5711 Epsteinova síť obchodníků s dětmi na Ukrajině odhalena Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2024-01-09

Nedávné zveřejnění dokumentů odhalujících známé osoby, které byly spojeny s pedofilním podnikatelem Jeffreym Epsteinem, sice neodhalilo nic nového pro ty z nás, kteří tyto informace odhalujeme již více než deset let, ale tyto dokumenty a jména šokovaly svět a v posledních dnech vévodí titulkům korporátních médií po celém světě. Jedním z nejzajímavějších publikovaných článků analyzujících Epsteinovy dokumenty, je článek napsaný a zveřejněný jako aktuální hlavní zpráva na anglicky psaném ruském webu Sputnik.

V roce 2021 jsme zveřejnili dokumentární film polského režiséra Patryka Vegy s názvem ˝Oči ďábla˝, který dokumentuje, jak jsou děti z Polska a Ukrajiny převáženy do dětských sexuálních bordelů v Německu nebo doslova zmasakrovány, aby mohly být části jejich těl prodány na černém trhu. Ďábelský obchod s dětmi má hluboké obchodní kořeny uvnitř Ukrajiny. Mnoho z těchto informací se nyní dostalo na veřejnost a dokonce i do korporátních médií. Novinářka Ekaterina Blinova s pomocí ukrajinské první dámy Oleny Zelenské zjistila souvislosti mezi Clintonovou nadací a obchodem s dětmi na Ukrajině a zveřejnila článek, který je aktuálně hlavní zprávou na Sputnikglobe.com. Jekatěrina uvádí, že Clintonova nadace nebyla ničím jiným než nástrojem, jak z kdysi zkrachovalé (ukrajinské) prezidentské rodiny udělat mega-milionáře a pomoci zbohatnout i jejich spolupracovníkům.˝ Epstein, Clintonovi a Cash: Jekatěrina Blinova Sputnikglobe.com

Výňatky:
Proč je Zelenského nadace nástrojem pro přesměrování pomoci pro korupční cíle
Zveřejnění Epsteinových dokumentů opět vrhlo stín na Clintonovy a jejich filantropické aktivity - a vyvolalo otázky ohledně jejich společného projektu s ukrajinskou první dámou Olenou Zelenskou v září 2023. Nezveřejněné soudní spisy týkající se obviněného obchodníka se sexem Jeffreyho Epsteina jmenují více než stovku bohatých a mocných lidí napojených na miliardáře a pedofila - včetně bývalého amerického prezidenta Billa Clintona a jeho poradce Douga Banda. Ironií osudu je, že Doug Band v roce 2003 pomáhal rozjíždět dnes již proslulé mezinárodní iniciativy Clintonovy nadace, jejichž cílem bylo rehabilitovat Billovu image po skončení prezidentské funkce, poznamenanou sexuálními skandály, a udělat z exprezidenta ˝hlavního světového filantropa˝, píše Vanity Fair. Clintonova globální iniciativa (CGI), jeden z mezinárodních projektů nadace, byla údajně založena na přelomu let 2004 a 2005 ve spolupráci s Jeffreym Epsteinem - který zemřel v roce 2019 ve vězení na Manhattanu, když čekal na soud - tvrdí Charles Ortel, analytik z Wall Street, který již několik let vyšetřuje údajné podvody Clintonovy nadace.

