5683 Obrovská hybnost posunu Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2024-01-03

˝Blížíme se ke konci roku 2023 a jsme v procesu obrovského posunu, který nabere na síle v roce 2024″.

Toto byl jen začátek a jediný způsob, jak budeme schopni navigovat neznámo, které se nyní rozšiřuje uvnitř nás i mimo nás, nahoře, tak dole, uvnitř, tak vně, je jít hlouběji do prostoru srdce a používat naše vnitřní vedení, naše vnitřní navigační systémy, které vedou cestu. V tuto chvíli přepisuji své deníky pro svou knihu o Řecku a Egyptě a narazila jsem na tento deníkový záznam ze dne 16. června 2019, který se zdá být pro tuto chvíli relevantní: ˝Dokud se budeme snažit pochopit, co se nyní děje s naší myslí, neuspějeme. Pouze srdce a duše vidí Pravdu a mohou do ní expandovat.˝ Více než toto, je to duše, která se spojuje s Monádickou Skupinou duší a s rozšířeným sloučením Skupin duší - klastrem, který nás nyní provede.

Vidím to jako být na vesmírné lodi a prozkoumávat nové sluneční soustavy, do kterých nikdy předtím nevstoupila a kde staré navigační systémy nemohou fungovat. Vědomí pilota a vědomí kosmické lodi nyní používají své rozšířené vědomí, nejen své vlastní duše, ale i monády, plus univerzální znalosti uložené v polích Univerzální energie, a pak prostřednictvím těchto kombinovaných znalostí a hlubokého intuitivního poznání se přesunují do neznáma a během toho v sobě objeví latentní schopnosti, které dříve nepoužívaly, ale nyní k nim mají přístup, a to jim umožňuje nejen navigovat neznámem, ale vést k novým a vzrušujícím objevům. Objevují novou planetu a začínají nový život a nové začátky na této planetě. Začínají spoluvytvářet ze srdce a duše, s velkou láskou nový život, nové formy života, uplatňují své přirozené znalosti, a pak se k nim na cestě objevování a spoluvytváření nového přidávají další duše,! To je skutečně to, co se stalo na začátku na této planetě, a nyní jsme my průkopníci, kteří spoluvytváří Nový zlatý věk, v nově vytvořené Nové Zemi! Jaký obrovský dar lásky!

Ano, přijdou chvíle, kdy se nám bude zdát, jako bychom se tak trochu ztratili na moři, nebo kdy vstoupíme do rozlehlosti nového nekonečného prostoru a kdy vše, co jsme kdy cítili, co jsme znali, už není možné použít, a potřebujeme stále vyšší způsoby života a bytí. Krása na tom však je, že najednou přicházejí nápady, kreativita, nové pohledy, a co víc, naše srdce se neustále rozšiřuje láskou. Láskyplně vytvářejte nové, vždy v nejvyšší láskyplné službě nejvyšším a nejlepším způsobům, pro větší dobro všech.

Největší vhledy, největší vize, všechny jsou opravdu pozoruhodně jednoduché. Věci komplikujeme pouze tím, že se snažíme vše označit štítkem, a pak se snažíme věci napravit, i když ve skutečnosti není co opravit ani označit, ale spíše intuitivně prozkoumat s velkou láskou a nechat se protáhnout za hranice a inspirovat se novými možnostmi, o kterých se nám předtím ani nesnilo! Buďme otevření zcela novému - a staré nechme navždy za sebou! Zahrnuje to všechny aspekty života a vše, co jsme kdy žili!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/03/huge-shift-momentum/

Zpět