5671 Jaký je smysl života? Kam směřujeme? Kde jsme? Uma

[ Ezoterika ] 2024-01-04

Zdravím všechny, napadlo mě, že bych mohl dát příspěvek s odpovědí na ˝Dopis čtenářům 4 od Venery Nik - Jaký je smysl života? Kam směřujeme? Kde to vlastně jsme?˝

Proč vzniklo rozhodnutí odpovědět a něco objasnit:
1. Autorka zdůrazňuje jednu z několika událostních linií vývoje.
2. Linie, kterou autorka navrhuje jako jedinou správnou, je apokalyptická, energeticky negativní. To neznamená, že taková událostní linie neexistuje, respektive neexistovala, byla, ale neznamená to, že vývoj půjde přesně podle tohoto scénáře.
3. Výzva ke sjednocení na platformě: ˝Všechno je v pr..li, kupte si sůl a parafín˝.

Postupně -
Existovalo 7 větví událostí, 4 z nich byly dříve vymazány Silami světla, zbyly 3, jedna z nich je ta, kterou popsala Venera Nik, ale jsou ještě 2 a ty nepředpokládají Apokalypsu, ale jak ji různými způsoby obejít. Těsně před Novým rokem se Silám světla podařila geniální kombinace, která zcela změnila směr vývoje . Nevím, jestli byly vymazány všechny staré linie událostí, ale fakt, že Apokalypsa byla zrušena, je nepopiratelný.

Co se stalo? Abychom to pochopili, musíme jít hlouběji do problému. Existují nějaké síly, temné, mimozemské, které záměrně zpomalily přechod Gaii, nebudu zabíhat do podrobností o tom, jaké byly jejich cíle. Zjednodušeně řečeno, k planetě bylo připoutáno něco v podobě velmi těžkých závaží, samozřejmě mluvíme o energetických závažích, a proto Gaia nemohla provést kvantový skok z 3D do 5D. Bylo nám řečeno, že všechny důvody jsou v lidech, že všechen ten balast jsme vytvořili my.

Odpovědnost za podíl na zatížení Gaii energetickým balastem není z lidí sejmuta, ale hlavní část je výsledkem aplikace vysokých technologií mimozemských negativních programů. Je třeba si uvědomit, že Gaia je relativně mladá planeta, ti, kdo ji obývají, se dělí na dvě skupiny: staré duše a mladé duše.
Mladé duše jsou ty, které pocházejí z Chaosu, prastaré duše jsou ty, které sem přišly z jiných planet a hvězd. Mladé duše nemají naději, že by mohly udělat nějaký technologický průlom, jsou to ještě děti, a staré duše nemohou, protože polovina z nich ještě spí, a ty, které se probudily, jsou stále v omezeních, protože není přístup k jejich vlastním souborům s vývojem jejich civilizací.

Takže my sami nemůžeme tento energetický balast z planety shodit, nemáme dostatek znalostí a technologií, abychom se mohli postavit technologicky vysoce rozvinutým civilizacím. Zároveň v celém vesmíru probíhá kvantový přechod, pokud kvantovost popíšeme velmi primitivně, jedná se o simultánnost procesů v systému, v němž je vše propojeno se vším. Vycházíme-li z kvantových principů, pak pokud jeden člen jednoty vazeb nemůže provést skok, nemohou jej provést ani ostatní. A v důsledku toho, že Gaia nemůže provést kvantový skok, nemohou ho provést ani ostatní planety, galaxie a vesmír.

Podobné precedenty již byly, ale ne v takovém měřítku, zejména v hvězdném systému Sírius, když Sírius provedl přechod, také ho nemohl provést. Sírius je dvojhvězda souhvězdí Velkého psa, větší hvězda se běžně nazývá Sírius A, druhá, trpasličí Sírius B. Sírius B obíhá kolem Síria. Kolem Síria B obíhají 4 planety, z nichž jedna je Nibiru. Občanskou válku tam rozpoutaly některé zainteresované bytosti, které se nyní také snaží poškodit Gaiu. Válka samozřejmě vždy znamená snížení obecných vibrací a zvýšení koncentrace negativních energií. I když je velký nebo malý kvantový skok postupnou akcí, stále má svůj začátek a konec. A když bylo Hierarchům Síria jasné, že válka na Nibiru neskončí a čas kvantového přechodu se chýlí ke konci, bylo rozhodnuto Nibiru ˝odpoutat˝ a provést přechod bez ní. A tak se také stalo a nyní Nibiru - je vesmírný tulák bez domova, protože není vázán na žádnou hvězdnou soustavu. Nyní však nemluvíme o Nibiru, i když role této planety v osudu Gaii byla zásadní.
Gaia se ocitla v podobné situaci, stala se nechtěnou brzdou Velkého kvantového přechodu ne pro jednu hvězdnou soustavu, ale pro celý vesmír. Ano, všichni čekají a doufají, že Gaia bude schopna odhodit balast a bude schopna udělat skok, což znamená, že ho budou schopni udělat i všichni ostatní.

Nyní se podívejme na to, co se na Gaie v tuto chvíli děje. Ve východní Evropě byla rozpoutána válka, přičemž 70 % obyvatel země agresora je srdcem i duší pro válku a svou krvelačnost zakrývá falešným vlastenectvím. Ani dobytek nejde dobrovolně na porážku, ale jdou lidé, někdo za peníze, někdo podle vektoru svého temného vědomí omámeného krvelačnou propagandou. I na Blízkém východě se pokusili rozpoutat dlouhodobou válku, a jako zázrakem se křehká rovnováha zachovala a na Dálném východě mezi Čínou a Tchaj-wanem válka nezačala. Připomíná vám to něco z historie Síria a Nibiru?