Ortel uvedl, že Clintonova nadace a její četné odnože nebyly ničím jiným než prostředkem k transformaci kdysi zkrachovalé prezidentské rodiny v mega-milionáře a pomoc ke zbohatnutí i jejich spolupracovníků. Analytik z Wall Street je velmi skeptický k novému společnému podniku Clintonových se Zelenskými, kteří se rovněž potýkají s obviněními z korupce. ˝V době, kdy Hillary Clintonová zahájila spolupráci s první dámou Ukrajiny, měla rodina Clintonových více než dvacetiletou zkušenost s porušováním klíčových charitativních zákonů, zejména v New Yorku a ve státoech, které se doposud zaměřovaly na Donalda Trumpa a jeho rodinu kvůli charitativním podvodům, ale umožnily charitativní podvody Clintonových rozšířit co do rozsahu, měřítka a mezinárodní šíře,˝ řekl Ortel Sputniku. ˝Ve skutečnosti ´Clinton Global Initiative´ a ´The Clinton Foundation´ nedodržovaly zákony týkající se ´veřejných charitativních organizací´,˝ pokračoval analytik Wall Street. ˝Tyto zákony vyžadují, aby tyto subjekty byly kontrolovány skutečně nezávislými správními radami, zakazují vytváření ´soukromého zisku´ prostřednictvím jejich činnosti a zakazují stranické politické aktivity.˝

Nadace Oleny Zelenské
Nadace Oleny Zelenské byla založena v roce 2022 s deklarovaným cílem přilákat zahraniční podniky, fondy a dárce na ˝obnovu lidského kapitálu Ukrajiny˝. Veřejné zahájení činnosti nadace se uskutečnilo 22. září 2022 na charitativní akci v New Yorku během zahájení 77. zasedání Valného shromáždění OSN. Akce se zúčastnili bývalá ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová, tehdejší britský ministr zahraničí James Cleverly, herec Matt Damon a ˝široký okruh diplomatů a podnikatelů˝, uvádí se na oficiálních internetových stránkách ukrajinského prezidenta. Přibližně v té době se o ukrajinskou první dámu začala ucházet Hillary Clintonová, která v prosinci 2022 obdržela cenu Hillary Rodham Clintonové za výjimečné vůdčí schopnosti a v září 2023 cenu Clinton Global Citizen Award 2023. Partnerství Hillary a Oleny, které začalo v roce 2022, vyústilo podle deníku The Independent ve vytvoření sítě CGI Ukraine Action Network, kterou Clintonovi oznámili v září 2023. Ortel poznamenal, že Clintonovi dlouhodobě spolupracují s ukrajinskými elitami, včetně oligarchy Viktora Pinčuka a jeho manželky Oleny - dcery bývalého ukrajinského prezidenta Leonida Kučmy. Stejně jako Zelenská i Olena založila nadaci, tentokrát na získávání finančních prostředků na boj proti epidemii HIV/AIDS na Ukrajině, a úzce spolupracovala s Clintonovými. Její manžel je znám jako jeden z nejštědřejších dárců charitativních organizací Clintonových. ˝Rodina Clintonových začala do roku 2003 působit ve spojení s různými osobami na Ukrajině, přestože původní údajná Clintonova charitativní organizace - Prezidentská nadace Williama J. Clintona - nikdy nezískala legitimní povolení k činnosti mimo Little Rock v Arkansasu pro jakékoli charitativní účely kromě uložení prezidentských záznamů za období působení Billa Clintona ve funkci prezidenta (20. ledna 1993 až 20. ledna 2001) a umožnění zájemcům provádět výzkum těchto záznamů v prezidentském centru,˝ vysvětlil Ortel.

˝Aniž by dodržel platné státní, federální a zahraniční zákony, Bill Clinton a jeho skupina spolupachatelů pak údajně vybírali peníze na řadu ˝charitativních˝ projektů, včetně projektů na Ukrajině, o nichž nikdy nebylo vedeno řádné účetnictví. Pokud Ukrajina vede zákonné záznamy o charitativních organizacích (což je otevřená otázka), měly by být vyšetřovatelům k dispozici spisy, které by úřadům umožnily porovnat tvrzení Billa Clintona o jeho tamní činnosti se zjevnou právní realitou,˝ pokračoval. Vzhledem k nedostatečnému dohledu a špinavým veřejným záznamům o charitativních organizacích rodiny Clintonových má Ortel podezření, že společné úsilí Clintonových a Zelenských ˝není pravděpodobně ničím jiným než nástrojem k odklonění pomoci ke korupčním účelům˝.

