5675 Planetární přechod z 3D do 5D Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2024-01-04

Lidstvo má důkladně vymyté mozky
Anunnaki snížili frekvenci Země a její polarizaci z pozitivní na negativní, určenou k válce a ničení. Čím více lidí je zabito, tím lépe lze ovládat a manipulovat zbytek. Dluhový peněžní systém zadlužuje lidi a dělá z nich dluhové otroky. Zastánci konspiračních teorií jsou klasifikováni jako negativní hlasatelé zkázy, zatímco opak je pravdou, oni jsou skutečnými hledači a hlasateli pravdy. Aby se z pozitivního stalo negativní, je lidstvu důkladně vymýván mozek. Umožňuje ovcím žít ve světě iluzí. Ve světě, kde je demokracie prohlašována za svobodu, zatímco ve skutečnosti jde o diktaturu, kde 51 % vládne zbylým 49 %. Proto se z anarchie stala vzpoura, zatímco ve skutečnosti jde o samosprávu!

Čím dříve si lidstvo uvědomí nehorázné lži a podvody, tím lépe pro všechny. Nebuďte bázliví; nechť je to pro vás výzva, abyste nám mohli pomoci dosáhnout našeho maximálního potenciálu. Náš svět je naplněn velkým množstvím špíny, lží, podvodů, dezinformací, zkreslení, falešných zpráv, polopravd, podvodů, zfalšovaných obrazů, klamavých přeludů, propagandy a vymývání mozků.

V závěrečné fázi současného 3D cyklu na Zemi mají ti, kteří se probudili, za úkol informovat lidstvo o všech zločinných akcích deep state cabal, a ukázat zločiny, které páchají proti lidstvu, což je den ode dne patrnější. Jedná se o závažné zločiny proti lidskosti páchané nejvyššími představiteli cabal v rámci Mezigalaktického společenství. Působí v zákulisí na Zemi a ignorují všechny přírodní zákony. Lidstvo musí pochopit, že tyto zákony jsou a byly opakovaně porušovány, což má vážné následky.

Zbytečnými oběťmi jsou ti, kteří stojí ve frontě na bezplatné očkování proti neexistující pandemii, a to navzdory četným varováním spolehlivých a znalých zdrojů o nebezpečnosti těchto vakcín pro lidi a jejich skutečném záměru. Oběťmi jsou ti, kteří se stali duševně nemocnými díky vymývání mozků v MSM. S takovými lidmi nelze vybudovat žádný nový začátek, proto dvě třetiny lidstva na Zemi zmizí do vyhnanství. Toto pozorování je výsledkem analýz mnoha patologických lží autorit.

Se zombie nelze vybudovat žádný nový svět. Hloupost a tupost vlád to vyvažuje. Kdyby to nebylo tak smutné, člověk by se mohl uchechtat k smrti nad hlásanou idiocií. Čeká se na probuzení mas, ať už s poškozením mozku od Covidových injekcí, nebo bez něj. Většina se možná neprobudí, dokud jejich vlastní děti nezemřou na otrávené injekce, nebo dokud nebude co jíst. Tak či onak, velký konec se blíží!

Planetární přechod z 3D do 5D vyžaduje zvýšení frekvence Země, v jejímž rámci se spící ovčané nemohou udržet. Planetární přechod vlastně nemůže nic zastavit, je to součást univerzální evoluce světů.

Energetická úprava, především fyzického těla, se provádí krok za krokem, aby se frekvence Země pomalu zvýšila ze 7,8 na 40 Hz. Je nutné být schopen provést přechod z 3D do 5D. Mnoho duší si již nyní vytvořilo plán inkarnace. Jiné se rozhodly tímto procesem neprojít, odinkarnovaly se před přechodem. Pouze třetina populace se rozhodla opustit materiální život a zúčastnit se této transformace. Ti nyní zažívají energetický fenomén frekvenčního posunu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/04/planetary-transition-from-3d-to-5d/

Zpět