5782 Kongres loni v létě pomohl vypracovat návrh zákona nazvaný ˝Disease X Act˝ Ethan Huff

[ Ezoterika ] 2024-01-23

V červnu 2023 Kongres Spojených států amerických v tichosti schválil právní předpis nazvaný House Resolution 3832, známý také jako Disease X Act of 2023, který odkazuje na záhadnou nákazu, jež se shodou okolností stala předmětem zasedání Světového ekonomického fóra (WEF), které se konalo 17. ledna 2024.

Na zasedání WEF se hovořilo o tom, že nemoc X ˝by mohla mít 20krát vyšší počet úmrtí než COVID˝. Víme také, že o nemoci X se začalo mluvit přinejmenším již v roce 2018, kdy se o ní WEF zmínilo v jednom článku. Je více než pravděpodobné, že jsme s tímto novým odhalením svědky toho, že se připravuje půda pro další kolo podobné COVID, jako jsou výluky, masky a cokoli dalšího, co mocní na svět vrhnou, jakmile vypustí svou další předem naplánovanou biologickou zbraň, známou jako nemoc X. Obsah zákona o nemoci X z roku 2023 si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Ví Kongres něco, co Amerika neví? Stručně řečeno, zákon Disease X Act of 2023 odhaluje plány na zřízení nového programu v rámci úřadu BARDA (Biomedical Advanced Research and Development Authority), jehož cílem je vyvinout lékařská protiopatření pro případné budoucí virové hrozby, které mají pandemický potenciál. Jinými slovy, chystá se další COVID. Legislativa je záměrně vágní, což jistě není náhoda. Neurčité právní předpisy mají tendenci mít po provedení široký záběr, což znamená, že závažnost jejich záměrů je pravděpodobně rozsáhlá a dalekosáhlá. Jedna zpráva z UnHerdu, která se věnuje tomu, co se odehrálo na zasedání WEF o nemoci X.
width=


Popisuje to, co se tam projednávalo, jako ˝znepokojivé˝ a poznamenává, že to vykazuje ˝známky urychlení technokratických tendencí v pandemické připravenosti, které se po Covidu jen upevnily˝. Panelové zasedání zahájil svým prohlášením generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus, který se snažil objasnit všechny ˝dezinformace˝ týkající se samotného panelu, přičemž takzvané dezinformace jsou podle zprávy WEF Global Risks Report 2024 v současnosti globální hrozbou číslo jedna. Ghebreyesus zdůraznil, že by se nikdo neměl obávat nemoci X, která je pouze zástupným názvem pro budoucí biologické hrozby. Odtud pokračoval v blouznění o posilování zdravotní péče a vzdělávání a podpoře komunit při přípravě na nadcházející pandemii nemoci X. Pouze jednou někdo z účastníků panelu zmínil slovo ˝lockdown˝, a to z úst vedoucí zdravotnické pracovnice z Indie jménem Preetha Reddyová, která doporučila, aby si příští reakce na pandemii vzala příklad z toho, jak funguje armáda.

˝Kdykoli se může stát cokoli a my nevíme, z jaké strany to může přijít,˝ řekla.

˝Zaměření na nemoc X bohužel svědčí o širším jevu: o vzestupu našeho nového biomedicínského bezpečnostního státu, který nejlépe reprezentují technokratické řídící struktury, jež se staly hnacím motorem mimořádných zákonů o uzavírkách, maskách a očkovacích mandátech, karanténách, uzavírání škol a cenzuře,˝ informoval UnHerd o zasedání WEF.

˝To se prolíná do sémantického původu nemoci X, která byla v roce 2017 pokřtěna v plánu výzkumu a vývoje WHO, aby pomohla stanovit priority výzkumu a vývoje zejména v oblasti vakcín, léčby a testů. Od té doby se stala hlavní hnací silou šíření partnerství veřejného a soukromého sektoru (PPP) v oblasti globální pandemické připravenosti.˝

Kromě toho, že slouží jako zástupný název pro budoucí hrozby, je nemoc X také katalyzátorem transformace budoucí zdravotní reakce, které budou dominovat firemní, technologické a státní moci spíše než svobodě a volnosti jednotlivce.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/23/congress-helped-craft-a-bill-last-summer-called-the-disease-x-act/

Zpět