5775 Plejádské vedení Akashy: Přijmout uzdravení ve Vyšší časové linii Jen Freer

[ Ezoterika ] 2024-01-20

Chceme poblahopřát těm z vás, kteří vynaložili obdivuhodnou práci, aby zvýšili své vibrace a rozšířili své vědomí a uvědomění dostatečně vysoko na to, abyste se mohli ukotvit do vyšší časové linie 5D simulace Matrice Země. Vítejte!

Víme, že mnozí z vás se stále cítí poněkud malátní, možná se potácejí a jsou trochu ztuhlí a bolestiví s pokračujícími příznaky vzestupu, jako jsou bolesti hlavy, kloubů a svalů a hučení v uších. Stále pro vás bude důležité jíst přirozenou stravu a zůstat hydratovaní, protože se nacházíte ve velmi raných fázích pokračujícího léčení, oprav DNA a různých krystalických vylepšení vašich kdysi uhlíkových těl. Nacházíte se v procesu transformace, proto k sobě buďte šetrní po fyzické, emocionální, mentální i duchovní stránce.

Někteří z vás se diví, proč stále komunikujete s jedinci, kteří stále vykazují vibrace založené na 3D/4D strachu. Je to proto, že se stále nacházíte v simulaci pozemské matrice, ale vzhledem k vašemu vzestupu do vyšší časové linie máte nyní navrch a tyto bytosti z nižší časové linie vás již nemohou nijak zneužívat, ubližovat vám ani škodit. Byly uzavřeny do nižší časové linie. Problémy, které se nyní mohou vynořit mezi vámi a bytostmi z nižší časové linie, jsou určeny k pozorování a odstranění, abyste se mohli vyléčit z traumatu (traumat) a pokračovat v procesu vzestupu.

Náprava amygdaly je v popředí vašeho léčebného itineráře, protože zcela chápeme, jak traumatizující byla vaše zkušenost s 3D/4D pozemskou matricí. Při tomto konkrétním léčení podáváme obnovující světelné kódy, zvukové frekvence a léčebné zvukové vibrace. Zvonění v uších je léčivá frekvence, proto prosím zhluboka dýchejte s rukou na srdeční čakře a dovolte tomuto léčení, aby opravilo vaši amygdalu.

Jakmile se uzdravíte, vaším dalším úkolem na vyšší časové ose bude výcvik ve vedení. Byli jste vybráni, abyste sloužili jako vůdci na nové 5D vzestoupené rovině Země(t). Někteří z vás rádi označují svůj fyzický domov jako ˝rovinu˝, zatímco jiní dávají přednost ˝planetě˝. Obojí je správné. Všimněte si, že když mluvíme o 5D vzestoupené Zemi, nepoužíváme slova jako ˝matrix˝ nebo ˝simulace˝. Je to proto, že zde nebudou žádné hry duality/polarity ani ˝pravidla boje˝, a proto je předtím, než se budete moci přesunout na svou novou rovinu(y), nutné úplné 5D uzdravení.

Bude existovat mnoho různých oblastí, v nichž bude zapotřebí vedení, tvořivosti a spolupráce, a vy budete mít na výběr tolik různých příležitostí, až budete připraveni nabídnout své dary a talenty svému 5D světu jednoty a bezpodmínečné lásky! Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co vytvoříte!

Samozřejmě víme, že chcete vědět, ˝kdy˝ se přenesete na svou novou planetu. Kdy už není 3D konstrukt ˝času˝, ale je to energetické měření. Bezpodmínečná láska musí být plně zvládnuta. Spouštěče traumat musí být plně vyléčeny. Je třeba se trvale odnaučit podmiňování dualitou/polaritou. Většina z vás je na dobré cestě ke zvládnutí všech těchto dovedností, jinak byste se nedostali na vyšší časovou linii. Musíte se povznést nad obavy, strach a pochybnosti. Než vám budeme moci opět svěřit skutečnou, živou planetu, je třeba jistoty a důvěry.

Nebudou žádné zbraně. Nebude žádná válka. Nebude potřeba žádného druhu obrany. Planeta 5D je neviditelná pro bytosti, které chtějí bojovat. Bude zde pouze mír, jednota a bezpodmínečná láska.

Mnozí z vás jsou již nyní učiteli, léčiteli, umělci a diplomaty za mír. Doporučujeme vám, abyste začali spolupracovat, abyste se uzdravili a vycvičili pro vedení a službu jeden druhému, protože o tom je 5D, drazí.

Do našeho příštího sdělení vám doporučujeme, abyste se zdravě rozhodovali a podpořili tak své fyzické uzdravení. Doporučujeme každodenní mírnou až svižnou chůzi, která rozhýbe přicházející energii skrze vaše čakry, meridiány a fyzické tělo, a také jógu nebo alespoň lehké protahování pro udržení flexibility. Udržujte si hydrataci čerstvou, čistou vodou nebo kokosovou vodou a jezte hodně čerstvého ovoce a zeleniny.

Zbožňujeme vás, drahé polovičky. Prosím, neváhejte požádat o to, co potřebujete. Představte si to, energeticky se s tím sjednoťte a vytvořte to! Moc je nyní vaše. Manifestujte to nejlepší

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/20/akashas-pleiadian-guidance-embracing-healing-in-the-higher-timeline/

Zpět