5863 COVID injekce oslabují imunitu, způsobují mozkové poruchy a rakovinu Ethan Huff

[ Ezoterika ] 2024-02-05

Bangkok Post v Thajsku nedávno zveřejnil článek, který odhaluje ˝vakcíny˝ Wuhanského koronaviru (COVID-19), které způsobují nejrůznější vážné zdravotní problémy, včetně autoimunity, mozkových poruch a rakoviny. Příjem více injekcí COVID, tj. dvojitá dávka mRNA (modRNA) od společnosti Pfizer-BioNTech následovaná ˝posilovačem˝, může způsobit projevy nejrůznějších zdravotních hrůz, které mohou vést k předčasné smrti.

Bangkok Post, přední anglicky psaný deník v tištěném i digitálním formátu v Thajsku, koná Pánovo dílo tím, že sdílí tyto pravdy se svými zhruba 16,7 miliony čtenářů. Skutečnost, že Bangkok Post vůbec zveřejnila tento druh článku, je překvapivá, vezmeme-li v úvahu, že noviny se v roce 2021 spojily s New York Times, aby vytvořily přílohu, a také s The Wall Street Journal, aby vytvořily články pro svou denní obchodní sekci.. ˝Tím se Bangkok Post pevně umisťuje na území korporátních médií,˝ komentoval The Exposé (Spojené království). Předmětný článek s názvem ˝Dlouhý COVID, vakcíny mohou způsobit onemocnění a smrt: Chula, Rangsit˝ se soustředí na studii. Stojí za úplné přečtení a stojí za podporu vašeho kliknutí. Sláva Bangkok Post za to, že řekl pravdu

Studie, kolem které se soustředí článek Bangkok Post, poukazuje na to, že až příliš mnoho lékařů obviňuje ze zdravotních potíží po injekci ˝virus˝ SARS-CoV-2, což je často nesprávná diagnóza. ˝Přetrvávající fyzické příznaky po infekci COVID-19 by neměly být automaticky připisovány SARS-CoV-2; může být zapotřebí kompletní lékařské vyšetření, aby se zabránilo chybnému připisování symptomů viru,˝ píše se v dokumentu.

Další častou chybou v postinjekčních diagnózách špatného zdravotního stavu je standardní tvrzení mezi zdravotníky, že se musí jednat o ˝dlouhý˝ COVID, i když takzvaný dlouhý COVID nebyl nikdy spojován s typy extrémních příznaků, které se projevovaly výhradně u plně zabodaných. ˝Je možná mezi prvními korporátními médii na světě, které zveřejňují škody způsobené injekcemi COVID a jejich zakrývání, aniž by hanobily ty, kteří vyvolávají poplach jako ´konspirační teoretiky´,˝ uvedl dále The Exposé o chvályhodnosti Bangkok Post za to, že se odvážil sdělit pravdu světu.

Zvláštní poděkování patří také Prof. Dr. Thiravat Hemachudhovi, řediteli Thajského Červeného kříže - Centra pro objevování infekčních nemocí na Chulalongkorn University v Thajsku, stejně jako Panthep Puapongphan - děkanu College of Oriental Medicine na Rangsit University, rovněž v Thajsko. Tito dva pánové stojí za dotyčným výzkumem, který odhaluje tajné snahy mocností skrýt údaje o počtu lidí poškozených a zabitých takzvanými ˝vakcínami˝ COVID.

˝V důsledku toho si mnoho lidí neuvědomuje, že je COVID ´vakcíny´ nepříznivě ovlivnily a nebyli schopni najít vhodnou léčbu,˝ poznamenává The Exposé.

Lékařská fakulta Univerzity Chulalongkorn také zjistila při hodnocení 100 případů COVID, které se objevily u lidí, kteří byli plně pobodáni, že se u nich vyvinula slabá imunita T-buněk, což naznačuje, že injekce ničí lidské zdraví, nikoli jej zlepšují.

Četné studie z jiných zemí podobně zjistily, že injekce COVID zabíjí lidi tím, že ničí jejich srdce, krev a dýchací systém. ˝Prof. Thiravat a Panthep také uvedli, že úmrtnost v Thajsku vzrostla ve srovnání s úrovněmi před a během pandemie COVID-19,˝ komentoval dále The Exposé studii. ˝Naléhali na vyšetřování, aby se zjistilo, zda nárůst úmrtí souvisí s injekcemi COVID.˝

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/05/covid-injections-confirmed-to-weaken-immunity-cause-brain-disorders-and-cancer/

Zpět