5716 Šechina: Narodili jste se, kde jste se narodili. Zpomalení Lee Degani

[ Ezoterika ] 2024-01-10

Vždycky miluji druhý týden zimních prázdnin, kdy mají děti ještě volno ze školy. I když se mi po studentech stýská, vychutnávám si také čas klidu. Někdy si připadám jako medvěd, který se chystá dovnitř k zimnímu spánku! Ale tento čas zpomalení mi dává příležitost podívat se na uplynulý rok a nechat vyplynout, jak si přeji pokračovat. Jaké projekty mě nadchnou, přinesou mi radost? K čemu mě volá Bůh? Letošním poselstvím je zpomalit, i když se vrátím do svého běžného rozvrhu. Znamená to vzdát se něčeho z toho, co dělám? Ani v nejmenším. Miluji to všechno! Ale znamená to být v tichu, i když ˝dělám˝. Zde je to, co o zpomalení říká Božská Matka. Doufám, že se vám její poselství líbí stejně jako mně!

Jsem Šechina, anděl tvého srdce, Radost tvého srdce, matka a přítelkyně. Jsem v nejhlubších touhách v tobě, v tichu a ve zpomalení, které je vlastní každé bytosti. Zpomalení, které je vyvoláno, které vyvolávám, abyste si mohli vzpomenout, kdo jste, a mohli naslouchat svému nitru. Jsou chvíle, kdy říkáte: ˝Šechino, Božská Matko, musím toho tolik udělat. Mám tolik práce. Jak mohu zpomalit? To je problém, který se objevil ve vašem světě. Nikdy se nemělo stát, že by zaneprázdněnost převládla. Byli jste stvořeni k tomu, abyste s každou činností, kterou podniknete, byli ve spojení, abyste byli sladěni se mnou, s vámi, neboť jsme jedno a totéž. Abyste nacházeli způsoby, jak každý okamžik, každý pohyb učinit zpomalením. Jak je to možné, když musíte běžet? Nebo v dnešním světě, kdy toho musíte tolik stihnout? Jde o to stát se jednotou. Stát se božským aspektem sebe sama a pak se pohybovat plynule. Pohybujete se s radostí. Pohybujete se sladce s nádherným vědomím, božským vědomím v každé podstatě vaší bytosti. To je to, po čem každý z nás touží.

Právě tím vás vyzývám, abyste mohli zažít, abyste si mohli vzpomenout, abyste se mohli vrátit ke způsobu, jakým jste vždy měli ve fyzickém světě působit. A to je být v souladu s Láskou, být v souladu s Radostí. A když uděláte tento milovaný krok tím, že půjdete dovnitř, budete naslouchat a následovat, vše ostatní zapadne na své místo.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/10/shechina-slowing-down/

Zpět