo organické tkáně. Některé drony, jako například Toleky, jsou také vybaveny tažným paprskem. Pro přesnější údaje pod sebe drony často spouští drát, aby zavěsily sadu senzorů mimo vysokoenergetický torus, ve kterém se nachází. To způsobuje, že si je lidé při prohlížení ještě více pletou s obyčejným meteorologickým balónem.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Z6WUpqIIuP4

Zpět