Zkorumpované elity a obchod s dětmi na Ukrajině
V prosinci se 38letý Alex Soros, syn miliardáře George Sorose, setkal se Zelenskými v Kyjevě. Alex, dědic otcova finančního a nevládního impéria, uzavřel dohodu o partnerství mezi svou Nadací otevřené společnosti (OSF) a Nadací Oleny Zelenské a věnoval 1 milion dolarů na rozšíření projektů údajně určených na podporu ukrajinských dětí. Sociální péče o děti se na Ukrajině stala politickým fotbalem poté, co kyjevský režim a Alex Soros propagovali nepodložené vyprávění o tom, že Rusko ˝ukradlo˝ Ukrajině 700 000 dětí - což je podle některých pozorovatelů jen ˝výmysl˝. Během listopadového neformálního zasedání Rady bezpečnosti OSN ruský vyslanec Vasilij Nebenzia objasnil, že od začátku speciální vojenské operace přijalo Rusko více než 730 000 dětských uprchlíků z Ukrajiny - většinu z nich s rodiči. Pouze 2000 dětí bylo ze sirotčinců Doněcké a Luganské lidové republiky. Celkem v Rusku za posledních 21 měsíců hledalo útočiště asi pět milionů Ukrajinců a obyvatel Donbasu. Kyjevský režim naopak postrádá transparentnost ohledně osudu ukrajinských dětí, které tamní úřady poslaly do západních zemí.

V květnu jeden z evakuovaných obyvatel Artemovska (Bachmut) pro Sputnik uvedl, že ukrajinské úřady dříve ˝unášely˝ děti obyvatelům a pod hrozbou zbavení rodičovských práv byli rodiče nuceni odejít do oblastí pod kontrolou Kyjeva. Podobně o četných případech nezákonné ˝evakuace˝ nezletilých z území donbaských republik kyjevským režimem informovala ruská média 19. července senátorka Doněcké lidové republiky Natalia Nikonorova, která je zároveň členkou parlamentní komise vyšetřující zločiny Kyjeva proti dětem. Více než 400 dětí ze sirotčinců v Mariupolu a Volnovachě zmizelo beze stopy po nezákonné ˝evakuaci˝ kyjevským režimem. Nikonorová rovněž vyjádřila znepokojení nad zprávami v ukrajinském a západním tisku o ˝možné práci takzvaných ´černých transplantologů´ na Ukrajině˝. Podle ní existují důkazy o tom, že děti byly podrobeny lékařským vyšetřením týkajících se ˝zdraví jejich orgánů˝ před ˝evakuací˝ ukrajinskými orgány. Západní tisk rovněž alarmoval před osudem ukrajinských nezletilých, především těch bez doprovodu.

V červenci 2022 zveřejnil deník The Independent článek s názvem ˝Britští pedofilové cestují do Polska, ´aby se zaměřili na ukrajinské dětské uprchlíky´˝. Deník s odvoláním na Národní kriminální agenturu (NCA) uvedl, že nejméně deset známých sexuálních delikventů cestovalo do uprchlických táborů v Polsku s tvrzením, že poskytují ˝humanitární pomoc˝ ukrajinským uprchlíkům. NCA uvedla, že v té době bylo v táborech 5 000 nezletilých Ukrajinců bez doprovodu. Zůstává nejasné, zda Nadace Oleny Zelenské, jejímž deklarovaným cílem je obnova lidského kapitálu Ukrajiny, dělá něco pro nápravu této situace. Mezitím nedávno odtajněné Epsteinovy spisy ukazují, že etika a morálka bohatých a mocných je pochybná, přičemž Bill Clinton byl odhalen, že ˝má rád mladé dívky˝ a dokonce vyhrožoval americkým médiím, aby ochránil sebe a odsouzeného sexuálního delikventa Epsteina

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/09/epsteins-child-sex-trafficking-network-in-ukraine-exposed/

Zpět