5857 Kolektiv: Vyčerpání Caroline Oceana Ryan

[ Ezoterika ] 2024-02-04

Vedení tohoto týdne od Nanebevzatých Mistrů, Archandělů, rodin Hvězdných národů, prvků Země, staršíchi Fae, andělské legie a dalších světelných bytostí známých jako kolektiv:

Přejeme si mluvit o tom, co nyní vidíme mezi mnoha Nositeli Světla, což je ohromující pocit mentálního, nebo fyzického odpojení v některých ohledech - vznášet se mírně nad, nebo vedle vlastního života. Fyzicky, nebo emocionálně se to může projevit vyčerpáním, v pocitech touhy uvolnit život, který jste tak dlouho znali, chtít prostě strávit svůj den v přírodě, nebo odpočívat, nebo poslouchat uklidňující hudbu. Nyní, zvláště pro vás, kteří vyrostli v zemi, která si říká západní, nebo ˝rozvinutá˝ země, je těžké tyto impulzy sladit s výcvikem, který jste tak dlouho absolvovali, nebo s tím, jak chcete žít.

Mnozí z vás stále spojují svůj pocit sebe sama s tím, kolik toho můžete stihnout za jediný den. A samozřejmě jste, většina z vás, stále v pozici, kdy musíte pracovat, abyste mohli platit své životní náklady. Někteří mají zaměstnání vyžadující velké soustředění a/nebo duševní či fyzickou energii. Možná také vychováváte děti nebo dospívající a zjistíte, že vyčerpání je v rozporu s plněním vašich povinností vůči nim. Vaše situace může obsahovat některé nebo všechny z toho a další! A tak můžete být nešťastní z toho, jak se teď cítíte. Možná jste zmatení nebo si vyčítáte, že nejste tak energičtí, jak si myslíte, že musíte být, abyste splnili požadavky dne a pak si užili volno s blízkými. Přesto to, čím nyní cestujete, je skutečně velmi náročné. Splnit své životní požadavky, ať už jste je postavili jakkoli, může být dost únavné! Přesto, když dovnitř proudí všechno vyšší Světlo, plus mocné sluneční erupce a další posuny, ke kterým dochází v zemské atmosféře - můžete mít občas pocit, že procházíte makovým polem s postavami z filmu Čaroděj ze země Oz a usínáte. na cestě, jako oni.

Dalo by se říci, že je to část hrdinovy cesty, o které se často nemluví - a přesto se objevuje v tolika příbězích nabízených v průběhu věků. Hrdina začíná docela dobře, ale pak je něčím zpomalen - třeba zraněním nebo nemocí, útokem divokého zvířete nebo skrytého protivníka nebo něčím, co je natolik rozptýlí, že je na chvíli stáhne z cesty. Jakmile se však vrátí do plnosti své cesty, je to často s novým, posíleným odhodláním ji úplně prožít. V tomto případě bychom řekli, že na vás většinou nikdo neútočí, ani vás nerozptylují, i když z hlediska energetiky jsou obě součástí pozemského života po tisíce let. Důvodem pocitu, že nejste zcela přítomni, nejste zcela vzhůru - jako byste byli náměsíční - nejsou jen fyzické změny, které se dějí na buněčné úrovni ve vašem těle. Váš duch dosahuje výše do vyšších dimenzí, učí se, jak tam integrovat život, způsoby, které se propojují s životem na Zemi. Spojení vašeho pozemského já s vyšším já může být občas matoucí a vyčerpávající. Ve stavu spánku také étericky navštěvujete místa učení, i když se vám zdá, že se vám o tom nikdy nesnilo - nicméně nejen tvrdě pracujete na svém poslání na Zemi v tomto klíčovém období vývoje planety.

Dosahujete také úrovně učení, které v minulosti vaše vědomí, když jste v lidském těle, nikdy nemohlo pochopit. Hodně z toho má co do činění s revizí myšlenek a systémů přesvědčení držených ve vašem podvědomí po tisíciletí, stejně jako léčením traumatu, které je tam pohřbeno, a uvolněním starého naprogramování z vašich životů na Zemi ve třetí dimenzi. Tím razíte cestu všem, kteří vás následují, a je jich mnoho milionů. Uvolnění zaseknutých přesvědčení a temného programování jedné osoby je způsob, jak uvolnit kolektivní hromadné programování a omezující přesvědčení, která člověka drží ve vzorcích sebezapření, malosti, pasivity a pocitů oběti. Mnozí nyní říkají, stejně jako my, že neexistují žádné oběti, a my si uvědomujeme, že je to pro mnohé těžké přijmout! Přesto nyní, všech dob, jste připraveni přijmout, že jste si vytvořili své vlastní zkušenosti s volbami učiněnými nejprve ve vyšších říších před inkarnací, poté prostřednictvím své energetické vibrace pokaždé, když jste se inkarnovali.

