5965 6 indikátorů, které ukazují naše celosvětové probuzení Paul A. Philips

[ Ezoterika ] 2024-02-21

V těchto nejtemnějších dnech se my, lidé, ocitáme vystaveni rostoucímu existenciálnímu strachu: Na všech úrovních jsme bombardováni dalšími a dalšími pokusy nás oklamat, podmanit si, hacknout, donucovat, zmařit a potlačit prostřednictvím manipulativních, duši ničících, brutálních kontrolních systémů... To vše se děje pod vládnoucím palcem malých hrstek; Globální kultovní temní vládci a jejich společníci usilují o úplnou celosvětovou nadvládu. Uprostřed tohoto náporu je však snazší vidět světlo, když jste vlečeni temným tunelem: Je až příliš snadné zapomenout, že jednoznačně probíhá exponenciálně rostoucí celosvětové probuzení. Poté, co si hluboce uvědomili, že byli zašití, se řada těchto probuzených lidských duchů, svázaných povinnostmi, dělí o své osvícení s ostatními...

V souvislosti s tím to není vyčerpávající seznam, ale zde je 6 ukazatelů, které ukazují naše celosvětové probuzení.

1 - Mainstreamová média (MSM) umírají
Je až příliš jasné, že mainstreamová média umírají kvůli pokračujícímu poklesu popularity. Nyní více než kdy jindy. Nespočet průzkumů jednoznačně potvrdilo, že stále více a více lidí považuje mainstreamová média za nedůvěryhodný zdroj zpráv.

V důsledku toho klesající popularita MSM nevyhnutelně vedla k ohromujícímu propadu prodeje. S tím souvisí rostoucí počet pracovních míst. Zpráva z konce roku uvedla, že propouštění MSM ve Spojených státech vystřelilo o 98 % a v roce 2024 by se to mohlo ještě zhoršit. Patří mezi ně některá z největších jmen zpravodajského průmyslu. Například časopis Time právě oznámil významné propouštění. Deník Los Angeles Times se rozhodl snížit počet zaměstnanců redakcí o 20 % v době, která je považována za jejich "finanční krizi". NBC News a Paramount Global (zpravodajská divize CBS) také nedávno provedly drastické propouštění... Více informací najdete na blogu Michaela Snydera.
Mohou probuzení cítit smutek z otrocké implodující mainstreamové televize, která byla dezinformací globálního kultu, která kontrolovala mysl a vymývala mozky tak dlouho?dlouho??

2 - Zvyšování popularity alternativních médií
V návaznosti na výše uvedené se pokusy cenzurovat, démonizovat disent a nespravedlivě označovat alternativní mediální zdroje za "falešné zprávy" vážně obrátily proti nim. Neúspěšná cenzura měla kontraproduktivní účinek. Vedlo nás to k tomu, abychom věnovali více pozornosti alternativním médiím, která probuzení považují za "skutečné zprávy" s jejich správnou, pravdivou a odvážnou žurnalistikou... Nejen přežití, ale i pokračující vzestup alternativních médií je skutečným odrazem naší lidské odolnosti a probuzení.
MSM versus alternativní média - Které z nich vyhrají? Tato paradigmata nemohou vzájemně koexistovat. Dejte si pozor na "mainstreamová alternativní média" (falešná alternativní média) kultu.

3 - Rostoucí solidarita se zemědělci
V poslední době jsme byli svědky masivních celoevropských protestů zemědělců jako způsobu, jak se postavit proti svým vládám a šíleným politikám Agendy 2030 pro nulové čisté emise. Zemědělci nebyli informováni ani jim nebyla dána příležitost o těchto politikách diskutovat, nebo hlasovat. V konečném důsledku byly tyto extrémní politiky zelené agendy naplánovány tak, aby zničily malé a střední zemědělské podniky: Pokud budou realizovány, zemědělci již nebudou schopni podporovat své farmy kvůli postupnému rušení daňových úlev, zvyšování daní, omezování nafty, zrušeným dotacím a ohromující regulaci.