Negativní mimozemští útočníci dělají vše pro to, aby zpomalili kvantový skok Gaii, a nabízí se přirozená otázka, proč to potřebují? Odpověď je jednoduchá: Nibiru se každých 3 500 let přibližuje ke Gaii, když prochází po své eliptické dráze. Pád Atlantidy se neodehrál bez účasti Nibiru. Tehdy se ke Gaii přiblížila Nibiru a výrazně ovlivnila průběh vývoje, téměř se zmocnila Duhového mostu. Hierarchové se tedy rozhodli tuto krásnou civilizaci potopit. Nibiru se spolčila s těmi, kdo se nyní snaží zabránit přechodu Gaii, a nasadila na ni právě tato energetická závaží. Ale tentokrát Nibiru prostě nemá čas letět ke Gaii a sednout si jí na ocas, doslova, aby Gaia vyvedla Nibiru v 5D a zastavila putování Nibiru. Právě z tohoto důvodu je kvantový skok Gaii uměle zdržován a čeká na přiblížení Nibiru.

Nibiru si razí cestu po své dráze, která není vázána na žádnou hvězdnou soustavu, dostane se na určitou dobu do zóny kosmické zimy, která velmi ničí její atmosféru, bez ohledu na to, jak jsou Anunnaki technologicky vyspělí, ale oni dobře chápou, že v takovém případě se později nebo dříve jejich atmosféra definitivně vyčerpá a oni zahynou. Nyní je zachraňuje skutečnost, že z Gaii vyvezli tuny zlata a atomizovali je ve své atmosféře, čímž proces jejího rozpadu jaksi zpomalili. Zdálo by se, no, co na tom, Gaia by pomohla Nibiru zastavit jejich putování, ale věc se má tak, že Nibiru považuje Gaiu za svého otroka, který je dobrý jen k těžbě, a když ji konečně vyčerpá, nebude vůbec potřeba. Tvorové, kteří ji obývají, tj. lidé, jsou materiál pro genetické experimenty, zkoumání genomů dávných duší, aby získali přístup k jejich civilizacím s dlouhodobým cílem zavést svůj diktát a tam sexuálně zotročovat děti i dospělé. Mnoho nadějí a snů mají vládci Nibiru o proniknutí do 5D na ocase Gaii.

Ale dějí se zázraky, na této planetě jsou tací, kterým se podařilo proniknout k Otcům zakladatelům, kteří jsou na úrovni Nadvesmíru, a řekli jim, co se na této planetě a v tomto vesmíru děje. Zákon říká, že Zakladatelé nikdy nezasáhnou, pokud nedojde k odvolání, ale pokud k odvolání dojde, situace se okamžitě vyřeší. Což je přesně to, co se stalo nyní. Gaia dostala pár dní před Novým rokem velmi silný energetický impuls, nyní je naše planeta zahalena hustou zelenou vrstvou, začalo její osvobozování od energetického odpadu a balastu, který na ni byl uměle vložen. Je třeba si uvědomit, že tento proces bude nějakou dobu trvat, a je také důležité vědět, že pomoc bude poskytnuta při čištění toho, co bylo zavěšeno se záměrem, ale to, co lidé projektují, pravděpodobně nebude vyčištěno, protože tyto energie jsou přijímány jako volba lidstva a nikdo nemá právo zasahovat nebo rušit volbu, kterou lidé učiní.

Venera Nik obhajuje sjednocení, ale nepředepisuje způsob, jak toto volání uskutečnit, jak by se to mělo stát. Vezmeme-li v úvahu, že například v Rusku můžete dostat několik let vězení za to, že stojíte s transparentem ˝Mír světu˝, jak se můžete sjednotit? Existuje způsob, není nutné vycházet na pochody a protesty na husté rovině, stačí, když každý, kdo vstoupí do polomeditativního stavu, který je na vhodném místě, vyjádří jednoznačnou volbu proti válce, násilí, agresi, ale mělo by to být velmi koncentrované vyjádření.
Myšlenka by měla být vyjádřena takto: Volím mír, volím vládu práva a zákonů, volím rovnost všech přede všemi, volím Lásku!
Nikdy ve své volbě nečiňte negaci, říkejte nebo promýšlejte pouze to, co chcete, ne to, co nechcete.
A pak podle zákona přitažlivosti, že podobné přitahuje podobné, dojde ke splynutí volby každého z nás do jedné velké volby Jednoty na jemnohmotné úrovni, a pak bude náš hlas vyslyšen.


Jsem kategoricky proti kolektivním meditacím, neúčastněte se jich, takové meditace přinášejí více škody než užitku. Ne každý se umí krýt před přenosem negativity jiných lidí, jako jsou: nemoci, potíže, chudoba. Neumí také postavit bariéru proti tahu druhých za vaše zdraví, prosperitu, bohatství. Ve většině případů ti, o tyto energetické orgie organizují, dobře vědí, jak se přiživit na naivních účastnících masového dojení energie pod těmi nejpříznivějšími hesly.

Přeji nám všem do nového roku probuzené vědomí, poctivost v hodnocení sebe sama, správnou volbu, v níž zvítězí Právo a Správnost, mír a hlavně - Lásku k sobě, k druhým, k planetě, ke všemu. Jedině LÁSKA nás může vyvést z temných labyrintů.

Nechť nás provází Víra, Naděje a Láska. (Pozn. článek Venery nepřekládám, jediné, co stojí za zapamatování je: ˝Nebuďte sobci˝ a ˝Převezměte svou odpovědnost˝... vidím to tak, že se o svou nasr..nost mám podělit a převzít odpovědnost za to, že ji věnuji těm, kdo ji zprůsobují ... defenestrace není až tak hloupé slovo)

Zdroj: https://absolutera.ru/article16138

Zpět