5715 Arkturiánská rada 9D: Války v roce 2024 a nadcházející měsíce Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-01-10

Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit. Pozorujeme váš pokrok a s velkou radostí vám můžeme říci, že jsme zaznamenali další obrovský skok vpřed pro lidstvo. Všímáme si těchto skoků ve vaší celkové frekvenci v obdobích, kdy obvykle přijímáte více výzev, a pak, když se přes tyto výzvy přenesete, vyjdete na druhé straně ve stavu vyšších vibrací. Jak všichni víte, již delší dobu se kolektivně potýkáte s bojovnou povahou lidstva. Měli jste ji přímo před očima a museli jste si ji přiznat. Není to nic nového. Je to něco, co jste v tomto bodě očekávali, a je čas, abyste tuto svou stránku přijali a zároveň aktivovali druhou stránku, mírumilovnou stránku, stránku, která uznává vědomí jednoty a to, že jsme všichni jedno.

Dali jste si příležitost udělat to válkami, které se právě teď odehrávají na vaší planetě, a dostatečně jste tuto svou stránku přijali v potřebné míře. Také jste více aktivovali svou mírumilovnou povahu, protože ti z vás, kteří se probudili, si uvědomují, že musíte být mírem, který chcete ve světě vidět. A tak jste zde a děláte pro sebe tento obrovský pokrok. Je na čase, abyste se cítili velmi dobře v tom, kde jste jako společnost, jako lidský kolektiv, protože budete i nadále čelit více takovým výzvám. Uznat v sobě aspekt, který je bojovné povahy, je jednou z největších výzev, kterým musíte čelit. A nyní, když budete na své cestě čelit dalším výzvám, budete jako jednotlivci i jako kolektiv pokračovat v obrovském pokroku.

Víme, že si jako kolektiv Probuzených uvědomujete, že jste tu proto, abyste něco udělali, a to něco velkého. A i když se nemůžete jen tak vrhnout do válečné zóny a přimět všechny, aby odhodili zbraně, můžete z pohodlí svého domova přijmout ten aspekt lidstva, který války vyvolává, aktivovat v sobě mír a poslat lásku všem, kterých se to týká. Na vaší lásce záleží. Záleží na uzdravení, které provádíte, a váš soucit roste s každým dalším dnem a okamžikem, kdy tyto války pokračují. A tak jste to opět vy, kdo je vyzýván, aby učinil obrovskou změnu, o které víte, že ji chcete učinit, a my jsme zde, abychom vám řekli, že vaše úsilí má dopad, jaký chcete, a že posouváte jehlu celkové vibrace lidstva. To se projeví v následujících měsících, kdy budete pokračovat v této práci a poznáte sami sebe jako integrované, tvůrce změn, pracovníky světla, kterými jste vždy chtěli být v tomto krásném životě vzestupu. Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/10/the-9d-arcturian-council-the-2024-wars-the-coming-months/

Zpět