5682 Povaha duše Owen Waters

[ Ezoterika ] 2024-01-03

Vaše duše je vaše nesmrtelná vnitřní bytost. Existovalo před začátkem času a bude existovat vždy, i když se znovu spojíte ve vašem konečném duchovním domově jako vědomý aspekt nekonečného bytí - Božského zdroje všeho života.

Z 12 úrovní nebo vrstev hustoty existence jsme my, v této fyzické říši, ve 3. hustotě. Duše je v 5. hustotě a Nekonečné bytí je za 12. hustotou. Vaše duše je vaší individualizovanou duchovní přítomností, působící v 5. hustotě a udržuje komunikaci s duší každého, s kým se v každodenním životě stýkáte.

Svět duše 5. hustoty je nefyzický, náš hustý fyzický svět je ve 3. hustotě, zatímco 4. hustota - posmrtný nebo duchovní svět - je kvazifyzický. Termín kvazi-fyzický znamená, že duchovní svět je pro své obyvatele pevný, i když jsou oproti našim hustým fyzickým strukturám éterickými nebo podobnými duchy. V duchovních říších jsou Duchové vůči sobě pevní, takže do sebe mohou narazit.

Život v duchovním světě je podobný život v našem hustém fyzickém světě, až na to, že existují určité svobody, které přicházejí s méně hustým tělem. Schopnost levitovat je jednou z takových svobod a ještě lépe, duchové se mohou téměř okamžitě promítnout na jiné místo a najednou se tam objevit. Chce to jen mentální soustředění a objeví se v cílovém místě.

V duchovním světě nevidíte lidi s brýlemi, protože jejich zrak funguje spíše jako přímý vjem než prostřednictvím očí tak, jak je používáme my. Dokáží teleskopicky zaostřit na vzdálené objekty, aby se jevily blízko, a mohly se mikroskopicky zaostřit na blízký objekt, až po jeho atomovou strukturu. Také jejich sluch může být zaměřen na zachycení zvuků na velké vzdálenosti. Když jsme ve fyzickém světě schopni replikovat principy ˝astrální projekce˝, budeme mít také okamžitou přepravu na jiná místa. Pak bude sbohem autům, kamionům, vlakům, letadlům a raketovým lodím. 5. hustota je začátkem nefyzické existence, takže vaše duše je nefyzická sféra vědomí. Má svobodu přemisťovat se v čase i prostoru, ale většinu času tráví uspokojováním potřeb svého fyzického, vtěleného já.

V 5. hustotě, když se jedna duše setká s druhou, poznají se navzájem ne podle fyzického vzhledu, ale podle své jedinečné vibrace. Každá duše vydává jedinečný charakteristický tón, který je formou mentální energie, která je vnímána jako jemný zvuk. Vaše duše je záznamníkem a katalogizátorem všech vašich zkušeností, když přidáváte svůj příspěvek k obrovskému množství lidských zkušeností na Zemi. Velká část vědomí vaší duše žije právě zde ve 3. hustotě s vámi a stará se o každou vaši duchovní potřebu. Jako vaše vnitřní já vás vaše duše zná lépe než kdokoli jiný na světě a je k dispozici pro konzultace 24/7. Omezujícím faktorem je, do jaké míry vaší fyzické mysli dovolí a přijme intuitivní myšlenky pocházející z duše. Abyste mohli žít život inspirovaný intuitivní, vnitřní moudrostí, musíte se pouze rozhodnout, že to uděláte. Otevřete své vědomí našeptávání vaší intuitivní povahy. Cvičte podle svých nejniternějších tušení. Poznamenejte si je, abyste se později mohli ohlédnout a zjistit, jak přesně se staly.

Nenechte se odradit, pokud se vaše předtuchy během prvních pokusů zdají nepřesné. Má to tak většina lidí. Jen pokračujte ve cvičení a velmi brzy se vaše tušení začnou proměňovat ve zdroj tak cenný, že se budete divit, co jste bez něj dělali.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/03/the-nature-of-the-soul/

Zpět