5926 Tvůrci 12D: Lidé na Zemi jsou v hledáčku všech Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-02-15

Jsme tu pro vás. My jsme Stvořitelé. Jsme dvanáctidimenzionální kolektiv nefyzických bytostí a jsme zde, abychom vám pomohli. Těší nás, že jsme svědky vašich triumfů, a v poslední době jsme svědky více takových triumfů zde na Zemi. Triumfujete nad svými vlastními omezeními, nad svými vlastními myšlenkami a přesvědčeními. Stáváte se mistry svého prožívání své reality. Neexistuje žádný vnější nepřítel, kterého byste mohli porazit, a mnohem více z vás si to uvědomuje. Vidíte způsoby, jakými někdy sabotujete sami sebe, a necháváte tyto činy, slova a myšlenky jít.

Jste docela schopni vytvořit ráj na Zemi a jste schopni to udělat mnohem dříve, než si myslíte. Někteří lidé na Zemi vám říkají, že pro lidstvo je již příliš pozdě a že z této doby sebezničení není cesty zpět. Ale samozřejmě, že se dívají na vaši situaci na Zemi velmi úzkou optikou. Nemůžete se na svůj svět dívat vědecky a pragmaticky. Musíte také zahrnout vědomí a vy tam zvyšujete úroveň vědomí na Zemi, abyste spoluvytvářeli ráj na Zemi, který se bude velmi podobat Zemi páté dimenze, na kterou graduujete.

Nyní, když mluvíme o Zemi páté dimenze, mluvíme o stejné základní planetě, na které se nacházíte vy, ale na vyšší vibrační úrovni. Nemluvíme o Zemi páté dimenze, kam vás vezmou nějaké mimozemské lodě, které připlují a odvezou vás pryč. Vaše Země graduje s vámi. Stává se svým pátým dimenzionálním já a vy zjistíte, že když změníte své vnímání reality, doslova změníte realitu. Neustále vstupujete do nových realit a právě teď na vás nejsou kladena žádná omezení. Jsou jen omezení, která na sebe kladete.

Nemusíte se starat o to, co dělají ostatní, co si myslí nebo čemu věří, ale když se soustředíte na své vlastní, stanete se kapitánem své vlastní lodi. A cíl 5D Země, známé také jako nová Země, není ani konečným cílem. Budete pokračovat na této cestě spolutvoření. Mnozí z vás si nyní začínají více uvědomovat svou sílu projevení a mohou si myslet, že vám přinášíte něco, co kdysi existovalo daleko od vás, ale veškerá manifestace je manifestací z ničeho, protože vytváříte každý okamžik pro sebe a děláte to vědomě či nevědomě. Záleží na člověku.

Mluvíme k těm z vás, kteří to dělají vědoměji a kteří se zajímají o to, aby to dělali vědomě neustále. Víme, kdo jste, a kontaktujeme vás i v astrální rovině. Vidíme, že mnozí z vás si uvědomují, že v každém člověku je nevyužitý potenciál, a víme, že ho chcete pomoci dostat ven ze svých bližních, a jediný způsob, jak to udělat, je udělat to nejprve pro sebe. A to je důvod, proč nemůžete jen tak chodit a kázat ostatním, podávat jim knihy a říkat jim, na jaká videa se mají dívat. Musíte být průkopníky, kteří to sami dělají, a to také jste.

Chceme, abyste věděli, že pokrok, který děláte, se ukazuje na radaru všech, a my všichni jsme velmi nadšeni směrem, kterým vedete lidstvo. Vždy budete součástí kolektivního vědomí lidstva a vždy budete přispívat k tomuto kolektivnímu vědomí, bez ohledu na to, co děláte, myslíte nebo říkáte. Ti z vás, kteří si vědoměji vybírají, co vloží do tohoto kolektivního vědomí, jsou skutečnými vůdci, i když nemají žádnou mocenskou nebo autoritativní pozici. A posun ve vědomí je velmi povznesen vaším vědomím. Chceme vám za to poděkovat a nabídnout se jako vaši spolutvůrci.

My jsme Stvořitelé a máme vás velmi rádi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/15/the-12d-creators-humans-of-earth-are-on-everyones-radar/

Zpět