5966 Rada 9D Arkturu: V čem je tento život jiný? Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-02-21

Pozdrav. My jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.
Víme, že to, čím procházíte tam na Zemi, může být někdy docela náročné, a víme, že si možná budete muset připomínat, abyste nedovolili, aby se k vám dostalo to, čím v daném okamžiku procházíte, protože jsme viděli, co se stane, když to uděláte. Když dovolíte, aby vás vaše životní okolnosti vibračně stáhly dolů, nemůžete získat odpovědi, které potřebujete. Nemůžete vidět, myslet, nebo cítit cestu ven z místa, kde se nacházíte, protože jste příliš soustředěni na realitu vaší situace, jaká je.

Když se ponoříte do bahna, zapomenete, že jste si problém vytvořili sami, abyste z něj vyrostli. V těchto chvílích zapomínáte, že každý problém musí mít řešení v tomto vesmíru duality. Občas potřebujete připomenout od bytostí a kolektivů, jako jsme my, že vždy existuje cesta ven a cesta ven je obvykle jít nahoru.

Jinými slovy, pokud odpoutáte svou pozornost od toho, co vás přivádí do tohoto stavu dostatečně dlouho, a budete chvíli dělat něco hravého a zábavného, pak vaše vibrace přirozeně stoupnou, aby si řešení, odpověď, našlo cestu k vám a vy jste si k němu mohli najít cestu. Nemluvíme o strkání hlavy do písku, nebo předstírání, že něco není skutečné, i když to ve skutečnosti je, protože jste tu, abyste čelili výzvě, která je před vámi, ale jste tam také proto, abyste jí čelili jiným způsobem, než jste jí kdy čelili. To je to, co odlišuje tento život od všech ostatních.

V tomto životě máte různé nástroje. V tomto životě máte lepší strategie. Přijali jste učení, která jsou pro vás v tomto životě nová, a tak si nemůžete probojovat cestu ven z prostoru s nižšími vibracemi, ale můžete si občas dovolit sestoupit na dno, pokud potřebujete, abyste se plně odevzdali, abyste to úplně nechali jít. A někteří lidé se touto cestou vydají, ale pokud se můžete na chvíli dostat z nálady sledováním videa, které vás rozesměje, nebo tím, že se dostanete do oceánu, nebo se projdete v lese, udělejte to. Pokud víte, že budete povzneseni, když zavoláte svému velmi milujícímu, soucitnému a přízemnímu příteli, pak to udělejte.

Nemusíte procházet tím, čím procházíte, úplně sami a nemusíte se probojovávat ven z té díry, ve které se nacházíte. Je důležité, abyste si uvědomili, že věci se neustále mění a k lepšímu. A proto se vaše okolnosti změní, pokud jim to dovolíte tím, že od nich odvedete svou pozornost. V opačném případě můžete najít řešení, které je dočasným řešením, ale pak se ocitnete se stejnými, nebo velmi podobnými okolnostmi, nepříliš daleko.

A tak si chcete uvědomit, že je vždy dobrý nápad zvýšit své vibrace, i když to děláte jen proto, abyste si dodali pocit úlevy. I když neočekáváte, že získáte řešení vašeho konkrétního problému tím, že něco uděláte, přesto to udělejte. Udělejte to pro chvilkovou úlevu, kterou získáte. Odpočiňte si od problémů, které jste si v životě vytvořili, protože si jednoduše užíváte pocit lepšího pocitu ve chvílích, kdy se na to nesoustředíte. Okolnosti změníte tím, že změníte sami sebe. Lze to aplikovat na každý jednotlivý problém, na každý jednotlivý scénář, který je ve vašem životě, nebo který kdy bude. Víme to, protože jsme vás pozorovali dost a protože máme své vlastní fyzické zkušenosti z našich minulých dějin, ze kterých můžeme čerpat.

My jsme Arkturiánská rada a rádi se s vámi spojujeme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/21/the-9d-arcturian-council-what-makes-this-lifetime-different/

Zpět