Když vstupujete do této nové a krásné éry Vodnáře, nastává velká změna! Vaše noční cesty do toho, čemu mnozí říkají tajemné školy, stejně jako do chrámů léčení ve vyšších říších, ve Vnitřní Zemi, na Slunci, na lodích, na jiné planety - vás připravují na to, abyste se usadili jako bytost páté dimenze, která pokojně uvolnil trauma, nesoulad a myšlenky separatismu, které znázorňovaly život ve třetí dimenzi. I když jste se zde hodně naučili, nyní se posouváte na zcela novou úroveň růstu a uvědomění. Možná se ptáte: Místo toho, abych měl nyní méně energie a motivace, neměl bych mít mnohem více? Řekli bychom, že každý, kdo se připravuje na velkou cestu pěšky běháním, skákáním, zvedáním těžkých vah, zvyšováním flexibility a rovnováhy, potvrdí, že se občas cítí unavený kvůli zvýšeným nárokům kladeným na jeho tělo. Stejně tak každý, kdo nosil dítě ve svém lůně, potvrdí únavu, která s sebou tento úkol přináší, protože živí nový život, jak se vyvíjí.

Nyní děláte mnohem více práce, kromě toho, že připravujete své vlastní vědomí na práci se svými rodinami duší. Léčíte Zemi a Její vibrace prastarých ran a temných energií, když sami uvolňujete účinky mnoha staletí útlaku ze své vlastní DNA, svého vlastního vědomí, své duše. Volejte svou duši! Žádejte více světla, více zmocnění, více energie pro výživu, pro vše, co nyní zažíváte! Řekněte: ˝Moje duše, potřebuji nyní více síly, abych zvládla vše, co mnou proudí, vše, co uvolňuji z tohoto a všech ostatních pozemských životů. ˝Více síly, více živobytí na podporu veškeré práce, kterou dělám v éteru, abych napomohl procesu Vzestupu. ˝Nyní se tolik integruji, navíc k práci, kterou celou dobu dělám v éterickém světě. ˝Pomozte této integraci, aby byla co nejhladší a nejklidnější. ˝Pomozte mi dostatečně odpočívat a pít dostatek čisté vody, abych podpořil své tělo ve všech změnách, kterými prochází. ˝Děkuji!˝

Mnozí z vás, kteří jste Hvězdnými semeny, plní galaktické a mezigalaktické mise, které byly vytvořeny, aby se Země mohla plněji pohnout k návratu do Mezigalaktické konfederace světů. To představuje další požadavek na váš systém - a přesto, jak jsme již mnohokrát řekli, jste se nemohli (před inkarnací) nechat od této povinnosti odradit! Pro každého z vás je to cesta a služba vyšší Lásky a bylo vám ctí vytvořit nebo přijmout výzvy, se kterými jste se setkali, když jste ve fyzickém stavu. Nepohodlí nebude trvat donekonečna. Ve svém vývoji jste již došli tak daleko. V minulých letech byste nebyli schopni odolat mocným energiím, které k vám nyní proudí, natož abyste byli schopni konat tak mocnou práci v éterickém zároveň, tolik se integrovat na buněčné a molekulární úrovni. Budete mít momenty, které jsou z hlediska práce i integrace odpočinkem, než se rozběhne další stoupání vzhůru.

Jak se věci budou dále vyvíjet, zažijete okamžiky, kdy vaše zmocněné já vykročí vpřed, aby zvládlo starou situaci velmi novým a kreativním, mnohem osvícenějším způsobem. Tyto okamžiky budou často znamenat vkročení do velkého moře živé energie a vědomí, ze kterého je vše stvořeno - toho, co je známé jako kvantové pole. V tomto moři Světla vyvoláte vše, co je nyní vyžadováno pro váš život a práci Světla, včetně několika dnů, více času na odpočinek a větších pocitů pohody, motivace, inspirace. Tímto poselstvím vám posíláme mnoho podpůrné a posilující energie. V ničem z toho nejste sami! Zavolejte rodinám svých duší i své duši a vyžádejte si jejich pomoc se vším, čím nyní procházíte. Dopřejte si odpočinek podle potřeby! Bude se to značně lišit od ostatních požadavků v minulosti. Jste na stále nové planetě. Alespoň na nějaký čas, než vstoupíte do doby, kdy nebudete potřebovat téměř žádný odpočinek - je nyní zapotřebí více odpočinku. A více soucitu pro sebeuvědomělé, kteří jsou dostatečně odvážní na to, aby přišli v této úžasné době! Posíláme mnoho Lásky, s díky za vše, čím jste, a za vše, co nyní kotvíte na vaší planetě. Existuje cesta vpřed: Vykročte na tuto novou cestu! V každém okamžiku ji tvoříte. Jsme s vámi, vždy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/04/the-collective-exhaustion/

Zpět