579 Svobodná Země Alexandre Keyland

[ Ezoterika ] 2020-10-22

Země a lidstvo budou brzy osvobozeny, všechna znamení to ukazují. Jedná se o mnohaletý galaktický cyklus masivního probouzení vědomí, protože Země nyní vstupuje do oblasti galaxie, kde se síla vysoké energie a vibrační frekvence uvolňování zesílí. Lidská DNA v tuto chvíli dostává nové informace a poté bude rekonstituována. To způsobuje únavu. Od 22.10 po několik dní bude působit energie velkého slunečního výbuchu. Těmto vysokým vibracím temní neodolají. (pozn. a taky že ne, padl Biden) Podle konkrétních faktů a důkazů je planeta osvobozena. Na skutečně na nejvyšší exo-politické úrovni galaktická flotila posiluje svoji přítomnost na nízké oběžné dráze kolem Země a přebírá poslední "chimérní" kapsy, které byly neutralizovány v okolí měsíce a v naší atmosféře. Drakoni jsou také v procesu neutralizace a opustili všechny své zbraně. Pokusy temných chimérických sil se v krajním případě omezí na šíření singularity po Zemi, což může zvýšit pocit strachu nebo uvěznění, ale bez úspěchu, protože jsou velmi rychle zadržené zbraněmi galaktické aliance. Chimerické, drakonické a iluminátské jednotky panikaří, cítí, že jejich konec přichází. V Antarktidě na citlivých vstupech Agarthy (vnitrozemské vstupy) byly podle vojenských zdrojů ruské, americké, čínské a argentinské základny evakuovány po neobvyklých seismických pohybech, což je známkou toho, že se něco děje. Podle Cobry se jedná o rozsáhlé čištění posledních podzemních základen, provozovaných aliancí. Všechny temné mimozemské síly, které udržovaly Zemi v karanténě, budou neutralizovány. https://2012portal.blogspot.com/2020/10/final-battle-update.html?fbclid=IwAR0894o9RvRljdC0hWTdjWEDrmnDEd1-B5TjegcjWn8G-5Dii-0C3_37hm8

Pozitivní síly odporu jsou rozmístěny všude, ve skutečnosti jsou rizika konfliktů nebo občanské války uměle vyvolaných deep state nízká. Lidé začínají otvírat oči, protože Francie a Austrálie zesilují přehnaný covidový lockdown zákazem vycházení, který není absolutně odůvodněn žádnou nebezpečností viru. Ten zůstává ve fázi "sezónní chřipky". Stále více jsou Covid-19 lži zveřejňovány po celém světě čestnými odborníky. Přesvědčivé důkazy ukazují, že Rockefeller, Rothchild, Davos a CFR jsou zodpovědní za celosvětové rozšíření viru. Ve Spojených státech bez ohledu na výsledky prezidentských voleb Aliance a operativní agenti pracují na navrácení ústavy lidem. Osud Spojených států je velmi důležitý, protože jakmile se americká republika vrátí do původního ústavního ideálu svobody, míru a práv, bude sloužit jako hlavní podpora pro rozhodující obrat směrem k přechodu k Nové Zemi. Národy tak znovu získají svoji suverenitu a NWO a deep state bude zcela rozpuštěn. Díky akci Trumpa jsou odhaleny důkazy proti CIA. Dokazují, že zkorumpovaná americká vládnoucí struktura vytvořila spiknutí s cílem drancovat veřejné peníze, lhát veřejnosti, organizovat prefabrikované války v souvislosti s ropou a korupcí na nejvyšší úrovni, ale také spiknutí za účelem výroby falešných dokumentů k obvinění amerického prezidenta z tajné dohody s Ruskem. Dominovým efektem odhalí zločiny pedofilních sítí elit. V samém jádru této velezrady, v čele spojení Clintonová, Bidena a jeho syn, ale také Obama a řada vysokých úředníků z Washingtonu. https://m.facebook.com/help/contact/301294069923254?show_form=post_problem

Cenzura pravdy na sociálních sítích, facebooku, google, youtube, twitteru dosáhla neuvěřitelné úrovně, což odhaluje absolutní paniku deep state, který už neskrývá touhu ututlat všechny vládní záležitosti! Toto je konec deep state. Střelil se do vlastní nohy. Rudý říjen na západě je v plném proudu. Na východě také probíhá velká výměna elit. Aliance odvrací pokus deep state znovu získat kontrolu nad Putinem a nejvyššími ruskými úředníky. Také v Číně bojují dvě frakce za obnovení svobody. Od listopadu bude cílem nahrazení zkorumpovaných vůdců po celém světě. Kanada uzavřela hranice s USA kvůli "covidu", ale lidé se probouzí!

Síly galaktické aliance a nárůst vibračních frekvencí v říjnu související s naším vstupem do nového vesmíru jsou tak silné, že se blíží tsunami zjevení. Důsledek je zrychlení odhalení a skutečností, které ukazují důvod, proč deep state udržuje lidstvo v "uzamčení", zatímco síla galaktické flotily a síly dobra ve hře jsou obrovské. Téměř jako kdyby lidstvo bylo rukojmí "zkorumpovaného řízení". Tváří v tvář mocné intervenční armádě chtějí své rukojmí držet vodní pistolkou. Část lidstva se stále bojí, protože věří, že vodní pistole je skutečná!

Musíme masivně sdílet co nejvíce informací o skutečném příběhu, který se nyní hraje před našima očima, abychom probudili co nejvíce lidí. Klíč spočívá v kritickém prahu lidí osvícených o skutečné situaci. Nesmíme se nechat ohlupovat všemi nefunkčními médii nebo pokusy vlády přimět nás věřit, že jsme slabí a v sevření nějaké nadvlády! Podle ústavy a zákona neexistuje taková pravomoc, o to více v rovině duše a v duchovní rovině. Jsme volní, ale zvykli jsme si být připoutáni a chováme se podle toho.

Už se nebojme křičet pravdu ze střech, bez ohledu na to, jak s námi ostatní zacházejí nebo nás soudí! Budeme alespoň v míru sami se sebou a v míru s nadcházejícím zlatým věkem. a naše děti a pravnoučata nám budou nekonečně a věčně vděční!

Galaktická aliance, operační agenti, vojenské síly aliance dělají vše pro to, aby osvobodily planetu. Záleží také na nás, na tom, jak uvolníme řeč a informace kolem nás. všichni se musíme stát výkonnými agenty, abychom ze Země udělali ráj, který si zaslouží.

https://www.youtube.com/watch?v=hdihrfont7gZdroj: https://interetpourtous2.blogspot.com/2020/10/la-terre-sera-liberee.html?m=1

Zpět