596 Torzní pole člověka Soznaniex

[ Ezoterika ] 2020-10-30

Torzní pole rotace se v člověku odráží v rotaci atomů v molekulách, všech částic, které vstupují do atomu - neutronů a protonů jádra a elektronů na drahách, které se také otáčejí kolem své osy.

Osoba je zdrojem elektromagnetického záření, jako každý nabitý objekt. Biologické objekty jsou zdrojem torzního záření, které je generováno samotnou látkou biologického objektu. Látka mozku velmi dobře reaguje na vliv vnějších torzních polí. Osoba se svým pozadím, přirozeným torzním polem, provádí spinovou polarizaci okolního prostoru v určitém konečném radiusu (odlišný v závislosti na frekvenci torzních polí osob).
Torzní pole také nese informace o zdravotním stavu, vytváří svou kopii (spinovou repliku / otisk / stopu) na oděvech a v sousedním prostoru.

Každou osobu lze považovat za zdroj, generátor přísně individuálního torzního pole. Výsledkem je, že člověk je jedním z nejsložitějších prostorově-frekvenčních torzních systémů, které jsou určeny obrovským množstvím chemikálií a složitostí jejich distribuce v těle, stejně jako komplexní dynamikou biochemických transformací v metabolickém procesu. https://absolutera.ru/article9633-esli-torsionnoe-pole-pole-krucheniya-to-chto-zhe-vraschaetsya-v-cheloveke

Zdroj: https://absolutera.ru/article9633

Zpět