Pokud se to stane, jak vláda plánovala, pak do toho vstoupí velký byznys a vykoupí půdu farmářů, kteří pro ni už nebudou mít žádný účel. Pokud tyto velké obchodní korporace kontrolují všechny potraviny, jaká bude jejich kvalita? Stávkující pracovníci v dopravě projevili solidaritu se zemědělci: Pracovníci v dopravě protestovali strategickým zablokováním silnic svými vozidly v řadě evropských měst v různých zemích. Protesty zemědělců a pracovníků v dopravě se objevily v Dánsku, Německu, Francii, Španělsku, Itálii, Polsku a na nizozemsko-belgické hranici...

Tito lidé si uvědomují důležitost našich potravin a jejich budoucnost a to, jak by zelení politici mohli zdecimovat průmysl a zároveň démonizovat/kriminalizovat zemědělce. V důsledku této solidarity Evropská unie upustila od svých požadavků na nulové čisté emise. To je samozřejmě dobrá zpráva, ale boj zdaleka není u konce. Další solidarita vychází z populistické podpory zemědělců, kteří se obracejí proti EU. To je pro strany EU s ohledem na nadcházející volby zásadní problém. A pak je tu solidarita, která se rozšiřujepo celém světě.

4 - Neutěšená volební účast
Řada probuzených jedinců si uvědomila, že během volebních kampaní je levicová a pravicová šaráda nesmyslná a politici nejsou ničím jiným než loutkami zotročujících agend diktovaných jejich loutkovodiči, kultem globální moci pro Nový světový řád. Nenechte se oklamat. Například nenaskakujte do Trumpova vlaku! Nezáleží na tom, kdo se dostane dovnitř. Všechny hlavní politiky jakékoliv hlavní politické strany budou stejné, svázané s naším globálním zotročením organizovaným kultem globální moci. Probuzení jsou zbaveni volebního práva: S vědomím, že jejich hlas by byl formou souhlasu s jejich vlastním zotročením, se odmítli dostavit k volebním urnám, a proto je účast nižší než kdy jindy. Vezměme si například nedávnou tristní volební účast v americké Nevadě. K volbám se dostavilo pouze 7,84 % voličů!

5 - Zvyšování povědomí o zdraví
Stále více lidí si ve svém probuzení volí zdravější způsob života a více si uvědomují, co si každý den dávají na talíř. Mnozí volí biopotraviny na rozdíl od jiných potravin, které by mohly být zatíženy fungicidy, herbicidy a pesticidy přítomnými v neekologických potravinách, jako jsou GMO. Jsou si vědomi možného poškození svého zdraví, pokud se rozhodnou jíst nezdravé jídlo dlouhodobě a často. Probuzení jedinci dobře zvládají stres, pravidelně cvičí a žijí v méně toxickém prostředí... Mají zvýšené povědomí o vykořisťování zvířat, nebo lidí v souvislosti s produkcí potravin.

Falešné pandemie
S ohledem na probuzení a při zpětném pohledu na poslední globální pandemii si vysoký počet lidí uvědomil, že jde o podvod. Mnozí se spojili s ostatními, vytvořili sociální kruhy a aktivistické skupiny... Tím, že povstali v těchto těžkých časech, se nenechají zmást další falešnou pandemií.

6 - Minimalizace následků CBDC
Probuzení vědí, že fiat hotovost není král. Peněžní hodnota dále klesá v důsledku vládního tisku a inflace. Mnozí navíc přijímají nezbytná opatření, aby se vyhnuli potenciálu CBDC zbavit svobody. Při zpětném pohledu na výše uvedené se mnozí obrátili k investování, nebo ukládání svého bohatství v alternativních formách, jako jsou kryptoměny, altcoiny, nebo drahé kovy...

Nakonec
Ve světle těchto 6 indikátorů, které ukazují naše celosvětové probuzení, jste ochotni hrát svou roli v transformaci svého života a světa, za který jste zodpovědní?Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/21/6-indicators-to-show-our-worldwide-awakening/

Zpět