5751 Přicházíme nebo odcházíme, posouváme se nebo zůstáváme? Gillian MacBeth Louthan

[ Ezoterika ] 2024-01-16

Jak postupujeme do roku 2024, každý centimetr z nás se zdá zmatený, přicházíme nebo odcházíme, posouváme se nebo zůstáváme? Minulý rok nás nechal takříkajíc v dimenzionální dutině. Tak dlouho jsme se snažili pochopit pravdu toho všeho. Jsme tady nebo tam? Posunuli jsme se? Je to takový pocit? Lidské vnímání je zakalené s možnostmi létající ryby. Zimní království stíhá velké ponurno, když se černá a bílá rozmazává do hladké prázdnoty. Viděno nebo neviděno, vše je cítit. Rok 2024 doprovází lidstvo - do bran myšlení mimo současné vnímání času, prostoru, světla a zvuku.

Světlo jsou vaši bratři, asteroidy vaši vzdálení bratranci a hvězdy vaši tchánové. Všechno z tohoto světa bylo uvařeno ve stejném kosmickém hrnci. Přišel jsi ze stejných vesmírných ingrediencí a DNA. V této době na Zemi vesmír žádá své děti, aby dokončily to, co je nedokončené, neviditelné, úplnost sama láká domů. Světlo Úplnosti umožňuje, aby byl veškerý zachycený život propuštěn do uzavřeného stvoření. Jako závan čerstvého vzduchu po dlouhém zimním spánku se život vdechne zpět do života. Nikdy jsi nebyl omezován nebo lineární, tvůj Duch patří všem světům, všem vesmírům.

Je čas podívat se na to, co je v sobě a v životě neúplné. V každé nedokončené situaci žije mocná pulzující životní síla, která se snaží být uvolněna. Ta životní síla nabyla podoby všeho, co je potřeba úplně dokončit. Ať už myšlenka nebo skutek, vaše vášně pro život uvízly a potřebují promazat. Život zrychluje, připoutejte se, držte se o život. To, co je nedokončené, vás pronásleduje, když se snažíte ´naplnit´.

Lidé mluví o tom, že nemají dostatek energie, životní síly, nebo touhy dělat to či ono, a zapomínají, že jsou stvořeni ze stejné hmoty jako nebesa (trochu zředěná). Většina lidí má mnohem více energie, než ukazuje ve svých světelných profilech. Jejich životní síla je svázána ve zklamáních a výmluvách. Udělejte krok zpět a podívejte se, kolik životní síly držíte v zajetí v nečinnosti. Vyhlašte nahlas závěr všeho, co je ve vašem životě nedokončeno. Dejte svým snům povolení k narození v roce 2024.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/16/are-we-coming-or-going-shifting-or-staying/

Zpět